Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO просування Лендінгем Пейдж

 1. Чи потрібно SEO просування для Лендінзі?
 2. Як працює seo просування Лендінзі
 3. Приклад мого Лендінзі в ТОП-5 Яндекса
 4. Як просунути Лендінгем по SEO?
 5. Прийом # 1 - Регіональність
 6. Прийом # 2 - Класична оптимізація
 7. Прийом # 3 - Головна сторінка
 8. Прийом # 4 - Правильний домен
 9. Прийом № 5 - Прискорення і мобільність
 10. Прийом # 6 - Широкий-вузький гребінь
 11. Прийом # 7 - Живі вхідні посилання
 12. Прийом # 8 - Багато-мало тексту
 13. резюме

Вважається, SEO просування Лендінгем Пейдж - це річ малоефективна, майже неможлива, і взагалі - плати як все за контекстну рекламу і не виежіваться.

Однак продаватися в рабство Яндекс-Директ зовсім необов'язково. У цій статті я покажу вам 8 конкретних прийомів, які дозволять вам успішно просувати ваші Лендінзі в пошукових системах.

Зміст статті:

І перш ніж починати, давайте розберемося - а чи потрібна взагалі seo оптимізація для Лендінзі?

Чи потрібно SEO просування для Лендінзі?

Проблема з seo просуванням Лендінзі в тому, що цей тип сайтів задуманий з метою отримати максимальну конверсію. На Лендінзі кожен елемент працює на те, щоб вичавити з відвідувача цільове дію - покупку, оформлення замовлення, дзвінок, реєстрація та інше.

А якщо якийсь елемент працює не на користь конверсії - значить він працює їй на шкоду. І значить з Лендінзі такий елемент необхідно прибрати. Наприклад - довгі тексти з описами. А для seo-просування довгі тексти якраз необхідні.

Пошукові системи просувають в ТОП ті сторінки, які дають максимум цінності для користувача. При чому цінності саме в текстовому форматі. Тому що інші формати контенту пошукові роботи взагалі поки що не сприймають.

Виходить, що ваш сайт може бути націлений або на конверсію, або на пошукове просування. Тому що оптимізація Лендінзі під пошукові системи знизить його конверсію. Але тут не все так просто.

Як працює seo просування Лендінзі

По-перше, якщо ваш Лендінгем потрапить в ТОП пошукових систем, то вам можна взагалі «не паритися» на рахунок конверсії. Нехай вона буде 0,5% замість 3% - яка різниця? Все одно ви отримуєте трафік безкоштовно.

По-друге, тут я привів занадто жорсткий приклад. Насправді конверсія в 6 разів не впаде. Вона може навіть зрости. Тому що трафік з пошукових систем завжди тепліше, ніж зі звичайною комерційної реклами. Конверсія такого трафіку може досягати величезних (по мірках звичайного Лендінзі) цифр. Нижче я покажу приклад одного мого такого Лендінзі, там конверсія в покупку становить 7,1% при середньому чеку 2913р. (Спокійно, хлопців, там не все так казково, зараз самі побачите =)

Ще одна складність SEO для Лендінзі полягає в тому, що тут ми маємо справу з комерційним SEO. Тобто мова йде вже про гроші. А там де гроші - там завжди все серйозно. Це вам не просто завести блок і писати статті під інформаційні запити. У комерційних запитах конкуренція жорстка.

А ще Лендінзі в основному запускають для швидкого продажу. Запустили - і пішов бізнес-процес. Але якщо у вас домен новий, то пошуковики його в ТОП не пустять ні при якому розкладі. Спочатку він півроку полежить під фільтрами «пісочниць». Це робиться для того, щоб не створювалися тисячі сайтів для «чорного» seo. Тобто пошуковий трафік ви почнете отримувати в кращому випадку через півроку.

З огляду на все вищесказане, можна вирішити, що seo просування і Лендінзі - це як дельфін і русалка - «не пара, не пара ...»

Але остаточні висновки будемо робити трохи пізніше. А поки пропоную поглянути на те, як теорія працює на практиці. Ось один мій Лендінгем в ТОПі Яндекса.

Приклад мого Лендінзі в ТОП-5 Яндекса

Чи не найкрутіший кейс, але краще у мене поки немає. Я просто хочу вам показати, що просувати Лендінгем Пейдж в пошукових системах реально. І заробляти з них гроші - теж реально.

Є у мене один проект для перекладачів. Основний продукт - це дистанційний курс навчання. Є два варіанти проходження курсу - за 2370р. і за 4960р. І є у мене, звичайно, Лендінгем, для продажу цього самого курсу.

І якщо ввести в Яндекс запит «дистанційні курси перекладачів», то він буде на 3-5 місці, в залежності від різних факторів. В Гуглі він нижче - на 7-8 позиції.

Це звичайний страшненький Лендінгем, на якому я навіть не застосував майже ніяких прийомів з тих, про які збираюся розповісти вам нижче. Однак він є в ТОПі за кількома запитами. Інша справа, що запити ці дуже нечастотние. Тобто мало кому потрібні ці самі дистанційні курси перекладачів.

Однак, за період з січня по березень, наприклад, я отримав 70 чистих переходів з пошукових систем.

Однак, за період з січня по березень, наприклад, я отримав 70 чистих переходів з пошукових систем

І це принесло мені цілих 5 продажів на суму 14 565р. Таким чином, конверсія склала 7,1% із середнім чеком 2913 рублів. Для Лендінзі зі звичайним трафіком з контекстної реклами такі цифри практично недосяжні. Там 2-3% в заявку (не в продаж) - вже вважається успіхом. Ось це я і маю на увазі, коли кажу, що трафік з реклами і трафік з пошуку - це абсолютно різні речі.

Розумію, що 14 565р. за 3 місяці - це мало кого може привести в захват. Але факт залишається фактом - ці люди прийшли до мене безкоштовно через SEO.

А що якщо зробити кілька таких Лендінзі? А що якщо «заточити» їх під більш популярні запити? А що якщо застосувати до них ті прийоми, про які я буду говорити нижче? 9 - 10 Лендінзі з відвідуваністю 300 - 500 чоловік на місяць, і з конверсією 7% - це вже не здається таким смішним, чи не так?

Якщо ліньки рахувати на калькуляторі, то 10х300х0,07 = 210 продажів в місяць. І що саме класне - все це безкоштовно і «назавжди». Тобто вам не треба буде постійно платити за контекстну рекламу все більше і більше, балансуючи на межі самоокупності. І не треба буде бояться, що як тільки ви перестанете платити - весь ваш «бізнес» відразу піде на дно.

Ну так давайте ж відразу і розберемо ті 8 прийомів, які допоможуть вам просунути Лендінгем в ТОП пошукових систем.

Як просунути Лендінгем по SEO?

Перед тим, як почати - знаєте, як заробляють SEOшнікі на Лендінзі в Америці? Вони створюють одностранічнікі по якійсь темі (наприклад «оренда лімузинів») і просувають його в ТОП Гугла в якомусь місті.

А потім вони просто телефонують в компанії з оренди лімузинів в цьому місті і продають свій розкручений Лендінгем за досить великі гроші. І роблять вони це за допомогою саме цих восьми прийомів.

Прийом # 1 - Регіональність

Не намагайтеся просувати свій Лендінгем відразу по всьому Рунету. Швидше за все багатосторінкові сайти тупо задавлять вас масою (кількістю контенту). Краще зробити кілька Лендінзі, і для кожного задати своє регіон просування.

Робиться це в інструментах Яндекс-Вебмастера. Зареєструйте там свій сайт, а потім перейдіть в розділ «Інформація про сайт - Регіональність». І там задайте конкретне місто. Тільки не забудьте вказати в контактах на цій сторінці адресу з цього міста, а то можуть не пропустити.

Тільки не забудьте вказати в контактах на цій сторінці адресу з цього міста, а то можуть не пропустити

Прийом # 2 - Класична оптимізація

При створенні Лендінгем як правило ми не приділяємо уваги класичним прийомам seo оптимізації сторінки. А для пошукових систем це дійсно важливо. Коректно заповнені теги description, title, ключові слова - все це допомагає Яндексу і Гуглу зрозуміти, що і для кого написано на вашій сторінці.

Крім того, обов'язково використовуйте головне ключове слово в тексті, в заголовку <h1>, в описах до картинок в тезі <alt>. Це зовсім нескладно, але відразу додасть вашому сайту вагу. Повний список вимог для 100% оптимізації сторінки можете подивитися тут .

Прийом # 3 - Головна сторінка

За замовчуванням, головна сторінка сайту завжди має більшу вагу, ніж внутрішні сторінки. Тому зробіть так, щоб ваш Лендінгем був однією суцільною головною сторінкою. Тобто не треба створювати один домен, а потім вішати на нього десять окремих Лендінзі.

Більшість людей просто видалять з адресного рядка кінець вашого URL і перейдуть на основний домен, щоб подивитися, що це за сайт насправді (а ви думали, що тільки ви так робите? =)

Тому краще купіть 10 окремих доменів, і нехай ваш Лендінгем буде головною (і єдиною) сторінкою на цьому домені. Так ви отримаєте додаткову перевагу перед многостранічнікамі, де статті розміщуються глибоко в сайті.

Прийом # 4 - Правильний домен

До речі, на рахунок доменів. Буде добре, якщо ви оберете такий домен, в якому буде міститися головне ключове слово, за яким ви рухаєтеся. Пошуковики почнуть ставити вас вище вже тільки за 100% відповідність назви сайту ключовому запиту.

Ви можете прописати ключове слово латиницею або використовувати домен з розширенням .рф. Наприклад для запиту «ремонт авто» можна використовувати домен типу «remont-avto.ru» або «ремонт-авто.рф».

Прийом № 5 - Прискорення і мобільність

Часто Лендінзі робляться в онлайн-конструкторах. Це швидко і зручно, але на таких одностранічнік завжди багато зайвого коду. Цей код уповільнює роботу сайту. В результаті люди йдуть, не дочекавшись того, коли ж з'явиться контент (терпіння зазвичай вистачає максимум на 3 секунди).

Відповідно, пошукачі не захочуть показувати ваш сайт, якщо люди все одно з нього підуть. Тому прискорте ваш Лендінгем Пейдж:

 • Зробіть його на окремому чистому html шаблоні
 • Залучіть фахівця для того, щоб він мініфіціровал код,
 • Розмістіть свій Лендінгем нема на звичайному хостингу, а на VPS
 • Приберіть зайву графіку і динаміку
 • стисніть картинки
 • Зробіть Лендінгем адаптивним під всі мобільні пристрої

Ці «дрібниці» дуже сильно впливають на просування. Перевірте швидкість завантаження Лендінзі через Google Page Speed.

Прийом # 6 - Широкий-вузький гребінь

Лендінзі з'явилися і розвинулися тільки завдяки появі та розвитку контекстної реклами. У нас є можливість вузько тарегетіроваться на конкретну аудиторію, з її конкретними болями, і за цей рахунок підвищувати конверсію продажів.

Наприклад, продаючи «курси англійської мови» для пенсіонерів - ми будемо діяти одним чином. А то ж саме для бізнесменів - зовсім іншим чином.

При SEO просуванні Лендінзі можна використовувати два варіанти. Перший - це робити сторінку відразу під усе аудиторії, і прописувати всі болі і рішення в одному місці. Так ми зберемо більше трафіку, але можемо програти в конверсії.

Інший варіант - це робити окремі Лендінзі під кожну ключову аудиторію. Так у нас конверсія звичайно буде вище. Але спочатку переконайтеся в тому, що різні ЦА дійсно шукають ваші товари / послуги по-різному. Інакше ваші Лендінзі будуть конкурувати між собою.

Прийом # 7 - Живі вхідні посилання

На просування сайтів сильно впливає те, скільки інших сайтів на вас посилається. Звичайно, пошукові системи стверджують, що зараз «посилальне» просування вже не працює, і що значення мають лише поведенченскіе чинники.

Насправді, посилання все ще дуже важливі. Особливо для Гугла. Тому вам бажано отримати якомога більше вхідних посилань на свої Лендінзі. Тільки робити це треба акуратно, а то можна і під санкції пошукових систем потрапити.

Найпростіший, потужний і «білий» спосіб отримати багато вхідних посилань на ваш Лендінгем - це організувати свою партнерську програму. Ваші партнери будуть приводити вам клієнтів, а ви будете їм платити відсоток від кожної покупки.

А для того, щоб приводити людей, ваші партнери будуть всюди, де тільки можна, розміщувати свої партнерські посилання на ваш сайт. Таким чином ви і додатковий трафік отримаєте, і дуже сильно просунетеся в пошуку.

Прийом # 8 - Багато-мало тексту

Як я вже писав на початку статті, для пошукових систем важливий текст. А на Лендінзі багато тексту писати не прийнято - це знижує конверсію. Все ж нам треба зберегти продає структуру Лендінзі. Щоб вирішити цей парадокс, можна просто «ховати» частина тексту від відвідувачів.

При цьому пошукові роботи цей текст бачитимуть, і будуть вважати, що у вас дуже насичений текстовим контентом сайт.

З технічної точки зору, робиться це дуже просто. Ви берете ось цей невеликий код , І вставляєте текст в нього. В результаті ми отримуємо так званий «спойлер». Тобто відвідувачеві вашого сайту треба буде натиснути на посилання для того, щоб текст розвернувся.

Дуже зручно, погодьтеся? З одного боку - багато тексту. З іншого боку - ніякого зайвого тексту немає, і нічого не загрожує конверсії вашого Лендінзі.

резюме

І в кінці давайте все-таки зробимо висновок, чи є сенс занаіматься seo просування для Лендінзі чи ні.

На мій погляд, робити ставку на сео все ж не варто. З багатьох причин, ви зможете набагато швидше почати заробляти за допомогою контекстної реклами. Але поступово злазити з «контекстної голки» можна і потрібно. Зрештою, хто відмовиться від додаткових «безкоштовних» грошей?

І ось, що вам для цього треба буде зробити:

 • Продвигайте Лендінгем по конкретному місту. Так у вас буде нижче конкуренція
 • застосуйте всі прийоми класичної оптимізації сторінки, щоб подобається пошуковим системам
 • Зробіть ваш сайт дійсно односторінковим. Ваш Лендінгем Пейдж повинен бути на головній сторінці, навіть якщо вам доведеться зробити 10 Лендінзі під 10 запитів.
 • Підберіть домен таким чином, щоб в його назві стояв головний ключ, за яким ви рухаєтеся
 • Подбайте про те, щоб ваш Лендінгем швидко завантажувався і був адаптований під мобільні пристрої
 • Зробіть кілька Лендінзі під різні цільові аудиторії, щоб підвищити конверсію або запропонуйте рішення для всіх ЦА на одній сторінці, щоб збирати більше трафіку.
 • Підключіть партнерську програму, щоб отримати багато природних вхідних посилань на ваш Лендінгем Пейдж. Пошуковики оцінять кількість посилань і поставлять вас вище.
 • Напишіть досить тексту на Лендінзі, щоб переконати пошуковики в тому, що ви дійсно даєте людям якусь цінність, а не просто продаєте. А щоб не порушувати продає структуру одностранічнік - сховайте цей текст в спойлери.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вашим Лендінзі вийти в ТОП і перемогти контекстну залежність. Збережіть її в закладки, і поділіться з друзями. Не забудьте завантажити мою книгу «Автостопом до мільйона» . Там я показую вам найшвидший шлях з нуля до першого мільйона в інтернеті (витримка з особистого досвіду за 10 років =)

До скорого!

Ваш Дмитро Новосьолов


Чи потрібно SEO просування для Лендінзі?
Чи потрібно SEO просування для Лендінзі?
Нехай вона буде 0,5% замість 3% - яка різниця?
А що якщо зробити кілька таких Лендінзі?
А що якщо «заточити» їх під більш популярні запити?
А що якщо застосувати до них ті прийоми, про які я буду говорити нижче?
Лендінзі з відвідуваністю 300 - 500 чоловік на місяць, і з конверсією 7% - це вже не здається таким смішним, чи не так?
Як просунути Лендінгем по SEO?
Перед тим, як почати - знаєте, як заробляють SEOшнікі на Лендінзі в Америці?
А ви думали, що тільки ви так робите?