Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-просування на службі бізнесу

 1. Користь SEO-просування
 2. Як вирішувати завдання по SEO-просуванню сайту?
 3. Автоматичні сервіси SEO-просування
 4. Чим корисна SEO-оптимізація бізнесу?
 5. Читайте на цю тему:

Автор: Юлія

спонсорський пост

SEO-просування було і залишається одним з основних напрямків у світі інтернет-маркетингу. Як з його допомогою вивести бізнес на новий рівень в 2017 році? Чи можливо автоматизувати процес просування та оптимізації сайтів? Пропонуємо вам ознайомитися з методикою від компанії PromoPult.

Пропонуємо вам ознайомитися з методикою від компанії PromoPult

Світ ніколи вже не буде колишнім. Варто трохи забаритися - і конкуренти наступають на п'яти, безцеремонно захоплюють позиції і всюди розставляють свої мережі, намагаючись зловити в них нічого не підозрюють клієнтів. Щоб вижити в цьому шаленому світі, необхідно постійно тримати руку на пульсі і завжди бути на крок вперед. В інтернет-просторі це особливо актуально.

Користь SEO-просування

Помилково вважати, що SEO служить тільки для зростання позицій сайту в пошуковій видачі і залучення клієнтів з пошукових систем. Прогресивне SEO - це комплексна система, що дозволяє підвищити привабливість сайту і впізнаваність бренду, забезпечити інформаційну підтримку сайту і збільшити його відвідуваність, провести потенційного клієнта по воронці продажів і отримати на виході бажаний результат.

Для організації результативної роботи SEO сьогодні необхідний все більший обсяг знань, навичок і інструментів. Якщо просування ведеться вручну, своїми силами, домогтися ефективної роботи системи зусиллями одного співробітника часто неможливо.

Як вирішувати завдання по SEO-просуванню сайту?

В першу чергу, на допомогу приходять інструменти автоматизації. аналізувати ТОП і конкурентів, складати семантичне ядро ​​на десятки сотень, а то й тисячі слів, оптимізувати контент , Працювати над зовнішнім просуванням сайту - без автоматизації даних операцій домогтися високих результатів практично неможливо.

Крім очевидної економії часу, сервіси автоматизації володіють і іншою перевагою - спрощенням процесу. Так, для того щоб просканувати видачу і зібрати всі слова, по яких просуваються конкуренти, достатньо кількох хвилин і мінімум зусиль. Складна математика прихована під капотом дружнього і зручного інтерфейсу програми. Завдяки таким розробкам, доступ до управління SEO-просуванням став доступний не тільки професіоналам.

Автоматичні сервіси SEO-просування

Як приклад візьмемо автоматизовану систему PromoPult . Модулі системи умовно можна розділити за призначенням:

 • аналіз трафіку на сайті (лічильники статистики);
 • генератор семантичного ядра;
 • аудит технічної "начинки" сторінок;
 • наймач позицій сайту в пошуку по ключових запитах;
 • контрольний агрегатор (підбирач майданчиків для формування довідкового профілю);
 • монітор ТОПу Яндекса і Google (вивчення динаміки конкурентів, пошук трафікових майданчиків для проведення рекламних кампаній, виявлення згадок бренду);
 • прогнозатор бюджету на просування;
 • контекстний робот (автоматизація всіх етапів запуску контекстної реклами і її управління);
 • генератор техзавдання підрядникам (на тексти та інші роботи по сайту).

Безсумнівно, одних тільки технологій недостатньо, щоб SEO-просування було успішним. Адже існує робота, поки непідвладна роботам, така як аудит юзабіліті і виправлення помилок на сайті, написання авторських текстів, здатних вирішувати проблеми користувачів і спонукати до здійснення покупки, переговори з власниками сайтів, адміністраторами груп в соцмережах і форумів.

Істотним помічником у вирішенні цих та інших завдань для користувачів системи є професійна консультаційна підтримка і ряд додаткових сервісних послуг, починаючи з аудиту сайту і написання текстів до повного супроводу рекламної кампанії.

Чим корисна SEO-оптимізація бізнесу?

Безсумнівно, рішення маси маркетингових і бізнес-задач - від залучення трафіку до зростання продажів. Але для того щоб система працювала ефективно, варто приготуватися віддати просуванню сайту чимало часу і сил. При цьому вміло застосовувані технології дозволять перетворити рутину в комфортну роботу.

І на закінчення хороша новина: навчитися працювати з різними маркетинговими каналами і інструментами можна абсолютно безкоштовно. В навчальному центрі CyberMarketing проходить безліч семінарів з розробки сайтів, SEO, контекстну рекламу, контент-маркетингу, аналітиці - не тільки очних, але і дистанційних. Не потрібно шукати мануал в мережі, читати блоги, втрачати час - практикуючі експерти все розкладуть по поличках і простою мовою донесуть навіть найскладнішу інформацію.

Читайте на цю тему:

Автор тексту: Вероніка Євграфова

Джерело фото: blog.testnest.co

Як з його допомогою вивести бізнес на новий рівень в 2017 році?
Чи можливо автоматизувати процес просування та оптимізації сайтів?
Як вирішувати завдання по SEO-просуванню сайту?
Чим корисна SEO-оптимізація бізнесу?