Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO просування, оптимізація сайту - послуги SEO в Києві, Україні від InSite

SEO (Search engine optimization) - це пошукова оптимізація сайту, спрямована на підвищення його позицій, видимості в пошукових системах, перш за все в Google.

Чим вище позиція сайту в результатах видачі пошукових систем - тим більша кількість цільових відвідувачів перейде з них на ваш сайт.

Покажіть приклад:
Людина вводить в Google запит "Відпочинок під Києвом". Зрозуміло, що сайтів, які пропонують подібний відпочинок, досить багато. Користувач не переглядатиме всi результати - сотні, а то й тисячі сайтів. Він вибере сайт, який пропонує відпочинок під Києвом, серед перших 10, рідше 20, максимум 30 перших сайтів.

Завдання пошукової оптимізації полягає в тому, щоб вивести ваш сайт на перші позиції пошукових систем по цільових запитах.

В даному випадку клієнта InSite цікавить, щоб за запитом " Відпочинок під Києвом "Відображався саме цей сайт.

Чи можна обійтися без пошукової оптимізації?
Можна, якщо сайт продає, скажімо, виключно дворічних в'єтнамських поросят в Малинському районі Житомирської області. Швидше за все, конкуренція в сегменті даних послуг в даному географічному районі буде невисокою, тому зацікавлені користувачі зможуть легко знайти такий сайт.

У 99% інших випадків сайт без пошукової оптимізації просто потоне в масі конкурентів і звичайному інформаційному смітті.

Саме тому пошукова оптимізація є однією з 3-х ключових складових послуг комплексного супроводу і розвитку сайтів .

Як робиться SEO?

Пошукова оптимізація сайту включає в себе кілька базових напрямків:

  • структурна оптимізація (код, карта сайту і ін.);
  • внутрішня оптимізація (контент, ключові слова, тайтли і т.д.);
  • зовнішнє просування (розкрутка, посилання на сайт).

Спочатку завжди робиться структурна оптимізація - її досить виконати один раз, після чого ваш сайт стане більш авторитетним для пошукових систем.

Найважливіший напрям - друга, внутрішня оптимізація. Її потрібно виконати один раз комплексно, а в подальшому здійснювати постійно.

Зовнішнє просування, яке передбачає збільшення числа посилань на ваш сайт з інших ресурсів, - доцільно проводити тільки після реалізації перших двох напрямків. Як правило, саме цей вид SEO є найбільш витратним і пов'язаний з найбільшими зловживаннями з боку недобросовісних підрядників, т. Н. "Розкручування", "сеошників" та інших.

У чому небезпека послуг "розкручування"?

У тому, що майже вся їхня діяльність спрямована на те, щоб так чи інакше обдурити пошукові системи. Зокрема, штучним шляхом збільшити кількість посилань на сайт клієнта. Якщо проводити такі дії обережно і грамотно - вони можуть принести потрібний ефект. Якщо ж "розкручувати" сайт безвідповідально - він може на кілька тижнів з'явитися на перших позиціях в пошукових системах, але потім отримати від них штрафні санкції. Адже в Google - розумні люди, і вони не люблять, коли їх обманюють.

Саме тому не тільки "чорна", але і "сіра", часто навіть "біла" розкрутка пов'язана з ризиком для замовника. Точно так же, як і в бізнесі - завжди краще просувати сайт природним, чесним шляхом, розвиваючи його контент і привабливість для користувачів.

В цьому випадку пошукові системи самі, без примусу, будуть виводити ваш сайт на перші позиції в результатах пошуку користувачів.

Для всіх систем здійснюється пошукова оптимізація?

В Україні основна пошукова оптимізація здійснюється для Google, допоміжна - для Яндекса.

Компанія інтернет-менеджменту InSite надає послуги SEO в рамках комплексної підтримки і розвитку сайту , А також здійснює одноразову базову структурну і внутрішню пошукову оптимізацію сайту як в Києві, Харкові, Одесі, Луцьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, так і в будь-якому іншому місті України.

Будь ласка, Зв'яжіться з нами , Щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення і вартості пошукової оптимізації вашого сайту.

Супутні послуги від InSite: внутрішня оптимізація інтернет-сторінок , реклама в Інтернет е

Чи можна обійтися без пошукової оптимізації?
Як робиться SEO?
У чому небезпека послуг "розкручування"?
Для всіх систем здійснюється пошукова оптимізація?