Навигация по сайту

Популярные статьи

СЕО просування сайтів | Просування сайту в Яндексі і Гуглі - де замовити

Пошукове просування сайтів по Росії, перш за все, являє необхідним завоювати топові позиції в пошукових системах Yandex, Google, та ін .. Як тільки ви опинитеся в трійці лідерів, ви зрозумієте, що до цього ви просто «тліли», а тепер почали по- справжньому заробляти.

Спочатку давайте розберемося з поняттями. Оптимізація SEO - це комплекс робіт, які проводяться для того, щоб пошукові системи почали розрізняти ваш ресурс серед інших, причому виводили на перші сторінки пошукових запитів. Оптимізація SEO, по суті, є ключовим поняттям пошукового просування сайту.

Оптимізація SEO, по суті, є ключовим поняттям пошукового просування сайту

Основою пошукового просування сайту є основні і низько-конкурентні запити. Часом низькочастотні запити можуть дати хороші результати пошукового просування сайту і просунути його в першу п'ятірку. Це пов'язано з написанням різних тегів під ваш ресурс. «Title» - це основний тег, який відповідає за назву, це як назва книги, яку будуть шукати користувачі у великій бібліотеці - Інтернет-мережі. За назвою пошуковики визначать, на які запити ваш сайт буде відповідати. Якщо ключові слова вписані в «Title» правильно, то це підвищить ваші шанси бути в числі лідерів.

Пошукове просування сайту також включає наступні нюанси:

  • перелинковку;
  • щільність ключових слів;
  • унікальність контенту;
  • непотрібні посилання і ін.

Успішне просування сайтадостігается наступними заходами:

  • оптимізацією мета-тегів;
  • оптимізацією текстів під пошукові системи;
  • структурою посилань;
  • купівлею зовнішніх посилань.

Є ще одне поняття, важливе для розкрутки сайту - це юзабіліті (зручність у користуванні ресурсом). Якщо користувач заходить на вашу сторінку і для нього все зрозуміло, іншими словами, все розкладено по поличках і їм зручно користуватися, то ресурс буде залучати відвідувачів-майбутніх клієнтів. Для успішного пошукового просування сайту необхідно передбачити, як будуть називатися ваші каталоги, розбити категорії товарів або послуг, відвідувачеві повинно бути зрозуміло, де знаходиться форма замовлення, прайс-лист і т.д. Ресурс повинен бути зроблений так, щоб максимально забезпечити комфортність кожного клієнта.

Пошукове просування сайту може зайняти від 2 до 5 місяців. Термін залежить від багатьох факторів. Керуйте своєю репутацією і не дозволяйте вашому ресурсу перетворитися в інформаційну «смітник».

СЕО оптимізація і просування сайтів можна замовити у веб студії GDM

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: