Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO просування сайтів в Новосибірську

  1. Як отримати відвідувачів з пошукових систем?
  2. Як працює «АЛЬФЕР»? Принципи співпраці з Замовником

Кожна людина сьогодні розуміє важливість присутності в Інтернет-просторі Кожна людина сьогодні розуміє важливість присутності в Інтернет-просторі. Тому Власники бізнесів створюють сайти, покликані продавати їх продукт - товари, послуги, інформацію - в Інтернеті. Але! Сам по собі жоден веб-ресурс працювати не буде. Без цілеспрямованого seo просування сайту в Новосибірську Ваш ресурс не буде приносити потрібну кількість відвідувачів, покупців.

Ще одне завдання Власників комерційних веб-ресурсів - позиція їх сайту у видачі пошукових систем. За статистикою, абсолютна більшість користувачів, задати певний запит Яндексу або Гуглу, відкривають веб-сторінки в межах першої сторінки видачі. Іншими словами, що зайняли максимально високі позиції у видачі - так званий ТОП-10. Сайти за межами ТОПу не отримують і 5% від аудиторії пошукових систем.

Тому максимально підняти свій сайт у видачі - завдання кожного Власника віртуальної площадки. Інакше віртуальна майданчик не буде продавати товар, просувати послугу. Тільки так вона зможе бути корисною - приносити прибуток своєму власникові.

  • Первинні налаштування сайту - 5 000 рублів одноразово (Варіант для тих, хто хоче налаштувати правильну індексацію свого сайту)
  • SEO-Стандарт - 10 000 рублів - 15 000 рублів на місяць (Оптимізація за стандартною схемою, найбільш часто використовуваних площ дає хороший результат)
  • SEO-Експерт - 35 000 рублів - 50 000 рублів на місяць (Індивідуальний підхід для вирішення завдань вашого бізнесу)

Замовити послуги просування сайту або інтернет-магазину можна написавши на [email protected] або зателефонувавши за номером 8 913 456-88-34

Як отримати відвідувачів з пошукових систем?

Логічна пропозиція щодо розвитку ресурсу - кваліфіковане просування сайтів в Новосибірську за розумною ціною. SEO складається з комплексу заходів, покликаних привернути на Ваш веб-ресурс цільових відвідувачів. Для цього формується список ключових слів, за якими буде відбуватися планомірне виведення сайту в ТОП-10 видачі пошукових систем. Там сайт буде добре помітний зацікавленій публіці. Багато з цих людей перейдуть на потрібну їм сторінку - на Ваш сайт, щоб перетворитися в Ваших покупців.

Переваги SEO:

  • Цілеспрямована розкрутка сайту в Новосибірську за ключовими словами обійдеться дешевше контекстної реклами.
  • Високий рівень довіри: користувачі бачать Ваш сайт в природній видачі, а не в проплачених оголошеннях.
  • Можливість просування з малими витратами.
  • Просування йде відразу на обидві пошукові системи: не потрібно платити окремо за кожну.
  • Професійне SEO забезпечує довготривалий результат: Ваш сайт буде ТОПі довго, навіть якщо SEO зупинено.

Як працює «АЛЬФЕР»? Принципи співпраці з Замовником

Після аудиту сайту і вивчення галузі (особливостей товару / послуги / інформації) наші фахівці запропонують Вам список ключових слів, за якими стоїть просуватися. Ціна на seo-просування веб-ресурсу залежить від кількості цікавих Вам запитів. При цьому наші Клієнти можуть самостійно скорегувати довжину списку запитів, виходячи з власних фінансових можливостей. Так, наші Клієнти самі формують комфортний для себе щомісячний платіж!

Крім того, в ціни на seo просування сайту можуть бути закладені необхідні технічні доопрацювання сайту, які підвищать його цінність в очах пошукових систем. Після узгодження з Клієнтом ми зможемо вдосконалити структуру сайту і інші технічні моменти, які гальмують SEO-просування ще на старті.

Компанія «АЛЬФЕР» готова вступити в інтелектуальне протистояння з Вашими конкурентами, чиї сайти поки займають більш високі позиції у видачі. Давайте підкорювати ТОП разом! Довірте нам розкрутку Свого сайту в Новосибірську.

Отримати консультацію фахівця

Як отримати відвідувачів з пошукових систем?
Як працює «АЛЬФЕР»?
Як працює «АЛЬФЕР»?