Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO просування сайту в Мінську, пошукове сео просування сайтів

 1. Бажаєте збільшити продажі за допомогою пошукового просування?
 2. Вартість сео просування в Яндекс і Google
 3. Ціна SEO просування в Мінську

Розраховуйте на SEO, як на вкладення коштів на перспективу. Просувати проект тільки кілька місяців, в більшості випадків, просто означає «викинути гроші на вітер». Адже сьогодні просування сайтів в пошукових системах - це цілий комплекс робіт, в результаті проведення яких сайт займає високі позиції в результатах видачі Яндекс і Google.

Наша кампанія проводить аналіз конкурентів і підбирає ключові запити для пошукового просування вашого сайту, виходячи з найбільшої ефективності для вашого бізнесу, а не за принципом «що простіше просунути». Ми складемо повне семантичні ядро і запропонуємо вам тільки «робочі» ключові запити. ми просунемо ваш сайт в ТОП 1-10 в пошукових системах Yandex , Google і TUT.BY .

Відомо, що переходи з органічної видачі ПС - це самий цільової і ефективний трафік. Якщо ваш сайт займає топові позиції в результатах видачі пошукових систем, то без сумніву, ваші потенційні клієнти легко зможуть знайти вас.

Бажаєте збільшити продажі за допомогою пошукового просування?

Наша унікальна методологія SEO просування сайтів в інтернеті спрямована саме на цільові переходи з органічної видачі ПС. Ми точно розуміємо, як залучити на ваш ресурс потенційних клієнтів. По кожному проекту, ми складаємо детальний чек-лист задач, який відображає пріоритетність і прозорість виконуваних дії для досягнення потрібних позицій по кожному ключовому запиту. Команда сео-оптимізаторів AdFISH керується корпоративними інструментами і персональними стратегіями, для досягнення необхідних результатів у найстисліші терміни.

Потрібно розуміти, що сео просування - це тривалий і систематичний процес. Послуги фрілансерів можуть здатися економією, але тільки спочатку. В результаті клієнт не отримує ніяких гарантій результату, часто втрачає не тільки гроші і час, а й може потрапити під санкції ПС через неписьменних дій.

Необхідно враховувати, що на даний момент для того, щоб провести ефективне пошукове просування сайтів, необхідно докласти серйозних зусиль спільно з просуванням в соціальних мережах . Тільки після проведення комплексу професійних заходів сайт зможе вийти на перші рядки за конкурентними пошуковим запитам.

Вартість сео просування в Яндекс і Google

Вартість просування розраховується з віку домену, обсягів робіт, числа регіонів, в яких ви хочете просувати свій сайт, конкурентності та кількості пошукових запитів. Простіше кажучи, чим більше у вас товарних позицій, тим дорожче коштує просування. У заявлену вартість seo просування входить: оплата послуг сео-оптимізатора; наповнення сайту релевантним контентом; закупівля посилань для збільшення ваги сайту; просування одночасно в Яндекс і Google; послуги проектного менеджера, технічні веб-доопрацювання і повний пакет базових робіт:

 • Розраховуйте на SEO, як на вкладення коштів на перспективу

  СЕО аудит сайту, який просувається

 • Збір семантичного ядра

 • Повна пошукова оптимізація

 • Внутрішня перелінковка

 • Тонка настройка хостингу

 • Робота з посилальної масою

Кінцева вартість розраховується за заявками, протягом 48 годин, після проведення нашою командою попереднього аудиту, де сео-фахівці шукають недоліки, що заважають сайту просунутися на перші позиції в Яндекс.

Ціна SEO просування в Мінську

Нижче представлені орієнтовні ціни на просування сайтів по Білорусі. Для тих, хто прийме рішення скористатися нашими послугами, ми гарантуємо зростання просуваються позицій, збільшення продажів і зменшення витрат на контекстну рекламну кампанію. Сьогодні ми настійно рекомендуємо не просто замовити послугу SEO просування сайту, а прийняти рішення про комплексному інтернет-маркетингу і ми зробимо все необхідне для того, щоб саме ваш сайт завжди знаходився на першій сторінці пошуку.

Замовити SEO просування

Бажаєте збільшити продажі за допомогою пошукового просування?
Бажаєте збільшити продажі за допомогою пошукового просування?