Навигация по сайту

Популярные статьи

Сео просування самостійно і без вкладення

 1. Рекомендації щодо здійснення внутрішньої оптимізація
 2. Виробляємо зовнішню оптимізацію

подробиці

подробиці

Вітаю, дорогі друзі. На зв'язку знову Галіулін Руслан. У сьогоднішньому пості я б хотів розповісти ОСНО поняття і уявлення що з себе представляє CEO і який це взагалі потужний інструмент з перспективою на майбутнє розвиток сайту.

Розкрутка будь-якого інтернет-ресурсу пов'язана зі збільшенням трафіку. Домогтися цього можна декількома шляхами:

 • здійсненням сео оптимізації;
 • просуванням під пошукові системи;
 • використанням соціальних мереж;
 • наповненням ресурсу якісним контентом;
 • для розміщення відеофайлів.

Це основні заходи за допомогою, яких можна отримати велику кількість трафіку. Безумовно, є й інші способи збільшення відвідуваності сайту, наприклад, поширення інформації на торрентах або виразника. Але ми зараз розбираємо саме сео оптимізацію. Ця інформація була викладена лише для того, щоб читач знав, що трафік можна отримати різними способами.

Сео оптимізацією є діяльність, що включає в себе заходи, які здійснюються з метою підвищення рівня відвідуваності сайту цільовою аудиторією і кращої видимості в пошуку.

Як відомо рівень прибутковості будь-якого сайту залежить від його відвідуваності, чим більше людей відвідало сайт і переглянули його сторінки, тим більше прибутку він приніс своєму власникові. При цьому мають значення і інші параметри, наприклад для інтернет-магазинів це обсяг виручки за певний період часу, кількість відвідувачів, які зацікавилися товаром, і пробули на тій чи іншій сторінці тривалий час, що свідчить про їхню зацікавленість.

Seo оптимізація - це дуже копітка щоденна робота по забезпеченню збору, здійснення аналізу даних, розробці заходів щодо поліпшення показників і їх реалізація. Також основний упор необхідно робити над обов'язковим вживанням мета тегів вплив яких грає найважливішу роль при просуванні сайтів.

Щоб домогтися результатів при проведенні сео оптимізації сайту необхідно володіти інформацією про фактори, які перешкоджають просуванню інтернет-ресурсу і можуть погубити всю кропітку роботу, звести її нанівець.

В їх число входять:

 • крадений контент, який може зіпсувати репутацію;
 • велика кількість неякісних посилань особливо зі сторонніх ресурсів, розміщених на вашому сайті (їх ще називають покупні SEO посилання );
 • величезну кількість реклами і спаму на вашій інтернет-майданчику;
 • засміченість ресурсу різноманітними скриптами, програмами, і плагінами які найчастіше призводять до зниження швидкості завантаження сторінок і уповільнюють роботу сайту.

З цього випливає, що з метою забезпечення якісного сео просування необхідно буде писати відповідний контент - унікальні і якісні статті . Не допускати перенасиченості сайту рекламою, перевантаженості посиланнями, особливо зі сторонніх ресурсів.

починаючи здійснювати сео просування самостійно необхідно бути готовим до труднощів, так як це дуже кропітка і щоденна праця і не бояться того, що може бути доведеться все почати спочатку. Звичайно, для тих, хто вже одного разу пройшов цей шлях він не здасться таким важким, але для цього необхідно запастися терпінням і набратися досвіду.

І так всі заходи щодо забезпечення оптимізації діляться на два напрямки, це оптимізація: зовнішня і внутрішня.

Щоб здійснити сео просування самостійно необхідно:

 • писати якісні інформаційні блоки, пости і т.д .;
 • підбирати оптимальні ключові слова і писати під них контент;
 • підвищувати параметри ТІЦ і PR;
 • здійснювати роботи щодо забезпечення правильної і швидкої індексації .
 • здійснювати грамотну перелинковку статей;
 • попереджати крадіжки контенту.

В рамках здійснення зовнішньої оптимізації проводиться:

 • збільшення обсягу посилальної маси;
 • створення гостьових постів ;
 • обмін рекламною інформацією з великими корпоративними інтернет-майданчиками;
 • розміщення інформації та посилань на свій сайт в соціальних мережах і т.д.

Це перелік основних способів, за допомогою яких забезпечується сео оптимізація, що дозволяє домогтися великий відвідуваності вашого власного сайту.

З чого почати ту чи іншу оптимізацію і що необхідно буде робити?

Рекомендації щодо здійснення внутрішньої оптимізація

Рекомендації щодо здійснення внутрішньої оптимізація

Що потрібно щоб здійснити сео просування самостійно шляхом внутрішньої оптимізації? Необхідно сконцентрувати увагу на здійснення наступних заходів:

 1. Потрібно писати великі за обсягом статті, починаючи від 5 тис. Знаків в кожній, так як пошукові системи віддають перевагу саме їм;
 2. Всі статті повинні містити основні ключові слова і інформація, викладена в них повинна відповідати ключам. Будь-яка розташована на вашому сайті стаття повинна давати трафік, містити ключі і повністю відповідати певній тематиці;
 3. Після того як стаття написана і була вами опублікована необхідно докласти зусиль і домогтися того, щоб її проиндексировали роботи найбільших на теренах СНД пошукових систем, таких як Яндекс і Гугл. Це необхідно для того, щоб, не втрачаючи часу отримувати трафік вже зараз. Тому не відкладайте цю справу на потім. Знайте, ваш наполеглива праця окупитися з підвищенням відвідуваності, яка природно принесе свої фінансові плоди;
 4. Підвищення показників ТИЦ і PR. Щоб їх підвищити необхідно, розмістити посилання на свою інтернет-майданчик на великих сторонніх ресурсах, що забезпечить приплив відвідувачів і збільшення цих параметрів. Це є дуже важливим моментом, особливо в умовах жорсткої конкуренції, яка існує в даний час в інтернет-просторі;
 5. Надійний захист свого контенту від крадіжок також має важливе значення. Багато власників сайтів, не бажаючи вкладатися фінансово або писати статті самостійно, просто копіюють їх з інших інтернет-ресурсів і розміщують на сторінках власних сайтів. Що робити якщо помітили крадіжку? Звертайтеся до цих людей, переконуйте їх мирно зняти статтю з публікації, доводьте свою правоту і, звичайно ж, якщо це не допомагає, пишіть скарги в адміністрацію пошукових систем, вони знімуть їх з індексації.
 6. Робіть перелинковку статей . Пам'ятайте, що якщо ця робота проведена грамотно ваші статті будуть моментально індексуватися пошуковими системами. Що собою являє перелинковка? Вона має на увазі розміщення посилань, що ведуть на статтю певної тематики з іншого, відповідної їй за тематичним наповненням. Необхідно вибрати всі статті, які були відвідані роботом пошукової системи, і зробити перелинковку.

Виробляємо зовнішню оптимізацію

Щоб здійснювати сео просування самостійно шляхом зовнішньої оптимізації необхідно виконувати роботи спрямовані на забезпечення розміщення посилань на сторонніх інтернет-ресурсах, отримання трафіку з соціальних мереж, каталогів / довідниках та інших великих майданчиків.

Це не складна робота, але вимагає чимало часу. Тому, якщо ви хочете щоб відвідуваність вашого сайту перевищує 1000 кліків в день, вам необхідно використовувати всі наявні можливості з розміщення посилань на сторонніх ресурсах. Якщо на ваш сайт буде посилатися величезна кількість інших інтернет-майданчиків, то природно, що його відвідуваність зросте.

Але рідко хто бажає, щоб на його сайті безкоштовно розміщувалася посилання на сторонній ресурс. У мережі є розкручені сайти, на яких посилання можна розмістити за гроші. Безумовно, що це підніме вашу відвідуваність, але проробляти таку роботу необхідно дуже обережно, тому що запросто можна потрапити під фільтр АГС , Що встановлюється пошуковими системами, вибратися з під якого просто не реально. В результаті, час по здійсненню оптимізації буде витрачено даремно, як і гроші на покупку майданчики для посилання. Тому доведеться все починати спочатку.

Чудовою можливістю для зовнішньої сео оптимізації є розміщення посилань в соціальних мережах. Можна створити власну тематичну групу, форум з обговорення тієї чи іншої теми, яка відповідає вашому сайту, або продукту, який презентує або популяризує ваша компанія. Звичайно створення групи, наприклад ВКонтакте справа клопітка, вимагає часу і зусиль, але воно окупить себе в майбутньому. Розкручену групу можна і купити. Звичайно, покупка групи вимагає грошей і відноситься до розряду нелегальних угод, але це шанс, не витративши часу отримати необхідний результат. Якщо вже хочеться заощадити? то почитайте статтю як розкрутити групу в ВК самому безкоштовно .

Також можна налагодити партнерські відносини з сайтами, для яких буде вигідний обмін посиланнями. Ви розміщуєте їх посилання на своєму сайті, а вони вашу на своєму. Наприклад, якщо ви популяризуєте ремонт своїми руками, то вам зовсім не завадить посилання з сайту, який торгує запасними частинами. Тепер ви зрозуміли, що Seo оптимізація - це потужний спосіб в просуванні свого блогу і сайту в цілому який може заощадити величезні гроші.

Сподіваюся матеріал був корисний і до швидких зустрічей в нових статтях. Не забуваємо підписуватися на оновлення блогу.

З повагою, Галіулін Руслан.

Корисні матеріали:

Додати коментар

З чого почати ту чи іншу оптимізацію і що необхідно буде робити?
Що робити якщо помітили крадіжку?
Що собою являє перелинковка?
Якщо вже хочеться заощадити?