Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO проти Google AdWords

  1. Існує чітка різниця між SEO і AdWords, але обидва інструменти мають можливість збільшити користувачів...
  2. SEO проти Google AdWords

Існує чітка різниця між SEO і AdWords, але обидва інструменти мають можливість збільшити користувачів веб-сайтів, які згодом можуть призвести до нових клієнтів.

Існує помилкове уявлення про те, що один може бути кращим, ніж інший, і є багато дискусій, на яких каналах маркетингу краще залучити трафік і вартість для бізнесу. У деяких ситуаціях краще використовувати лише один інструмент, а іноді вони повинні використовуватися разом, і це все залежить від ваших бізнес-і маркетингових цілей.

Пошукова оптимізація

SEO - це практика оптимізації та модифікації веб-сайту на користь пошукових систем. Вона включає в себе широкий спектр методів і тактик, від оптимізації розмітки вашого сайту до розділів копірайтингу для просування цільових ключових фраз.

Поширеною помилкою з веб-сайтами та пошуковими системами є те, що після того, як веб-сайт перейде в реальний час, він буде відносно швидким у пошукових системах, таких як Google. Можливо, це було кілька років тому, але після того, як точка ком-бум, Інтернет вибухнув з кількістю веб-сайтів у всьому світі. Насправді, важко зафіксувати кількість, яку вона зростає кожен день, але вважається, що вона становить близько 50 тисяч кожні 24 години. Це означає, що для того, щоб бути поміченим в Інтернеті, потрібна маркетингова стратегія. Так само, як з будь-яким іншим середовищем, SEO є важливою складовою маркетингової кампанії, оскільки 90% людей використовують пошукові системи, щоб знайти те, що вони шукають в Інтернеті, а 65% використовують органічні списки над спонсорованими результатами.

Google AdWords

Незалежно від того, чи бажаєте ви привернути нових відвідувачів веб-сайту, розширити онлайн-продаж, зателефонувати телефонам або попередити клієнтів, Google AdWords може допомогти.

Google Adwords - це рекламна платформа, що належить Google. Рекламодавці можуть використовувати цю платформу для додавання своїх об'яв до сторінок результатів пошуку Google та продуктів Google.

Як рекламодавець, ви можете платити, коли хтось натискає ваше оголошення (ціна за клік або ЦЗК) або коли користувачі бачать ваше оголошення (CPM або ціна за тисячу показів).

Вся система Adwords працює як великий аукціон, де рекламодавці конкурують за наявні рекламні місця.

SEO проти Google AdWords

Тепер давайте порівняємо їх, щоб побачити, як вони конкурують між собою.

  • Adwords в основному для веб-сайтів Google, а принципи SEO застосовні до всіх пошукових систем.
  • Об'яви Adwords відображаються у верхній і нижній частинах результатів пошуку Google, і за певних умов ви можете отримати одну з цих позицій оголошення, але з SEO потрібно працювати набагато важче, щоб отримати одне з найвищих позицій в органічних результатах пошуку.
  • Adwords є більш негайним, ніж SEO, оскільки ви можете створити рекламні кампанії майже миттєво і почати отримувати цільовий трафік, в той час як з SEO вам потрібно набагато більше часу (особливо для нових веб-сайтів), щоб отримати хороший рейтинг і трафік.
  • З Adwords простіше розрахувати рентабельність інвестицій, тоді як з SEO більш важко, тому що є набагато більше факторів, які відіграють певну роль, а не тільки витрати на рекламу та доходи.
  • Коли ви зупиняєте свої кампанії AdWords, трафік також зупиняється, але як тільки ви почнете отримувати органічний трафік за допомогою SEO, це триватиме довгостроково.
  • За допомогою AdWords ви можете одночасно націлювати багато ключових слів, тоді як для SEO потрібно зосередитися на декількох ключових словах для досягнення найкращих результатів.
  • За допомогою AdWords ви можете розміщувати оголошення на інших веб-сайтах Google і на веб-сайтах, які використовують Google Adsense, але результати від SEO - лише для сторінок результатів пошуку.

Хоча це гарна ідея почати з Adwords, тому що це швидше, особливо якщо у вас є пропозиція або продаж, ви також повинні почати працювати з SEO, контент-маркетингу та соціальними медіа для досягнення найкращих результатів. Ці 3 інструменти все, що потрібно для довгострокового успіху онлайн.

SEO і Adwords не є противниками, але вони є двома потужними інструментами, доступними в хорошому арсеналі цифрового маркетингу.