Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO проти SEM: як це зробити

  1. Дослідження ключових слів
  2. Текст оголошення та мета описи
  3. Брендінг та рекламні акції
  4. Залучення користувачів та оптимізація переходів
  5. Про Чарльза Льюїса

** Оновити повідомлення **
Я написав нову пісню SEO Rapper під назвою, #SEOvsSEM, яка повинна допомогти донести додому. Перевір.

Як спеціаліст SEM , багато часу витрачається на оптимізацію пошукових систем і управління платіжними за клік оголошеннями. Обидві форми пошукового маркетингу вимагають певного рівня досліджень, тестування та обслуговування. У цій статті я прагну підкреслити переваги одночасно і демонструвати, де вони перетинаються з точки зору досліджень і маркетингу.

Чи є це органічний пошук проти платного пошуку , ми як і раніше маємо справу з пошуковими системами та отримуємо відвідування від користувачів, які шукають доступні послуги.

Є кілька областей, де Пошукова оптимізація і оплата за клік може допомогти отримати найкращі результати.

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів, як правило, є першим кроком під час підготовки до оптимізації веб-сторінки або створення платної рекламної кампанії в оголошеннях Google або Bing Adcenter. Потрібно правильно розуміти, які ключові слова та фрази найчастіше шукаються та отримувати найкраще залучення.

Google Планувальник ключових слів це безкоштовний інструмент, який дозволяє вводити ключові слова та отримувати дані пошуку, такі як середньомісячні пошуки, середня вартість за клік, кількість конкурентів і багато іншого.

Google   Планувальник ключових слів   це безкоштовний інструмент, який дозволяє вводити ключові слова та отримувати дані пошуку, такі як середньомісячні пошуки, середня вартість за клік, кількість конкурентів і багато іншого

Після визначення ключових слів для вашого продукту або послуги виконайте пошук. Зверніть особливу увагу на сторінку результатів пошуку. Ви повинні побачити серію платних оголошень у верхній і нижній частинах, місцеві списки (якщо це локальний пошук) і природні списки. Ці списки не тільки представляють вашу конкуренцію, але й надають приклади оголошень і теми блогів, які можна використовувати.

Перегляньте платні оголошення за релевантністю. Чи є компанії, які активно торгують на одних і тих же фразах, надають таку ж або подібну послугу? Якщо так, то чудово. Дотримуйтесь природних списків на стор. 1 і 2 результатів пошуку. Чи є які-небудь конкурентоспроможні блоги за аналогічними пошуковими термінами? Якщо так, то пишіть власний пост, орієнтуючись на ті самі ключові слова, з точки зору ваших компаній на предмет.

Текст оголошення та мета описи

Текст об’яви та метаописи є першою можливістю для вас навчити користувача про те, що знаходиться на вашій сторінці, до того, як вони натиснули. Текст оголошення - це назва та опис, які використовуються в оголошенні. Він налаштовується під час налаштування рекламної кампанії. Мета-опис - це код, який використовується на веб-сторінці, що описує те, про що йде сторінка. Він відображається в природній області результатів пошуку, коли ваш сайт відображається в списку.

Однією з переваг для виконання КПП і SEO є можливість тестування оголошень і описів. Ви можете написати 2-3 різних оголошення та дозволити Google Ads випадково відображати їх при пошуку. Як тільки платна кампанія активна і працює, проаналізуйте показники. Які оголошення найбільше відображалися? Які оголошення мали найбільшу кількість кліків? Що більш важливо, які об’яви призвели до переходів веб-сайтів? Залежно від того, на який обсяг пошуку використовувалися ключові слова, можливо, ви маєте достатньо даних, щоб проаналізувати той самий день або за 30 днів або менше. Який би об'ява не має найкращої ефективності, слід використовувати в описі мета. Оскільки оптимізація пошукової системи займає багато часу, цей крок гарантує, що, коли ваш веб-сайт нарешті покаже на сторінці 1 пошукових систем, ваша інформація має більшу ймовірність отримати клік і перетворення веб-відвідувача на лідерство.

Брендінг та рекламні акції

Залежно від того, в якій позиції знаходиться ваша компанія, можливо, вам доведеться використовувати маркетингові пошукові системи для брендингу та просування продукції / послуг. Наприклад, ваш веб-сайт може добре оцінювати певний продукт або послугу, але це не дає великого залучення. Розгляньте можливість встановлення ставок на одному і тому ж терміні в оголошеннях і використання тексту об'яви для підтримки свого бренду та виділення особливостей та переваг використання вашої компанії.

Після цього на сторінці результатів пошуку з'явиться оголошення вашої компанії, яке буде розміщено у верхній частині сторінки, а потім ваш природний список буде більше зосереджено на нижченаведених перевагах послуг. Доведено, що використання оголошень може вплив на органічні кліки .

Доведено, що використання оголошень може   вплив на органічні кліки

Залучення користувачів та оптимізація переходів

Можливість тестування взаємодії користувачів і перетворень є ще однією перевагою для одночасного оптимізації пошукових систем і управління оплатою за клік. З платними оголошеннями можна створювати цільові сторінки та перевіряти їх по-різному. Ви можете перевірити тон голосу в контенті, вибір зображень, виклик до дій, розміщення форм, використання кнопки і багато іншого. Зробіть удосконалення сторінки та проаналізуйте результати, щоб дізнатися, яка версія сторінки отримує найкраще залучення, і в кінцевому рахунку перетворюється на найвищий відсоток.

Коли ви визначаєте, яка версія вмісту цільової сторінки залучає та конвертує найкраще, оновіть цільову оптимізовану сторінку на своєму веб-сайті з таким же вмістом, CTA та інформацією з цільової сторінки. Це допоможе вам створити цільову сторінку, яка добре конвертує як для органічного, так і для платного трафіку.

Терміни є найбільшою причиною, ви повинні розглянути питання про SEO і PPC кампанії разом. У середньому, особливо для нового веб-сайту, оптимізація пошукових систем може зайняти місяці або роки (залежно від галузі та конкуренції). Більшість нових підприємств не мають такого часу, щоб чекати трафіку веб-сайтів і потенційних клієнтів.

Платити за клік за клік можна налаштувати за один день з оголошеннями, що розпочалися незабаром після цього. Щоправда, він керований бюджетом, але авансові дані користувача і генеровані спроби зроблять ваші зусилля з SEO краще і забезпечать швидше повернення інвестицій.

Про Чарльза Льюїса

Чарльз Льюїс, також відомий як SEO Rapper, вже більше 15 років займається оптимізацією пошукових систем і управлінням оплатою за клік. Він є Google Adwords сертифікований і орієнтований на якісний трафік веб-сайту і привести покоління. Чарльз керує маркетинговими зусиллями пошукових систем як для національних, так і для місцевих клієнтів на MARION.

Чи є компанії, які активно торгують на одних і тих же фразах, надають таку ж або подібну послугу?
Чи є які-небудь конкурентоспроможні блоги за аналогічними пошуковими термінами?
Які оголошення найбільше відображалися?
Які оголошення мали найбільшу кількість кліків?
Що більш важливо, які об’яви призвели до переходів веб-сайтів?