Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO: рекомендації від Яндекса, Google і Rookee в 2017 році

2017 рік настав

2017 рік настав. І зараз вже не можна відкладати на потім аналіз SEO-трендів, які неминуче нас чекають в цьому році. Щоб ви не витрачали час на пошуки, ми зробили для вас добірку найбільш неминучих трендів. Вивчайте!

Андрій Ліпатцев (Google) вести роботи над сайтом з урахуванням наступних факторів:

Михайло Сливинський (Яндекс) зазначає:

Думка експертів Rookee багато в чому перетинається з позицією представників пошуку. Але у нас є, чим їх доповнити.

Пошукові системи (Яндекс і Google) продовжать розвивати приблизно одні й ті ж напрямки, що впливають на SEO. Ми хочемо звернути вашу увагу на моменти, які не можна випускати з поля зору:

Посилання не втратять своєї актуальності, особливо в Google (вага цього чинника в західній пошуковій системі вищий, ніж в Яндексі). Головна умова - правильний підхід до розвитку посилальної маси. Купуйте якісні посилання з перевірених сайтів (наприклад, за допомогою фільтра CheckTrust в Rookee ).

Поведінкові фактори не втратять своєї актуальності і зараз. Вони так само будуть впливати на позиції. Тому потрібно прагнути робити зручні сайти з урахуванням сформованих стереотипів поведінки користувачів. Пошукові системи це обов'язково помітять і оцінять.

Сніппети. Слідкуйте за коректністю інформації, представленої про вашому сайті у видачі. Тема з мікророзмітки і розширеними сниппета дещо стихла, але забувати про них не можна. Використовуйте всі можливості мікророзмітки, щоб зробити ваш сайт максимально помітним у видачі.

Мобілізація сайтів. Кількість ресурсів з нормальною мобільною версією зростатиме. Цей тренд задають самі пошукові системи, звертаючи особливу увагу на таку характеристику як «мобілопрігодность» або mobile-friendly. Якщо в Google це вже повноцінний фактор ранжування, то Яндекс хоч і запізніло, але теж почав думати в цьому напрямку.

SSL. Багато уваги пошукові системи будуть приділяти безпеці сайту. Логічно припустити, що наявність такого сертифікату у сайту буде надавати позитивний вплив на оцінку ресурсу пошуковими системами. У цьому році варто серйозно задуматися про переїзд сайту на захищений протокол. У Мережі можна знайти багато інструкцій про те, як це зробити максимально безболісно.

Успішного 2017 года!