Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO, Search Engine Optimization, Просування і розкрутка сайту, оптимізація сайту, seo forum, методи розкрутки, секрети просування сайту

Що таке SEO (СЕО) і для чого це потрібно?

Seo - це оптимізація і просування сайту з метою залучення більшої кількості відвідувачів. Існує два типи SEO оптимізації, зовнішня і внутрішня, СЕО оптимізація здатна буквально творити чудеса в просуванні сайту з різних рейтингах і пошукових системах. SEO - це абревіатура: «Search Engine Optimization», що в перекладі з англійської означає - пошукова оптимізація.

Дана інформація буде дуже корисна починаючим веб-майстрам. Seo - це «сила», здатна привести на ваш сайт величезна кількість відвідувачів. Крім сео оптимізації, найважливішим завданням будь-якого веб майстра є - утримати прийшли відвідувачів на своєму сайті, як можна довше і зацікавити гостей сайту чимось таким, що б вони повернулися на ваш сайт завтра, післязавтра і т.д.

І так, почнемо з витоків, Інтернет формувався як «велика смітник», де поряд з алмазами були сусідами величезні маси різної сміттєвої і непотрібної інформації. Головною проблемою, як користувача інтернету, так і веб-майстри створив якісний сайту - це пошук один одного. Кожна сторона отримує з інтернету свою власну вигоду, відвідувач сайту - корисну і цікаву, а часом і просто необхідну інформацію безкоштовно, а веб-майстра - гроші, за рахунок реклами на своїх сайтах. Для вирішення цих завдань, були створені майданчики (по типу біржі посилань), де користувач міг знайти потрібні йому ресурси, що відповідають на поставлене ним запитання. Ці майданчики стали називатися - «пошуковими системами», відповідь на запит пошукової системи відправляє відвідувачів на різні тематичні сайти, але тільки ті сайти мають можливість отримати «трафік» (відвідувачів з пошукача), які змогли потрапити на її першу сторінку (так званий Топ 10 ). Це означає, що рано чи пізно за місце в Топ 10 почнеться жорстока боротьба між веб майстрами і їх сайтами конкуруючими між собою. Основним методом в боротьбі за місце «під сонцем» стало Seo (Сео) - це мистецтво потрапляння на першу сторінку видачі пошукових запитів з популярних пошукових систем Google (Гугл) Yandex (Яндекс) по цікавого пошуковому запиту відвідувачів. Пошуковики до сих пір не можуть запропонувати якусь дієве рішення, що дозволяє сайтам, які перебувають у видачі істотно нижче 10 позиції, отримувати хоча б «крапельку» трафіку, від числа тих відвідувачів, які вводять в пошуковій системі їх питання. Таким чином, виходить, що «життя» за межами TOP 10 - немає. Тому боротьба за високі позиції в пошукових запитах йде не жарт і будь-які методи Seo-оптимізації.

Seo - це не тільки технологія оптимізації і генерації трафіку, Сео- це величезний бізнес, де крутяться "великі гроші". Провідні Сеошние компанії заробляють сотні мільйонів доларів, що цілком порівнянно з доходами провідних пошукових систем. Пошукові системи заробляють гроші за рахунок реклами від власників комерційних сайтів для залучення до себе відвідувачів. А сеошникі - за рахунок того, що розкручують сайти в интеренете і цим же приваблюють відвідувачів на сайти замовників сео оптимізації. Вся «фішка» полягає в тому, що обидва ці бізнесу (контекстна реклама пошукових систем і надання послуг з Сео просуванню) є по відношенню один до одного конкурентними. Якщо ви власник комерційного сайту, то зможете потрапити на першу сторінку видачі пошуковика цілими двома основними способами:

Якщо ви власник комерційного сайту, то зможете потрапити на першу сторінку видачі пошуковика цілими двома основними способами:

1). Замовити послугу Seo-оптимізації і просування і опинитися в числі десяти найбільш релевантних запиту сайтів в пошуковій видачі (потрапити в той самий Топ 10).

2). Заплатити гроші пошуковій системі для того, щоб ваше оголошення показувалося по тому ж самому пошуковому запиту на все тій же першій сторінці видачі пошукового запиту.

Якби Seo оптимізація не існувала або вона не була б настільки ефективною, то весь прибуток отримували б одні лише пошукові системи, а так вони втрачають на тих клієнтів, які вважали за краще контекстній рекламі просування в Топ 10 за допомогою Сео технологій. Хоча правда, пошукові системи пішли на маленьку хитрість, вони стали пропонувати всім популярним інтернет ресурсів вступити з ними в партнерські відносини і розміщувати рекламні оголошення на своїх сайтах, розділяючи прибуток за зроблені кліки - по полам.

Методи Seo просування поділяють на три основні групи:

1. Внутрішня Сео оптимізація самого тексту, заголовка сторінки, мета тегів і т.п. Цим видом внутрішньої оптимізації займається безпосередньо сам вем-майстер - власник сайту.

2. Зовнішня Seo оптимізація - це отримання безкоштовних або платних посилань з чужих сайтів на свій. Для чого потрібна зовнішнє просування запитаєте ви, справа все в тому, що пошукова система вважає, що якщо інші сайти рекомендують своїм відвідувачам ваш інтернет ресурс, значить він містить якусь корисну інформацію на своїх сторінках.

3. «Юзабіліті» і якість контенту (змісту веб сторінки, текст) - для отримання адекватної поведінки користувачів на вашому сайті, яке буде типово для вашої тематики.

Перші дві групи Seo-факторів просування спрямовані на залучення максимальної кількості відвідувачів з пошукових систем (за рахунок просування в «Топ-10» по потрібним пошуковим запитам), а ось третя група Сео-факторів, спрямована на утримання завойованих позицій в пошукових ведучих Гугла і Яндекса. Насправді, саме ця третя група Seo факторів є найбільш трудомісткою по її забезпеченню. Для цього потрібно, що б ваш сайт містив на своїх сторінках, дійсно цікаві користувачеві матеріали, на створення яких доведеться витрачати величезну кількість свого особистого часу. На даний момент склалася ситуація, що важливий ТІЛЬКИ унікальний контент, і ніяких «Copy Past e». Пошукові системи навчилися розпізнавати плагіат і при його виявленні будуть знижувати рейтинги в поіскотих запитах подібних сайтів.

Що таке SEO (СЕО) і для чого це потрібно?