Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO Секрети ключових слів, що стосуються доменних розширень

Асоціація доменних імен (ДНК) нещодавно доручила консультантам з веб-трафіку, підтримуючи аналіз Кевіна Роу з Rowe Digital, провести незалежне дослідження, Приховані переваги відповідних доменних імен , щоб відповісти на наступне запитання:

Чи можуть розширення доменних імен, особливо значущі або відповідні розширення доменних імен (наприклад .Club, .Online, .Rocks, .Today), мати такі ж можливості, як традиційні або більш загальні (наприклад, традиційні .Biz, .Com, .Info,. Org)?

Відповідь так! Компанії, які хочуть конкурувати за видимість у пошукових системах - органічно або через платний пошук - виявляють, що вони можуть зробити це з розширенням доменних імен з багатим ключовим словом. Використовуючи відповідне розширення доменного імені, яке безпосередньо відображається (як з лівого, так і з правого боку точки) до часто шуканих описових термінів, можна швидко відстежувати рейтинги пошуку. Щоб переглянути повну інфографіку та резюме звіту, відвідайте тут .

Найбільш високий вибір полягає в тому, що розширення доменних імен, що стосуються ключових слів, є рівнозначними, коли йдеться про органічну ефективність пошуку. Крім того, відповідні розширення доменних імен вимагали менше вхідних посилань для ранжування у місцях пошуку на першій сторінці, ніж їхні традиційні та більш загальні .Com та пов'язані з ними аналоги на основі тематичних досліджень та досліджених ключових слів.

Цей висновок є досить великим розкриттям з точки зору пошукової оптимізації (SEO), тому що було багато років спекуляцій і навіть досліджень навколо ідеї про те, що ключове слово в URL-адресі є корисним. Хоча завжди було багато доказів, які вказують на цей висновок, було трохи стрибком, щоб підтвердити, що розширення доменного імені за ключовим словом також буде корисним у пошукових рейтингах.

Багато маркетологів виступають за стикування з традиційним доменом з ключовим словом ліворуч від точки, наприклад healthinsurance.com, над розширенням доменного імені, як health.insurance з ключовими словами з обох сторін точки. Проте, дослідження підтверджує, що розширення доменних імен, що мають відношення до ключових слів, дуже добре робляться без необхідності створювати однакову кількість вхідних посилань, генерованих веб-сторінками, вмістом та соціальними медіа.

Отже, як можливо, що відповідні нові розширення доменних імен можуть так добре класифікуватися для пошуків ключових слів із великими обсягами, а також мати доступність для відповідних змінених термінів? Ось чому:

Хороші рейтинги можуть бути досягнуті за допомогою доменів з відповідними розширеннями з нижчою "доменною адміністрацією", яка є системою балів, розробленою кількома технологічними фірмами, що обслуговують галузь, яка використовується для вимірювання відносного кількості та якості посилань, що вказуються на доменне ім'я веб-сайту зі сторінок. на інших веб-сайтах. Відповідні розширення домену в дослідженні мали низький рівень доменних повноважень, у середньому 4, але вони оцінювалися з майже однаковими результатами для більш створених доменів з набагато вищими повноваженнями домену. Як наслідок, унікальні, відповідні розширення доменних імен часто ставляться на перших сторінках результатів пошуку поряд з .Coms, у яких середня кількість доменних органів становить 33, за даними Rowe Digital Research.

Це означає, що відповідні доменні імена мають можливість добре оцінюватися в категоріях з меншою загальною повноваженнями домену та вхідними посиланнями, ніж традиційні розширення, які претендують на ці місця на першій сторінці.

У сукупності дослідження досліджувало чотири тематичні дослідження, які формують набір вибірок, що охоплюють різні галузі, включаючи бізнес-бізнес, роздріб, спорт та розваги. Кожна з них конкурує за дуже великі ключові слова, орієнтовані на маркетологів і ставки на пошукових фахівців для платного пошуку.

Наприклад, Seo.Agency, один з чотири приклади ( див. малюнок нижче) є унікальним, оскільки розширення самого доменного імені складається з дуже конкурентних ключових слів. Згідно з даними дослідження, Seo.Agency змогла встановити сильну актуальність для цього терміну і зберегти свої рейтинги на трьох провідних сторінках пошуку лише з 30 кваліфікованими ключовими словами, залучивши очей до 2000 пошуків, які відбуваються щомісяця. Рейтинг, досягнутий для фрази "SEO агентство", поставив його на точно такій самій сходинці, що й "10 найпопулярніших сайтів", а також інші агентства, які зазвичай займають перше місце в цьому списку ключових слів, або ті, які дуже близько наприклад, "SEO агентство Нью-Йорк".

Хоча всі веб-сайти, пов'язані з SEO агентствами в різних доменах верхнього рівня, дуже добре конкурують за термінами, пов'язаними з SEO агентствами та компаніями ( див. Малюнок нижче), вони отримують свої рейтинги за допомогою різних сильних сторін.

Seo.Agency має 26 вхідних посилань і отримує свої позиції в рейтингу від доменного імені, що відповідає ключовому слову. Інші "SEO агентства", пов'язані з розширенням доменних імен, як Clutch.co і Topseos.com, генерують більше вхідних посилань (10,188 і 31,106 відповідно) від вмісту, веб-сторінок і соціальних медіа, щоб зайняти одне й те ж місце пошуку на одній верхній сторінці.

Згідно з дослідженням, Seo.Agency економить приблизно 3000 доларів США на місяць у рекламі за ціною за клік (ключова фраза "агентство SEO" коштує близько $ 25 за клік через "Pay-Per-Click" в Google AdWords).

Інший приклад, Diamonds.Pro, може конкурувати з веб-сайтами, які витрачають сотні тисяч доларів на платні пошукові позиціонування в пошукових системах.

Дослідження показало, що ключові слова Diamonds.Pro коштуватимуть $ 236,000 США на місяць на основі оцінених 114 000 органічних кліків, досягнутих, якщо бренди купували кліки за допомогою Google AdWords.

Тим не менш, надаючи корисний контент для людей, зайнятих у процесі покупки алмазів, Diamonds.Pro також займає багато інших додаткових пошукових термінів, пов'язаних з алмазами. Домен зібрав близько 1000 зовнішніх посилань з інших веб-сайтів, що означає "два на один" з точки зору SEO, отримуючи як релевантність, так і авторитет, або "довіру".

Висновок

Сьогодні існує більше 1000 варіантів розширень доменних імен. Це створює можливість додавати сенс і актуальність по обидві сторони точки, що може призвести до отримання рентабельних і органічних рейтингів. Отже, якщо ви витратили тисячі доларів на рекламну кампанію і хотіли додати унікальне доменне ім'я для безпосереднього підключення до вашої URL-адреси, розширення відповідного доменного імені може бути просто додатком до стратегії цифрового маркетингу.