Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO SEO агентство Новара | Боргоманеро | Арона | Консультації з комп'ютерів Ma2

  1. SEO Нова: чи потрібна вам ваша компанія?
  2. Новара SEO консультації
  3. Позиціонування сайтів Новари: не тільки індексація
  4. SEO агентство Новара: тематичне дослідження цієї сторінки
  5. Я шукав агентство SEO в Borgomanero, я знайшов ваш сайт

SEO є абревіатурою пошукової оптимізації або оптимізації для пошукових систем.

Діяльність SEO має своєю кінцевою метою появу Вашого сайту з моря Інтернету і дозволити Вашим потенційним клієнтам дізнатися, що вони цікавляться пошуковими системами (Google), шукаючи рішення своїх проблем.

Але чи не достатньо створити веб-сайт? Ні, ми повинні створити його з урахуванням того, що і як користувачі виглядають в Інтернеті , щоб запропонувати їм корисний контент і знайти їх на найвищих позиціях у пошукових сторінках Google: Тому SEO і, перш за все, стратегія .

SEO Нова: чи потрібна вам ваша компанія?

Для місцевого бізнесу в провінції Новара, наприклад, флориста в Новарі, тренажерний зал у Боргоманеро або фізіотерапевта в Ароні, SEO працює для досягнення збільшення цільового трафіку на певному вмісті або приведення більшої кількості людей на ваш сайт web .

Але ми сказали, що SEO - це стратегія: чи має сенс позиціонувати себе вміст, який не буде корисним для вашого бізнесу? Звідси виникає потреба в огляді: це саме те, що ми пропонуємо вам, насамперед, стратегічне та спільне бачення, щоб вивести свій бізнес і підвищити його сили , щоб бути показаним вашим потенційним клієнтам.

контакт

Новара SEO консультації

В якості прикладу візьмемо лише сторінку, яку ви читаєте : було недостатньо реалізації на сайті www.ma2.it, щоб привести вас до читання цих рядків, треба було зробити, що пошук по Google " seo novara agency " у вас є ця сторінка. ,

Текст повинен бути достатньо переконливим і структурованим таким чином, щоб привести користувача до бажаної дії, і тут ми повинні доповнити SEO тим, що технічно визначено. SEO копірайтинг або скрипт, який розглядає як користувача, так і пошукові системи , щоб захопити увагу читача і отримати позиціонування сторінки на Google.it Є багато чого сказати на цю тему і говорити про позиціонування веб-сайтів ми захоплені цим: зверніться до нас і давайте обговоримо це голосом!

контакт

З 2008 року ми займаємося розробкою та позиціонуванням веб-сайтів та електронної комерції . Для електронної комерції, зокрема, успіх неминуче залежить від візитів, які вони отримують. Саме тому ми дбаємо про SEO, за роботу, але й за пристрасть: насправді, для нас це захоплюючий виклик - спробувати розташувати вміст наших сайтів найкращим чином, щоб обійти сторінки конкурсу, і звідси ми розробили природну схильність пропонуємо консультації SEO .

Ми знаходимося в Borgomanero, у Viale Marconi, 54, щоб поглибити ваші сумніви щодо SEO і тому, якщо ви шукаєте когось, щоб подбати про розташування веб-сайтів в Новарі та його околицях, ви знайшли, хто підходить вам!

Позиціонування сайтів Новари: не тільки індексація

Коли ми говоримо, що ми маємо справу з позиціонуванням, ми хочемо вказати, що наша мета полягає не тільки в тому, щоб вставити сайт з відносними сторінками в індекс Google, а й, перш за все, позиціонувати його , очевидно, найвищим. можливий і для конкретного пошуку.

Індексація сайту - це , звичайно, досить проста процедура, яка полягає в тому, щоб пошукова система, Google, була в змозі прочитати її зміст і, отже, вставити їх у свій індекс, незалежно від позиції, яку їм приписують для такого дослідження.

За винятком очевидних і грубих помилок , індексація повинна бути "природною" практикою, і для її отримання має бути достатньо вказати пошуковій системі домашню сторінку сайту. З цього сканер пошукової системи через різні внутрішні посилання на цьому ж сайті сайту буде сканувати всі сторінки, придбавши їх і потім індексуючи їх.

Позиціонування - це щось інше.
Ми маємо справу з позиціонуванням, тобто після того, як зробимо конкретний пошук, ми піклуємося про розташування сайту, сторінок сайту або сторінки сайту на кращі позиції, доступні в SERP для запиту, про який йде мова. І ось тут найкраще!

SEO агентство Новара: тематичне дослідження цієї сторінки

Незважаючи на те, що www.ma2.it був в Інтернеті з 2009 року, він ніколи не користувався особливою увагою тих самих розробників, які через це повинні щодня просувати себе. З якої причини? Чи знаєте ви приказку " шевця завжди біжить зі зламаними черевиками "? Ось ми!

Кілька разів ми обіцяли собі відмовитися від нього і перейти до рішення WordPress і насамперед мобільний-frendly, але ніколи не знайшов часу, щоб дістатися до випуску версії 2.0

У січні 2016 року ми вирішили змінити вміст хоча б частково, щоб зробити їх менш звуковими і очевидними і більш «приємними для відвідувачів». При цьому ми також здійснили деякі технічні виправлення, застосувавши деякі прості SEO трюки, і при цьому ми визначили деякі ключові слова, для яких ми хотіли розмістити сайт .

Одне з цих ключових слів - агентство Novara SEO : вона має дуже низький щомісячний обсяг пошуку, але ми були зацікавлені у позиціонуванні себе.

Сторінка, яку ви читаєте, була створена 1 лютого 2009 року, а потім надіслана в Google для її аналізу.

Сторінка, яку ви читаєте, була створена 1 лютого 2009 року, а потім надіслана в Google для її аналізу

SERP "seo novara agency" 9 лютого 2016 року

Сторінка з'явилася вперше в SERP (сторінці результатів пошуку, сторінці результатів пошуку) для запиту "seo novara agency" 9 лютого 2016 року.

Потім ми розробили текст навколо "SEO Novara Agency: тематичне дослідження цієї сторінки". І "Новара позиціонування сайту", згодом оцінюючи можливість вставляти себе в SERP запиту "seo agency novara".

8 березня 2016 року, після аналізу досліджень, проведених за допомогою консолі пошуку Google, ми вирішили додатково оптимізувати зміст цієї сторінки, щоб бути більш конкурентноздатними у сфері досліджень у сфері SEO в області Новара.

Кілька щомісячних пошуків "позиціонування Новара" або "Seo Novara" або "Новара позиціонування веб-сайту".

контакт

Я шукав агентство SEO в Borgomanero, я знайшов ваш сайт

Ось ми на 6 вересня 2016 року.

Після повернення з літніх канікул ми отримуємо кілька телефонних дзвінків. Запити досить цілеспрямовані, позиціонують запити на веб-сайти вже в режимі онлайн. Це місцеві клієнти: Арона та контакти з Новари.

Не задаючи занадто багато питань, ми починаємо звичайну процедуру, поки не заінтриговано пропозицією: "Я шукав агентство SEO в області, і я знайшов ваш сайт як перший результат на Google".

Заінтриговані, ми бачимо, що ця сторінка перейшла з четвертої позиції (дані, записані 9 лютого 2016 року) до ключового слова "агентство seo novara", щоб коливатися між першим і другим.
Те ж саме стосується й інших місцевих ключових слів «агентство seo arona», «агентство seo borgomanero».

SERP "seo novara agency" 6 вересня 2016 року

Для подальшого поліпшення ситуації, ми вирішили присвятити себе перебудові макета нашого сайту, який, як ми вже говорили вище, ніколи не отримував від нас особливої ​​уваги з моменту свого створення.

Сьогодні ma2.it користується чуйним дизайном, і якщо ви прийшли читати до цих пір ви, напевно, зрозуміли, що це означає мати стратегічне бачення SEO.

SEO Нова: чи потрібна вам ваша компанія?
Але чи не достатньо створити веб-сайт?
SEO Нова: чи потрібна вам ваша компанія?
Але ми сказали, що SEO - це стратегія: чи має сенс позиціонувати себе вміст, який не буде корисним для вашого бізнесу?
З якої причини?