Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

SEO-сертифікат Moguta.CMS

12 квітня 2016 компанія Moguta.CMS отримала офіційний сертифікат від компанії 1PS, що підтверджує, що платформа для інтернет-магазину Moguta.CMS повністю відповідає всім найсучаснішим вимогам SEO.

Сертифікат є результатом глибокого SEO-аудиту системи, проведеного фахівцями 1PS - одного з найбільших російських сервісів з комплексного просування сайтів.

Автор Дмитро Мочалов
SEO-спеціаліст сервісу 1PS

12 квітня 2016 компанія Moguta

«Вивчивши Moguta.CMS, можу з упевненістю сказати, що дана CMS є дуже зручною і простою в плані SEO оптимізації. Тому ми вирішили видати даній системі управління сайтів сертифікат про те, що вона відповідає всім вимогам SEO. »

Читати повністю ..

Читати повністю

SEO - це один з ключових елементів інтернет-маркетингу для сучасного бізнесу. І основні SEO-інструменти повинні бути за замовчуванням закладені в сучасній системі управління сайтом. Саме тому ми приділяємо особливу увагу цьому напряму при розвитку Moguta.CMS, роблячи її ефективної та зручної для пошукового просування.