Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO / SMM просування

 1. SEO-оптимізація для пошукових систем Грамотна оптимізація сайту посприяє його розкрутці в пошукових...
 2. Успіх ресурсу залежить від:
 3. Як сучасний дизайн приверне клієнтів для Вашої СДО
 4. Видача в пошукових системах
 5. Цільовий трафік на сайт СДО
 6. Відвідувач стає клієнтом
 7. Крім офіційної позиції є моменти, які також враховуються пошуковими машинами:

SEO-оптимізація для пошукових систем

Грамотна оптимізація сайту посприяє його розкрутці в пошукових системах для зростання продажів і допоможе обійти конкурентів

Сьогодні основна маса людей є активними користувачами інтернету, з бурхливим розвитком зростає кількість сайтів, і, відповідно, конкуренція у видачі пошукових систем зростає і актуальність отримує оптимізація сайтів, інакше кажучи їх розкрутка. Посудіть самі, пошуковики - це основне джерело трафіку і припливу нових клієнтів. Коли приходить час приймати рішення про отримання освіти, потенційні студенти починають активно збирати інформацію за допомогою пошукових систем. Перш, ніж зробити дзвінок або відвідати навчальний заклад вони не один раз зайдуть на Ваш сайт, порівняють Ваші послуги з послугами конкурентів.


Якщо у Вашому навчальному закладі впроваджена СДО, то напевно є і відповідний веб-ресурс, який є середовищем для освітнього процесу. Але сайт, створений на основі LMS Moodle, це інструментарій для внутрішньої роботи і побудови системи e-learning в навчальному закладі. Він не є інформаційним ресурсом, який надає інформацію, цікаву для абітурієнтів:

 • історія і загальні відомості про навчальний заклад;
 • умови прийому;
 • навчальна програма та доступні курси;
 • документи, необхідні для вступу;
 • інформація про викладацький склад і т.п.

Таким чином, для абітурієнтів необхідний окремий сайт, який буде легко знаходитися в пошуку по відповідних запитах і зможе надати всю цікаву для них інформацію. Наш тривалий досвід роботи в освітній тематиці дозволяє робити сайти красивими , Зручними і функціональними. Завдяки такому ресурсу зросте престиж навчального закладу і кількісно-якісний склад учнів.

Стати «ближче» до своїх потенційних клієнтів

і збільште відвідуваність свого зовнішнього сайту за допомогою комплексу заходів з пошукової оптимізації

Для отримання максимального ефекту необхідно не тільки створити зовнішній сайт навчального закладу, а й забезпечити його відвідуваність і результативність. Ставлячи відповідний запит в пошуку «курси бухгалтерів» або «курси декларантів», люди зазвичай обмежуються 3-5 сайтами, показаними у верхній частині сторінки. Але при сучасному рівні розвитку інтернету потрапити в першу п'ятірку по особливо популярним запитам користувачів без оптимізації - неможливо.

«Ну як же! ось у моєї організації зроблений сайт на Джумла, сайт на 37 місці по потрібному запиту і навіть куплена контекстна реклама, але клієнт не той пішов, ось і продажу не йдуть ... »

Справа в тому що з «клієнтом» все в порядку, просто він вибрав більш лаконічний, красивий сайт конкурента, який був хоч і не на першому місці, але в першій десятці / першій сторінці видачі, перед цим переглянувши 3-5 сайтів конкурентів, які стояли на більш високих позиціях.

  Успіх ресурсу залежить від:

 • якості, структурованості, інформативності (внутрішні фактори);
 • представленості і популярності в інтернеті (зовнішні фактори, контекстна реклама);
 • лояльності та задоволеності відвідувачів (юзабіліті, соціальний маркетинг).

Для наших клієнтів ми вибираємо симбіоз з збалансованої зовнішньої оптимізації, грамотної внутрішньої оптимізації (дуже часто може постати питання про оновлення або створення сайту на WordPress (Свіжого, красивого, функціонального), відразу попереджаємо що це не «висмоктуванням послуги з пальця», докладніше про це Ви можете почитати тут) і акуратною цілеспрямованої контекстної реклами або на перший час, або перманентної.

Як сучасний дизайн приверне клієнтів для Вашої СДО

На самому простому прикладі покроково розглянемо приблизний цикл залучення потенційних клієнтів для Вашої СДО.

1

Видача в пошукових системах

Завдяки SEO-оптимізації зовнішнього сайту пошукові системи індексують сайт і ставлять його на вигідні позиції за певними Вами запитам Завдяки SEO-оптимізації зовнішнього сайту пошукові системи індексують сайт і ставлять його на вигідні позиції за певними Вами запитам. Люди заходять на Ваш ресурс.

2

Цільовий трафік на сайт СДО

Людина заходить на Ваш зовнішній сайт, де він бачить красивий функціональний сайт, а також на видному місці посилання-логотип Вашої зовнішнього проекту Людина заходить на Ваш зовнішній сайт, де він бачить красивий функціональний сайт, а також на видному місці посилання-логотип Вашої зовнішнього проекту. Стильний дизайн підвищує лояльність.

3

Відвідувач стає клієнтом

Цільовий відвідувач вивчає матеріали як на Вашому зовнішньому сайті, так і на сайті СДО Цільовий відвідувач вивчає матеріали як на Вашому зовнішньому сайті, так і на сайті СДО. Правильне красиве оформлення сайту і матеріали на сайтах спонукають його стати саме вашим клієнтом.Для того щоб відображатися на перших позиціях сайту необхідно, в першу чергу, відповідати вимогам пошукових систем. Вони досить чітко формулюють критерії, яким повинен відповідати ресурс, який вважається якісним. Основна вимога - це зручність і корисність для користувачів. А це означає, що сайт повинен:

 • містити унікальну і корисну інформацію;
 • мати приємний дизайн і зручне, інтуїтивно-зрозуміле розташування блоків;
 • бути структурованим, допомагати користувачеві швидко знаходити необхідну інформацію.

Крім офіційної позиції є моменти, які також враховуються пошуковими машинами:

 • наявність слів із запиту користувача;
 • прихований семантичний індекс;
 • розподіл внутрішнього ваги;
 • наявність і правильне оформлення службових елементів robots.txt і sitemap;
 • та інші специфічні параметри.

Але відповідність усім критеріям не гарантує результат. Якщо сайт буде незручним і / або містити марну, неунікальні інформацію, користувач відразу ж покине його. Тому особливу увагу при розробці Вашого сайту ми приділяємо дизайну і юзабіліті. А якісна оптимізація допомагає сайту бути корисним і людям, і пошуковим машинам.

У процесі роботи з Вашим ресурсом ми, в першу чергу, підберемо релевантне семантичне ядро. Це список запитів, за якими Ваш ресурс шукають потенційні учні. Воно буде потрібно для оптимізації метатегов, підготовки текстового контенту, а в подальшому стане в нагоді і для роботи над зовнішніми факторами. Також в рамках внутрішньої оптимізації ми виконаємо перелинковку, розробимо коректний файл robots.txt, дамо рекомендації по фото і відео контенту і т.д.


Мати гарний і оптимізований сайт - недостатньо. Для попадання в верхні рядки пошукової видачі необхідно придбати достатню авторитетність. Тут буде доречна відома аналогія зі світом науки: найбільш авторитетними вченими вважаються ті, на яких найчастіше посилаються колеги.

  У процесі опрацювання зовнішніх чинників ми:
 • розмістимо інформацію про учбовий центр в сервісі адрес;
 • налаштуємо панелі вебмайстрів;
 • встановимо Яндекс метрику, Google analytics, лічильники;
 • забезпечимо цитованість сайту (закупимо посилання) і т.д.

Основна частина робіт по зовнішньому просуванню полягає в нарощуванні посилальної маси. При цьому важливо не тільки позитивно вплинути на зростання позицій, але і не нашкодити йому. Для цього ми використовуємо перевірені алгоритми відбору майданчиків для розміщення, Статейное просування, вічні посилання і інші методики. Якісна посилання на Ваш сайт, розміщена на тематичному ресурсі крім зростання позицій дасть додатковий трафік (відвідувачів).

Комбінація з зовнішнього і внутрішнього просування забезпечить бажаний результат. Після 5-6 місяців робіт по оптимізації Ваш сайт займе лідируючі позиції в органічній пошукової видачі. Але як до цього моменту залучати слухачів курсів з інтернету?


Контекстна реклама це блок пошукової видачі, що знаходиться збоку і над результатами пошуку. Поки Ваш сайт недостатньо оптимізований і не перебуває на ТОП-позиціях, саме контекстна реклама забезпечить потік абітурієнтів.

Основними системами контексту є Яндекс Директ і Google Adwords . Показуючи оголошення з посиланням на Ваш ресурс за аукціонним принципом, вони списують кошти з рахунку, відкритого в системі, за переходи на Ваш сайт.

Дуже важливо правильно продумати структуру рекламної кампанії, налаштувати її, підготувати тексти для оголошень. Завдяки цьому бюджет витрачається економніше і ефективніше. А оголошення побачить цільова аудиторія, і значить відсоток абітурієнтів, які стали студентами, буде вище. Важливо й те, що зростання кількості відвідувань позитивно вплине на ранжування в пошуковій видачі.

Необхідно не тільки коректно налаштувати рекламну кампанію, але і своєчасно вносити поправки. Якщо структура продумана правильно, то аналіз не складе особливих труднощів, а висновки, отримані на його основі, допоможуть перерозподілити кошти на користь більш ефективних напрямків і налагодити настройки для більшої результативності.Зараз, коли популярність соціальних мереж важко переоцінити, необхідно використовувати і їх в якості каналу для залучення студентів. Це дуже важливий аспект для формування лояльності, оскільки потенційні слухачі:

 • дізнаються тих, хто працює в навчальному центрі в обличчя;
 • читають відгуки та задають питання тим, хто вже навчається і / або співробітникам центру;
 • занурюються в життя навчального закладу, переглянувши фото і відео, почитавши діалоги, перейшовши на сайт СДО Moodle і т.п.

Присутність компанії в соц. мережах дає позитивний сигнал не тільки людям, а й пошуковим машинам. Основна робота в цьому напрямку сконцентрована на сторінці, що презентує Ваш центр: заповненні профілю, обговореннях, розміщенні інформації, фото і відео і т.п.

Ми проаналізуємо Вашу цільову аудиторію і підберемо ті соціальні медіа, які забезпечать найбільш ефективну віддачу. Соціальний маркетинг дозволяє не тільки підвищити лояльність, а й залучати за допомогою таргетинговой реклами потенційних слухачів курсів.

Безсумнівно, правильна інформація, своєчасно отримана з соц.сетей, допоможе абітурієнту прийняти остаточне рішення на користь вибору саме вашого навчального центру.Оптимізація сайту освітнього закладу має свою специфіку, саме ми, володіючи великим досвідом роботи з даною тематикою, допоможемо Вашому ресурсу зайняти ТОП-позиції за релевантними запитами.

Переконатися в цьому Ви зможете, ознайомившись з успішними результатами наших клієнтів. А після завершення робіт над сайтом вашого навчального центру, Ви самостійно зможете спостерігати в Analytics і Метриці за позитивною динамікою розвитку власного проекту.

Але як до цього моменту залучати слухачів курсів з інтернету?