Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO sprint - сервіс для заробітку без вкладень - timchenkoinvest.ru

 1. Як почати заробляти на SEO sprint?
 2. Методи заробітку:
 3. Виведення грошових коштів миттєвий, на такі платіжні системи як:
 4. Особиста думка про SEO sprint:

Доброго часу доби, шановні читачі!

У даній статті ми розглянемо найбільш популярний сервіс для заробітку без вкладень на виконанні різного роду завдань або простіше кажучи, букс - SEO sprint.

Як ми з вами з'ясували в попередній статті букси - це спеціалізовані сервіси, де люди можуть заробляти кошти, виконуючи завдання, такі як читання листів, перегляди веб-сторінок, написання коментарів і відгуків і багато іншого. Для того щоб почати заробляти, потрібен лише комп'ютер і доступ в Інтернет. Далі необхідно пройти просту реєстрацію і можна приступати. Зверніть увагу! На подібних ресурсах строго заборонено мати мультіаккаунтов, при виявленні таких, все акаунти блокуються разом із засобами, що перебувають в них.

SEO sprint - один з найбільш популярних і відомих дуже багатьом користувачам, що спеціалізуються на заробіток без вкладень, буксов. Він дуже корисний як фрілансерам, так і роботодавцям, тому що дозволяє останнім просунути власний ресурс в мережі, підвищити його відвідуваність, збільшити кількість продажів або просто привернути увагу відвідувачів на свій блог.

Портал почав свою роботу в кінці 2010 року і безперечно на поточний момент є гідним конкурентом іншим подібним сайтам. На головній сторінці можна побачити вражаючу статистику, в ній відображено загальна кількість зареєстрованих користувачів, кількість реєстрацій за останню добу, а кількість виплачених користувачам засобів вже перевищує суму в 80 млн. Рублів!

Як почати заробляти на SEO sprint?

Необхідно перейти на сайт і натиснути «Реєстрація». Далі заповнити коротку форму і ввести капчу, після цього натискаєте «Продовжити». Важливо детально ознайомитися з правилами та умовами використання сервісу, так як після прочитання вам буде запропоновано пройти тест, відповіді на питання якого укладені в цих самих правилах. Коли тест буде успішно пройдено, натискаєте «Зареєструватися». Тепер можна приступати до роботи! При виникненні будь-яких складнощів можна звернутися на форум SEO sprint , Де з легкістю можна знайти відповіді практично на будь-які питання.

Методи заробітку:

Методи заробітку:

 • читання листів
 • серфінг сайтів
 • Проходження тестів
 • Виконання завдань (поставити лайк, зробити репост запису, знайти в пошуковій системі і перейти на який-небудь сайт і т.д)
Виведення грошових коштів миттєвий, на такі платіжні системи як:
 • Qiwi
 • Webmoney
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Яндекс Гроші і багато інших

Згідно з правилами платформи, мінімальної суми на висновок немає, але є максимальна і вона залежить від статусу користувача. Чим він вищий, тим більше ліміт на зняття коштів. Щоб підвищувати статус необхідно регулярно виконувати завдання.

Особиста думка про SEO sprint:

При належних трудозатратах можливий заробіток, але не варто розраховувати на те, що ви зможете заробити тут великі суми грошей. Найімовірніше доведеться трудитися не один день і використовувати паралельно інші сервіси, підбираючи для себе найбільш прибуткові завдання.

Як почати заробляти на SEO sprint?
Як почати заробляти на SEO sprint?