Навигация по сайту

Популярные статьи

Seo-stream.com -добротний букс

В принципі букс як букс

В принципі букс як букс. Нічого особливого в ньому немає. Такий же принцип роботи - кліки на посилання, перегляд реклами, прочитання листів, оплачувані завдання, скачування, і авто серфінг. Нічого новенького тут немає.

Сайт зручний в використанні , Реально платить гроші - мною перевірено не раз. Головне зареєструватися, активувати свій акаунт і завести гаманець в електронній система Webmoney.

Робота тут є завжди, але в основному завдання. реклами не так вже й багато, але тим не менш тут платять добре, напевно як на сео Фастів, навіть краще. Середня плата за перегляд 0,03, буває більше і менше. Мінімальною виплати тут немає, можна скільки завгодно на кшталт виводити, навіть менше рубля.

Виплата надходить практично відразу, миттєво, хоч і пишеться що буде оброблятися деякий час. Сайт мене ніколи не обманював, гроші завжди приходили.

Я в основному заробляю тут на кліках і на прочитанні листів, багато не заробляю, але два рубля в день маю. Чи не порожньо і не густо. На завданнях можна заробити більше, але я не беруся.

Так що якщо ви любитель буксов, побувайте тут. Раптом вам сподобається!