Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-Studio відкрила представництво в Дніпропетровську

20 квітня, 2011 15:27

772

В   SEO-Studio   пояснили відкриття Дніпропетровського філіалу зростаючим попитом рекламодавців на послуги інтернет-реклами в цьому регіоні і фактичною відсутністю на ринку великих компаній, що спеціалізуються на пошуковому маркетингу В SEO-Studio пояснили відкриття Дніпропетровського філіалу зростаючим попитом рекламодавців на послуги інтернет-реклами в цьому регіоні і фактичною відсутністю на ринку великих компаній, що спеціалізуються на пошуковому маркетингу. Зараз компанія працює вже з 20 клієнтами з цього регіону і планує за найближчі півроку наростити це число до 100, розповів керівник відділу інтернет-маркетингу SEO-Studio Роман Рибальченко .

Виходячи на регіональний ринок, компанія провела навчальний семінар для представників малого та середнього бізнесу під назвою «Інтернет-бізнес в Дніпропетровську». Захід відвідало понад 70 представників різних галузей бізнесу, в тому числі і представники місцевих студій і агентств по розробці сайтів.

«Семінар тільки підтвердив результати наших досліджень цього ринку і його аудиторії - потенціал регіону з точки зору нових клієнтів і партнерів надзвичайно високий. Дніпропетровський регіон є дуже перспективним ще й тому, що щорічний приріст аудиторії за останні 3 роки становить 20-30% щорічно ", - зазначив керівник відділу по роботі з клієнтами SEO-Studio Ярослав Семків.

Нагадаємо, рік тому агентство SEO-Studio, одним з перших в Україні отримало статус сертифікованого , В рамках програми Google Advertising Professionals. Тоді, за умовами програми, агентству претендує на сертифікат, необхідно було підтримувати витрати по аккаунту Центру клієнтів на рівні не менше $ 100 тис. За 90 днів. Пізніше ця планка була знижена для України до $ 10 тис.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Також підібрали для вас

Помітили помилку?