Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO та SEA: відмінності та взаємодоповнюваність

 1. SEO проти SEA: яке визначення?
 2. SEO SEA
 3. SEO SEA
 4. SEO і SEA cannibalize, але доповнюють один одного
 5. У вас є проект SEO? Зв'яжіться зі мною!

З точки зору веб-комунікації, терміни Search Engine Optimization (SEO) і SEA (Search Engine Advertising) регулярно виступають проти двох конкуруючих тактик SEO. Але це набагато більше взаємодоповнюваності, що бере участь у глобальній маркетинговій стратегії.

SEO + SEA = SEM (Маркетинг пошукової системи)

У стратегії SEM можна навіть додати методику SMO (оптимізація соціальних медіа або оптимізація в соціальних мережах).

SEO проти SEA: яке визначення?

Нижче наведено приклад сторінки результатів на Google зі спонсорованими посиланнями (червоне поле) та природні посилання (синя рамка)

З точки зору веб-комунікації, терміни Search Engine Optimization (SEO) і SEA (Search Engine Advertising) регулярно виступають проти двох конкуруючих тактик SEO

> Логіка і цілі SEO: середньо-довгострокова багатоканальна стратегія

SEO або SEO (органічні) поширюються протягом декількох місяців.

Вона полягає, по-перше, у діагностиці веб-сайту та його цифрового середовища:

 • Технічний аудит сайту та ідентифікація факторів блокування
 • Семантичний аналіз та ідентифікація ключових слів
 • Аналіз популярності та оцінка зворотних посилань (вхідні посилання)
 • Галузевий та конкурентний аналіз

Потім вона ґрунтується на глобальній стратегії, яка включає:

 • редакційна продукція : вона буде тут, щоб визначити редакційну лінію та лексичні поля, позначити та збагатити вміст.
 • Постійна публікація на сайті та в соціальних мережах: свіжість змісту (статті, фотографії, відео, інфографіка) є одним з критеріїв хорошого позиціонування в SERP (Search Results results pages).
 • Відстеження технічних показників, таких як швидкість завантаження сторінки
 • Мережа зв'язків : сітка зв'язків, які вона генерує в веб-екосистемі, дає можливість отримати видимість, популярність і, таким чином, природні позиції в пошукових системах.

Статті для консультацій з цього питання:

> Контент-маркетинг і створення вартості

> 6 ключових моментів для оптимізації інформаційного бюлетеня

SEO SEA

> Логіка та цілі СЕО: короткострокова стратегія ROIste

SEA або платний пошук відповідає пошуковій кампанії в пошукових системах. Ми також говоримо про кампанію AdWords, об'яви CPC (ціна за клік) або спонсорські посилання, що відображаються на перших позиціях результатів.

SEA є важелем оперативності, що діє на придбання ключових слів. Вона прагне швидко придбати трафік сайту, підвищити обсяги продажів, створити лідерство, перетворити відвідувачів на потенційних клієнтів та клієнтів.

SEO SEA

SEO / SEA: Точки конвергенції та додаткової логіки

SEO і SEA доповнюють один одного і впливають один на одного.

SEA розкриває та підтверджує недоліки сайту та SEO: археологічність, технічні недоліки, побудова веб-сторінок, незначні або не оптимізовані, невідповідні або нецікаві контенти ... Дійсно, якщо незважаючи на хорошу кількість кліків на ваші оголошення рекламу (очевидно, написана обережно), ви бачите на своєму сайті високий показник відмов і записуйте невелику кількість конверсій, можливо, прийшов час переглянути вміст або архітектуру сайту ... Статистика, надана кампанією SEA, може щоб бути багатим на уроки, вони можуть направляти і живити SEO ... який сам приходить, щоб збагатити SEA ...!

Коли робота SEO прагне працювати в глибині семантичного світу (включаючи визначення семантичних кластерів або лексичних полів для збору максимуму кваліфікованого трафіку), кампанія Adwords буде спиратися на ключові слова ультра-орієнтовані, на яких, як правило, важче позиціонувати себе в органічних посиланнях (у випадку сильної конкуренції та високих ставок).

І навпаки, аналіз запитів Google під час кампанії AdWords визначатиме нові ключові слова, що генерують великий обсяг пошуків.

Оптимізація сайту для пошукових систем (SEO) матиме наслідки для результатів платної пошукової кампанії. Чим більше архітектура вашого сайту буде оптимальною, так і структуровані цільові сторінки, тим більше вміст буде актуальним і в достатній мірі з проханням серферів, тим більше ваші відвідувачі будуть затримуватися на ваших сторінках, що в той же час підвищить ваш показник якості. Цей показник якості є рейтингом від Google для вашої кампанії AdWords і є одним із критеріїв розміщення платних оголошень. І точно, хороший показник якості покращує рейтинг оголошення, тому збільшується рейтинг кліків (рейтинг кліків) і збільшується рентабельність інвестицій.

У поєднанні, SEO та SEA посилюють обізнаність та легітимність бренду. Подвійна присутність в результатах пошуку (спонсорована реклама + природне посилання на сайт) зміцнила б довіру чистих серферів.

SEO і SEA cannibalize, але доповнюють один одного

SEO і SEA є двома додатковими каналами збуту для підвищення видимості бренду в пошукових системах. Однак вони переслідують дві різні стратегії.

- SEA переслідує мету збільшення аудиторії, купуючи трафік через рекламну кампанію в мережі Google. Це може бути цікаво в контексті спеціальної операції (наприклад, період продажу) або дня відкритих дверей.

- SEO розробляє стратегію видимості та іміджу, щоб підсилити популярність сайту та легітимність бренду. Вона спрямована на природне залучення кваліфікованої аудиторії.

Якщо кожен із важелів має свою власну логіку та її наслідки, то природні посилання та платне посилання працюють дійсно в синергії в рамках більш глобальної маркетингової стратегії. Хороша дозування та відповідне використання цих методів, відповідно до ваших цілей, розкриють весь потенціал. Пам'ятайте, однак, що ваша електронна репутація не може бути побудована тільки на спонсорованих рекламах і без якісного вмісту.

Якщо ви сумніваєтеся, вам більш доцільно звернутися до консультанта з SEO, який, відповідно до вашого бюджету, покаже ваші цілі та показники ефективності!

У вас є проект SEO? Зв'яжіться зі мною!

запис

запис

SEO проти SEA: яке визначення?
SEO проти SEA: яке визначення?
У вас є проект SEO?