Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO тенденції та зміни алгоритму Google в очікуванні у 2018 році

 1. SEO-тенденції 2018 - Комплексний аналіз
 2. Тенденції SEO та цифровий маркетинг
 3. 1. Збільшення функцій SERP є новим SEO Trend
 4. 2. Оптимізація голосового пошуку та її значення в 2018 році
 5. 3. Важливий тренд SEO - Швидше швидкість сторінки
 6. 4. Тенденція до SEO та згадки без зв'язку
 7. 6. Оновлення алгоритму Google RankBrain 2018
 8. 7. Мобільна перша індексація
 9. Оновлення алгоритму Google

Час читання: 8 хвилин

SEO-тенденції - це явище, що постійно змінюється, як і всі інші галузі цифрового світу. У своїй безперервній зміні, іноді SEO практики, які колись домінували в промисловості, втрачалися в забутті, а інші ставали все більш значними.

Всі ці розробки в методах пошукової оптимізації залежать від зміни алгоритму Google. Таке впровадження нових тенденцій створює масовий вплив на сценарій онлайн-маркетингу.

Цей блог має на меті дати вам зрозуміти тенденції SEO 2018 і що очікувати від останніх змін алгоритму Google.

SEO-тенденції 2018 - Комплексний аналіз

SEO або пошукова оптимізація є складною наукою серед 200 або більше факторів домінуючого алгоритму Google. SEO - це в основному практика збільшення кількості та якості трафіку на веб-сайті. Це практика оптимізації веб-контенту для кращого рейтингу. Дотримуючись передової практики SEO, онлайн-маркетолог може розміщувати вміст поверх інших подібних тем.

Згідно з цим підходом, люди, які активно шукають певну інформацію, зможуть переглядати ваш веб-вміст одразу після введення запиту.

Але слід пам'ятати, що пошукові системи постійно вдосконалюють свої алгоритми. Щороку Google кілька разів змінює свій алгоритм пошуку. Хоча багато змін є незначними, проте існують конкретні алгоритмічні оновлення, які можуть значно вплинути на результати пошуку.

Отже, важливо стежити за кожним зміною алгоритму Google, щоб покращити рейтинг, органічний трафік веб-сайту і, нарешті, підвищити SEO.

Отже, важливо стежити за кожним зміною алгоритму Google, щоб покращити рейтинг, органічний трафік веб-сайту і, нарешті, підвищити SEO

Тенденції SEO та цифровий маркетинг

Методи пошукової оптимізації відіграють важливу роль у цифровій маркетинговій кампанії. Це невід'ємна складова керування клієнтами в бізнесі. У попередні роки, SEO кращі практики включали тільки додавання ключових слів для кращого рейтингу, але в цьому поточному році, SEO стає все складніше. Таким чином, як інтернет-маркетингу, ви повинні мати чітке уявлення про останні тенденції SEO.

Перед тим, як дізнатися про тенденції в галузі SEO, вам також потрібно зрозуміти, що зараз працює в Інтернеті.

Розширення бізнесу в цифровому світі включає в себе наступне:

 • Мобільні дружні веб-програми
 • Захищений веб-сайт з протоколом HTTPS
 • Оптимізований досвід користувачів
 • Багатий вміст і структуровані дані
 • Введення швидких сторінок - AMP

Нижче ми перерахували основні алгоритмічні зміни, які матимуть найбільший вплив на пошук. Погляньте на зміни алгоритму Google і вплив SEO.

1. Збільшення функцій SERP є новим SEO Trend

SERP або сторінка результатів пошуку - це сторінка, що відображається пошуковою системою у відповідь на запит пошукача. Результати, що повертаються пошуковою системою у відповідь на запит ключового слова, формує основний компонент SERP. Іноді сторінка також містить рекламу та інші результати. Ці результати складаються з двох типів: органічні (отримані алгоритмом пошукової системи) і спонсоровані (оголошення). Результати зазвичай класифікуються за релевантністю запиту.

В даний час, SERP приймає в зображеннях, соціальних медіа інформації, відео посилання, статті списки, оголошення і кілька віджетів. Хоча ключові слова та оптимізація критичних фраз залишаються актуальними, але відповідно до існуючої зміни алгоритму Google, тепер цифровий маркетолог повинен надати важливе значення і кількома іншими елементами поза межами сайту. Популярні сторінки результатів пошуку AdWords, блок новин, фрагменти, місцеві пакети, відгуки, твіти, відео, пакет зображень, результати покупок і посилання на сайти.

Що це означає для вас?

Цього року сервіси SERP будуть домінувати в результатах пошуку. З цим явищем на підйомі, це буде критично відстежувати рейтинги ваших сторінок. Отже, якщо ви хочете зайняти перше місце в пошукових системах, вам потрібно йти в ногу з цими функціями і контролювати ті ключові слова, які потенційно забирають трафік від вас.

Слідкуйте за рейтингом відстеження SEO PowerSuite

Хороша новина для практиків SEO; Ви можете відстежувати всі вимоги з рангу Tracker SEO PowerSuite. Інструмент розроблений для моніторингу 15 функцій Google SERP та органічних результатів. Коли ви починаєте проект з рейтингом SEO PowerSuite, стовпець функції SERP Google відображатиме всі елементи, створені ключовими словами, а ті, які ви ранжуєте, виділяються зеленим кольором. Крім того, ви також можете виміряти волатильність функцій SERP щодня за допомогою вкладки SERP Analysis.

Крім того, ви також можете виміряти волатильність функцій SERP щодня за допомогою вкладки SERP Analysis

2. Оптимізація голосового пошуку та її значення в 2018 році

Як і в попередньому році, 2018 рік також буде часом для оптимізації голосового пошуку. Крім того, що швидше, ці результати запиту надають більш детальну інформацію. У цьому році з оновленням алгоритму, голосовий пошук продовжуватиме приймати силу.

Усі користувачі використовують функцію голосових команд Google для пошуку. Опитування показують, що в даний час як дорослі, так і підлітки використовують голосовий пошук для створення пошукового запиту. У цьому напруженому графіку користувачі вважають за краще отримувати результати пошуку, не відчуваючи труднощів при введенні запиту.

Вінстон Бертон, віце-президент з SEO, Acronym Media « Голосовий пошук змінює спосіб спілкування користувачів з Google та іншими пошуковими системами, щоб знайти відповідні відповіді на свої запитання, і він стає невід'ємною частиною досвіду Google. SEMrush та інші постачальники пропонують інструменти, які показують вам, який трафік здійснюється з відзначених фрагментів тощо, і, за чутками, Google працює над чимось для голосових пошуків у Google Analytics. "

Тому, як сучасний цифровий маркетолог, ви повинні відповідним чином узгодити свої проекти. Визначте ті чинники, які керують розмовними голосовими пошуковими запитами у вашій галузі. Оптимізуйте вміст цих запитів.

Як це зробити?

Rank Tracker допоможе.

Збільшені детальні пошукові запити означають, що вам доведеться замислитися над простими ключовими словами та фразами. Коли ви хочете класифікувати, зосередьтеся більше на термінах / фразах, які люди використовують під час розмови. Тому ваша стратегія SEO повинна бути орієнтована на використання розмовних термінів і пропозицій. Дослідження рейтингу допоможе вам відстежувати розмовні пошукові запити та відповідно оптимізувати ваш сайт.

3. Важливий тренд SEO - Швидше швидкість сторінки

У цій надзвичайно зайнятій світовій мережі відвідувачі хочуть отримати швидкі результати. Таким чином, швидше завантаження сайту приверне більше трафіку для забезпечення кращого користування.

Швидкість завантаження була важливим фактором у рейтингах сайтів протягом 2010 року. Але за цей час вона була орієнтована тільки на пошуки настільних комп'ютерів. Але відповідно до тенденції SEO 2018, сьогодні швидкість сторінки зосереджуватиметься також на мобільних пошуках.

Звіт опубліковано в searchenlineland.com показує, що швидкість сторінки буде новим фактором ранжирування для мобільного пошуку. Цей коефіцієнт застосовуватиметься з липня 2018 року. Нове оновлення алгоритму ранжирування вплине лише на ті сторінки, які забезпечують найповільніший досвід користувачів.

Як збільшити швидкість завантаження сторінки?

Використовуйте інструмент LightHouse або нещодавно оновлений звіт PageSpeed, щоб оцінити швидкість сторінки та внести зміни, щоб не відставати від останніх змін у мобільному пошуку Google.

4. Тенденція до SEO та згадки без зв'язку

Bing зазвичай відслідковує згадки про марку без посилання, і це один з життєво важливих факторів для ранжирування сигналу. Пізні патенти Google також підтвердили, що він візьме на себе цю систему відстеження для ранжирування. З появою AI для ранжирування, тепер «посилання без зв'язку» почне грати головну роль у пошукових рейтингах.

У попередні роки Google використовував посилання для визначення повноважень веб-сайтів. Згідно з цією тактикою, інтернет-маркетологи згадували посилання на високі сторінки авторитетів, і це стало основним алгоритмом PageRank. Але така практика призвела до виникнення численних маніпулятивних ланок руху.

Щоб зупинити цю зростаючу неприємність, Google оголосив штрафи за оновлення Penguin. Каральна система тривала роками, але поступово вона почала ставати досить заплутаною. З одного боку, видавці пов'язують посилання з ризиком отримати штрафні санкції, а з іншого боку, ідея сторінок, пов'язаних гіперпосиланнями, поступово втрачає свою важливість.

Видно, що тактика, використовувана для отримання згадок про бренд, не дуже відрізняється від підходу, який використовується для отримання посилань. Однак кількість людей, які згадують про бренд, набагато вища, ніж кількість людей, які посилаються на них. Очікується, що це оновлення матиме хороший імпульс для малих марок.

Блог " Як використовувати згадки бренду для SEO, або безлікове будівництво посилання " каже: “Сьогодні мережа набагато більше, ніж посилання та сторінки - це повномасштабна екосистема, де відносини можуть бути виражені мільйонними способами. Неспоріднені згадки про бренд і настрої, що стоять за ними, можуть бути своєчасною заміною сигналу про повноваження сайту, який потребує Інтернет.

6. Оновлення алгоритму Google RankBrain 2018

RankBrain - частина алгоритму Hummingbird від Google є ще одним важливим фактором для створення впливу на рейтинг сайту. Спочатку він був запущений в 2016 році, що включає систему машинного навчання. Ця система допомагає Google зрозуміти сенс пошукових запитів і надати точні результати у відповідь. RankBrain є третім найважливішим фактором ранжирування. У поточному році Google оновив Rankbrain і з цією зміною він тепер стане найважливішим фактором.

Дейв Девіс, генеральний директор, Інтернет-маркетинг Beanstalk «Як поліпшується машинне навчання, ми спостерігаємо швидке зростання здатності Google розуміти не тільки мову, але й намір користувача. Обидва ці, як наслідок, те, що ми дійсно бачимо, це здатність Google судити про здатність сторінки / сайту виконати наміри пошукача різко поліпшити ».

Обидва ці, як наслідок, те, що ми дійсно бачимо, це здатність Google судити про здатність сторінки / сайту виконати наміри пошукача різко поліпшити »

Як вирівняти себе з оновленням Rankbrain

Вам необхідно розробити релевантний та всебічний зміст, щоб слідувати постійним змінам у методах оптимізації пошукових систем.

Інструмент TF-IDF від WebSite Auditor допомагає вам проводити конкурентний аналіз і дає змогу виявити відповідні терміни та концепції, які використовуються вашими конкурентами.

7. Мобільна перша індексація

Старі новини, що пошуки мобільних пристроїв випереджали пошуки на робочому столі, а більше 60% трафіку надходить з мобільних пристроїв. Тепер історія полягає в тому, що 2018 рік стане роком індексації мобільних пристроїв, тобто - Google розроблятиме та ранжуватиме результати пошуку на основі мобільної версії.

Особливо це означає, що в цьому поточному році сигнали, які створюють вплив на пошуки з мобільних пристроїв, також вплинуть на всі інші пошуки. Але ті сайти, які не є мобільними, скоро втратять гру.

Як це вплине на вас?

Google поєднує як мобільний, так і настільний пошукові індекси, якщо ви хочете бути попереду своїх конкурентів, створюючи чуйний веб-сайт.

Google пропонує: "Якщо ваш веб-сайт відповідає іншим способам на робочому столі та мобільних версіях, можливо, вам не доведеться робити що-небудь інакше." Просто переконайтеся, що досвід роботи з мобільним пристроєм (наприклад, час завантаження, сторінка, швидкість сторінки, навігація тощо) правильно оптимізовано з точки зору користувача

Але щось буде іншим, якщо у вас є окремий мобільний сайт, переконайтеся, що ваша мобільна версія містить все, що робить ваш сайт на робочому столі, і це може бути трохи великим. Однак, суть справи полягає в тому, що ви виграєте гру і займаєте перше місце.

Бріджит Рендолф (позаштатний SEO і маркетинговий консультант) в своєму блозі точно визначає: «Вона називається« мобільною-першою », тому що вона не є лише індексом для мобільних пристроїв: наприклад, якщо сайт не має мобільної версії, то робочий стіл сайт може бути включений до індексу. Але відсутність зручного для мобільних пристроїв досвіду може негативно вплинути на рейтинг цього сайту, і сайт з кращим досвідом роботи на мобільних пристроях потенційно може отримати підвищення рейтингу навіть для пошукачів на робочому столі ».

Оновлення алгоритму Google

Останній фокус Google - допомогти вам заробити більше трафіку порівняно з вашими конкурентами. Google оновлює алгоритми, які допомагають користувачам швидше та продуктивніше отримувати результати пошуку, одночасно підвищуючи загальне задоволення для користувачів.

Енді Бетц (Глобальний консультант з маркетингу та консультант) каже: “У 2018 році SEO маркетологам необхідно провести свою гру і перенести свій фокус поза ранг і до доходу. Наявність досвіду, який охоплює кілька каналів з інтегрованим менталітетом - особливо в SEO та PPC-синергії, у поєднанні з менталітетом продуктивності - створює людей, які є новими для ринку для успіху. Для маркетологів, які виховувалися на «традиційному ринку SEO», 2018 рік - це час для адаптації або вмирання ».

Округлення

Google пройшов довгий шлях з введенням AI, згадувань без зв'язків, відволікаючих рекламних оголошень. Вона все ще впроваджує нові тенденції, тому підготуйтеся до довгострокової перспективи. Розвивайте свої стратегії SEO зі зростанням і перебувайте на вершині серед ваших конкурентів.

Що це означає для вас?
Як це зробити?
Як збільшити швидкість завантаження сторінки?
Як це вплине на вас?