Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO TYPO3: 7 корисних порад

  1. Метазаголовки
  2. Мета опис
  3. Мапи сайтів HTML і XML
  4. Уникайте дублювання вмісту
  5. Оптимізація часу зарядки
  6. Завантажити зараз: електронна книга TYPO3 SEO
  7. Відео-курс TYPO3 SEO від Bastian Sens на LinkedIn

TYPO3 - це популярна система керування вмістом (CMS) для керування вмістом веб-сайту. Як можна досягти більшої кількості відвідувачів і кращого позиціонування в пошуковій системі за допомогою веб-сайту TYPO3? У цій статті я покажу вам 7 найважливіших аспектів і заходів TYPO3 SEO та їх реалізації.

На додаток до цього вступу ви знайдете в кінці статті посилання на нашу сторінку завантаження і нашу електронну книгу TYPO3 SEO , яка займається ще більш інтенсивно з цим питанням На додаток до цього вступу ви знайдете в кінці статті посилання на нашу сторінку завантаження і нашу електронну книгу TYPO3 SEO , яка займається ще більш інтенсивно з цим питанням. Крім того, наприкінці, ви знайдете посилання на відео TYPO3 SEO курс я зробив для LinkedIn навчання.

Метазаголовки

Одним з найважливіших факторів TYPO3 SEO є індивідуальні та відповідні змісту веб-сайту Мета Титули , Оскільки заголовок мета з'являється в результатах пошуку в Google & Co., він повинен коротко і коротко описати тему кожної сторінки. В ідеалі мета-заголовок має не лише стартову сторінку, але й всі інші, або принаймні найважливіші підсторінки.

Крім того, метазаголовки є важливим місцем для переліку ключових слів веб-сайту, які ви хочете знайти в Google. Чим далі ключові слова знаходяться в назві мета, тим виразніше вони класифікуються Google.

Щоб встановити заголовок мета в TYPO3, встановіть розширення TYPO3 Metaseo , Після активації розширення потрібно лише інтегрувати його у свій шаблон. Для цього перейдіть до "Шаблон - Редагувати повний шаблон шаблону". Потім перейдіть на вкладку "Містить" і, нарешті, натисніть "MetaSEO (metaseo)" праворуч, щоб перемістити доступний об'єкт до вибраних об'єктів. Потім можна використовувати розширення безпосередньо.

Щоб відредагувати заголовок мета в TYPO3, натисніть "Сторінка - Редагувати властивості сторінки":

Щоб відредагувати заголовок мета в TYPO3, натисніть Сторінка - Редагувати властивості сторінки:

Натиснувши на символ олівця (див. Малюнок вище), ви можете редагувати вміст, а також метадані для цієї сторінки. Вкладка "SEO" визначає заголовок мета ("Title Tag") та інші аспекти SEO. Залиште префікс назовні так, щоб ключове слово завжди було на початку. Як суфікс рекомендую ввести назву компанії або домен. Цей суфікс успадковується за опцією на підсторінках. Якщо шукачі в Google не натискають на вашу, вони все одно піклуються про назву вашої компанії. Це збільшує ваше визнання імені.

Це збільшує ваше визнання імені

Мета опис

Акуратний Мета опис Як і назва Meta, це один з найважливіших факторів TYPO3 SEO на веб-сайті. Він містить більш докладний і докладний опис теми сторінки, а також важливе місце для визначення ключових слів.

Мета описи слід встановлювати індивідуально для кожної підсторінки та мати довжину близько 390 символів. Якщо довжина тексту перевищує 390 символів, кінець опису "обрізається" у запиті пошукової системи. Розгляньте наступні 3 елементи у вашому мета-описі:

  • Релевантність: Ви повинні довести визначені ключові слова вперед.
  • Увага: Ви повинні зробити результат пошуку вражаючим. Ви можете зробити це з одного боку Emojis і по-друге, оцінюючи зірки, які ви отримуєте, наприклад, від системи професійного рейтингу, наприклад, перевіреного експерта або надійних магазинів.
  • Заклик до дії: киньте виклик серферам в мета-описі.

Наступний приклад показує, як відображати заголовок Meta та мета опис, а також URL-приклад веб-сайту у запиті пошукової системи (пошуковий термін тут - "Чоловіча мода" і тому виділено):

Мапи сайтів HTML і XML

Карта сайту містить посилання на всі підсторінки, які належать веб-присутності. Використовуючи карту сайту, пошукові системи можуть надавати огляд повної структури сайту - подібно до змісту. Це гарантує, що всі підсторінки проіндексовані пошуковою системою і, таким чином, можуть бути знайдені користувачами. Існує два типи: мапи сайтів XML і HTML.

Карта сайту в основному служить відвідувачам вашого сайту, щоб орієнтуватися на присутність в Інтернеті. Особливо великі веб-сайти з багатьма підсторінками або категоріями, подібними до використання цієї мапи сайту HTML. Ви можете швидко створити мапу HTML з ресурсами дошки TYPO3. Натисніть "Нова сторінка", а потім виберіть тип "Меню - мапа сайту". Після цього карта сайту HTML вже доступна.

На додаток до HTML-мапи сайту, ви повинні створити XML Sitemap. За допомогою Sitemap Google може швидко і легко знайти всі підсторінки вашого сайту і включити їх до індексу (бази даних пошукової системи). Це дасть вам можливість швидше знайти вашу підсторінку в Google. У TYPO3 можна генерувати XML-карту сайту з уже рекомендованим розширенням Metaseo. Перейдіть до пункту меню "SEO" на "Control Center". Там ви можете отримати XML-карту сайту під відкритим файлом Sitemap. Під пунктом меню (ліва сторона) "Sitemap" можна редагувати вміст мапи сайту, наприклад, видалити підсторінки з карти сайту. Для кожної сторінки та їх властивостей сторінки можна встановити пріоритет і частоту змін.

Уникайте дублювання вмісту

Про той самий або дуже схожий вміст на різних підсторінках веб-сайту ми говоримо Дубльований вміст або дубльований вміст. Повторюваного вмісту слід уникати в будь-якому випадку, оскільки в такому випадку Google не зрозуміє, яка з двох версій повинна бути включена в пошуковий індекс.

Якщо на вашому сайті є кнопка " друкувати ", яка викликає оптимізовану для принтера версію сторінки, то це дубльований вміст. У цьому випадку було б контрпродуктивно, якщо б користувачів перенаправилися до останньої версії через Google. Крім того, функція TYPO3 "Показати вміст за сторінкою" або так звані точки монтування для багаторазового використання сторінки або дерева TYPO3 особливо вразлива для створення дублікатів вмісту.

Для того, щоб запобігти цим ускладненням, його необхідно сигналізувати за допомогою так званих канонічних міток, що одна сторона (наприклад, версія для друку) є лише копією іншої сторінки. Найпростіший спосіб зробити це з розширенням TYPO3 Metaseo. Це автоматично реалізує тег Canonical для кожної сторінки HTML.

Оптимізація часу зарядки

Час завантаження сайту має значний вплив на рейтинг - тому його оптимізація в контексті TYPO3 SEO має велике значення, особливо для великих і великих сторінок Час завантаження сайту має значний вплив на рейтинг - тому його оптимізація в контексті TYPO3 SEO має велике значення, особливо для великих і великих сторінок. Окрім того, відвідувачі отримують переваги від швидшого макета сторінки, що знижує показники відмов. Хороший час навантаження не повинен перевищувати 2 секунд.

Інструмент для перевірки часу завантаження веб-сайту див pingdom.com ,

Час завантаження залежить від швидкості сервера та різних аспектів самого веб-сайту - таких, як кількість і розмір зображень, файли CSS і JavaScript.

Стиснення файлів за допомогою GZip також може значно скоротити час завантаження - і це можна зробити з невеликими зусиллями. Хто цього не робить вручну Для свого веб-сайту ви також можете зробити це на розширенні GZIP які стислі файли JavaScript і CSS. Розширення сценарій злиття може навіть об'єднати та стиснути деякі з цих файлів.

Крім того, онлайн-служба підтверджує себе Статистика швидкості сторінки Google допомагає оптимізувати час завантаження. Там перша перевірка продуктивності вашого веб-сайту, а потім надані відповідні поради та пропозиції щодо вдосконалення.

Завантажити зараз: електронна книга TYPO3 SEO

Якщо ви хочете вивчити тему ще більш інтенсивно і дізнатися більше про оптимізацію веб-сайту TYPO3, ви можете завантажити нашу електронну книгу тут Завантажити.

Відео-курс TYPO3 SEO від Bastian Sens на LinkedIn

Я зняв відео-курс TYPO3 SEO для LinkedIn Learning. Це дасть вам основи за 1,5 години, щоб поступово оптимізувати ваш сайт. Я також покажу вам кращі SEO плагіни і деякі трюки. Якщо ви не підписалися на LinkedIn Learning, ви можете також отримати 30-денний пробний період. Ви можете ознайомитися з вступною частиною відеокурсу TYPO3 SEO безкоштовно - отримуйте задоволення! https://www.linkedin.com/learning/seo-in-typo3-cms-grundkurs/

Чи є у вас які-небудь запитання щодо TYPO3 SEO або ви бажаєте мати обов'язкову пропозицію?

Чи подобається вам ця стаття в блозі? Тоді поділіться!

Як можна досягти більшої кількості відвідувачів і кращого позиціонування в пошуковій системі за допомогою веб-сайту TYPO3?
Чи подобається вам ця стаття в блозі?