Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO веб-магазин поради 3 поради для покращення видимості в Інтернеті

  1. SEO веб-магазин рада 1: Використовуйте ключові слова, багато і часто
  2. Webshop SEO tip 2: Використовуйте глибокі посилання
  3. Webshop SEO tip 3: Назва фотографій
  4. SEO веб-магазин допомогти?

SEO веб-магазин призводить до кращої онлайн-видимості і, отже, більше шансів на продаж. Хто не хоче цього! Нижче я поділяю кілька простих порад для веб-магазину SEO, тому що це зовсім не так складно, як тільки ви знаєте, як підійти до нього. Не бійтеся, ви не повинні бути фантазією-пансією комп'ютер ботанік, просто почати з цими порадами, і ви пройде довгий шлях. Я почну з самого початку:

SEO = пошукова оптимізація або пошукова оптимізація. Якщо ви добре застосуєте його у своєму веб-магазині чи блозі, ви отримаєте більше відвідувачів через пошукові системи, такі як Google, Bing або Yahoo. Не сплачуючи за це!

SEO = не страшно.

SEO = не складний.

Ви можете найняти компанію, яка оптимізує ваш інтернет-магазин за € ххх, але, на мою думку, ви можете, звичайно, підлаштовувати очки до себе веб-магазин вище в Google ранжувати та залучати більше відвідувачів до вашого магазину. Та ні, я не закликаю себе остаточний SEO експерт, але я маю дійсно гарний допомога веб-магазину команда, яка точно знає, що потрібно зробити, щоб поліпшити свій веб-магазин SEO. Як стратег маркетингу веб-магазину я розумію, що ви можете відчути себе трохи перевантаженими всіма термінами, абревіатурами та іншими невідомими мовами SEO, тому я дам вам ці три прості поради, які можна негайно застосувати!

SEO веб-магазин рада 1: Використовуйте ключові слова, багато і часто

Ви повинні почати з ключових слів і термінів, які використовують ваші потенційні клієнти в пошукових системах. Наприклад: якщо у вас є інтернет-магазин у дитячих речах, а ви продаєте хороші шафи для дитячої кімнати, ви можете скористатися словом "шафи". Проблема в тому, що ви не єдині, які роблять практично неможливим конкурувати з інтернет-магазинами.

Ви можете скористатися інструментом добору ключових слів Google : введіть пошуковий термін тут, і Google зробить список ідей для ключових слів, відмінних від високої конкуренції до найнижчого в поєднанні з кількістю разів на місяць. Там ви можете побачити з першого погляду, що шафи невелика дитяча кімната, дитяча кімната натхнення і багато інших терміни часто шукаються, але ще не мають такої високої конкуренції. Тому ключові слова, за допомогою яких ви можете покращити позицію вашого веб-магазину SEO.

Приємно те, що за допомогою такого списку ключових слів ви також можете отримати натхнення, щоб писати гарні фрагменти з вашими продуктами.

Так? Складіть список (наприклад, в Excel) правильних слів і словосполучень і почніть обробляти їх якомога більше у вашому магазині, розміщуйте їх на своїй домашній сторінці, у заголовках, на сторінці про нас і т.д. також у вашому блозі. Чим більше ви їх використовуєте, тим швидше ви виділяєтеся для Google. І так, я вже чую, як скептики бурчать: перевантаження ключовими словами насправді працюватиме проти нього, не читається добре для відвідувачів .. Але я не кажу про перевантаження. Та й не дивно. Напишіть це так, ніби ви розмовляєте зі своїм найкращим клієнтом, який так само захоплений вашими продуктами!

Webshop SEO tip 2: Використовуйте глибокі посилання

Ні, не натискайте на крик! Глибокі посилання - це лише посилання у вашому веб-магазині, які посилаються на інші сторінки вашого веб-магазину. Таким чином, ви отримаєте міцну мережу, в якій висить веб-магазин.

Наприклад: якщо ви продаєте дитячий одяг і отримуєте нові штани, які виглядатимуть настільки приємно з цим зеленим светром, тоді ви можете мати фразу "зелений светр" на відповідну сторінку. Деякі веб-магазини, на жаль, не мають такої опції, але ви також можете зробити це в іншому місці, наприклад, на сторінці привітання, де ви посилаєтеся на інші місця у вашому магазині і звідти на іншу сторінку. А у вашому блозі? Те ж саме. Якщо ви пишете про: чи пам'ятаєте ви, що минулого тижня я згадав про нові штани бренду, то ви пов'язуєте цю частину назад до того блогу!

Так? Уважно прочитайте свій інтернет-магазин і дізнайтеся, де можна розмістити ці глибокі посилання. Не сходите з розуму, робите близько 5, і якщо ви поставили деякі нові продукти в Інтернеті, зробити це знову.

Webshop SEO tip 3: Назва фотографій

Часто забуті, але дуже важливі! Ви продаєте модний дизайнерський одяг? Немає собак, які шукають IMG04587 .. Або Art.5487b. А ось на Vingino рожева дитяча футболка! Таким чином, ви не тільки знайдете в результатах пошуку, а й у зображеннях у Google. Знову ж таки, деякі веб-магазини не підтримують це, і якщо це так, то вам не пощастило. Тим не менш, ви можете назвати свою продукцію, якщо ви опишете їх у своєму блозі і знову зв'язали з вашим магазином!

Так? Якщо ви ще не зробили цього, перейменуйте як можна більше фотографій. І надайте докладний опис, чим детальніше, тим краще.

Що ви вважаєте можливим? Я хотів би почути це і поділитися цією сторінкою, якщо ви думали, що це цікава історія!

Гвендолін

SEO веб-магазин допомогти?

Добре знати деякі основні трюки в області SEO. Застосування вищенаведених підказок, безумовно, допоможе вам стати більш помітними. Якщо ви хочете домінувати в пошукових системах, це може бути розумним, щоб отримати допомогу. Наші програми маркетингу веб-магазину розроблені для того, щоб звільнити Вас як підприємця, щоб Ви могли зосередитися на речах, які дають Вам енергію.

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче.

Любов: сонце, хаос, лакриця, суші, серфінг в Інтернеті, мозковий штурм, створення планів, тілесний баланс, пожираючі книги, бейлі, біле вино, вода, лак для нігтів і сміх. Дуже багато і дуже часто. Не подобається: несправедливість, залякування, холод і прибирання. Ви ніколи не побачите мене з: Crocs, високі підбори, дуже світле волосся, пиво.

Так?
А у вашому блозі?
Так?
Ви продаєте модний дизайнерський одяг?
Так?
Що ви вважаєте можливим?