Навигация по сайту

Популярные статьи

seogadget.ru - SEO аналіз сайту, онлайн сервіс.

Хочу представити вашій увазі дуже якісний сервіс   SEO   аналізу і моніторингу сайтів seogadget Хочу представити вашій увазі дуже якісний сервіс SEO аналізу і моніторингу сайтів seogadget.ru. У нього всі інструменти доступні безкоштовно, а більшість навіть не вимагає реєстрації.

Для себе особисто я знайшов корисним інструмент аналізу зворотних посилань, а також користуюся інструментами з розділу «Моніторинг сайтів». Але про все по порядку.

Почну я даний огляд з опису інструментів в групі «Аналіз сайту». І перший в даному списку інструмент «Експрес-аналіз сайту». Вписавши ім'я домену в відповідне поле, і натиснувши кнопку «ПОЇХАЛИ!» Сервіс покаже дату реєстрації та термін оплати домену, ТИЦ сайту і PR головної сторінки, кількість проіндексованих сторінок в Yandex і Google. Якщо на сайті встановлені відповідні лічильники з доступом до статистики, то сервіс покаже також відвідуваність за даними сервісів статистики LI (Liveinternet), TOP100 (Rambler), top.mail.ru. Сервіс покаже наявність сайту в каталогах Яндекс і DMOZ. Відобразить список інших сайтів, які сидять за однією IP адресою. Покаже приріст зовнішніх посилань за останній рік за даними MajesticSEO.

Даний сервіс примітний для мене тим, що у нього є розділ «Перевірка зворотних посилань», який показує зовнішні посилання на аналізований сайт і при бажанні може навіть визначити ТИЦ і PR кожного посилання. Сервіс виводить всі знайдені їм зворотні посилання як відкриті, так і закриті для індексації. Даний інструмент може працювати в двох режимах. Може показувати все прямі посилання на сайт, навіть якщо з одного домену ведуть кілька різних посилань. А може показувати тільки унікальні домени, з яких ведуть посилання, в цьому випадку, навіть якщо з одного домену ведуть кілька посилань, він відобразиться тільки один раз.

У розділі «Перевірка PR сторінок» можна визначити PR перших ста внутрішніх сторінок сайту, на які сервіс знайде посилання з головної сторінки.

У розділі «Визначення позицій» можна проаналізувати позиції сайту в Яндекс і Google з потрібних пошуковим запитам. Інструмент видає займану позицію по пошуковому запиту, URL сторінки сайту, найбільш релевантної даному запиту, також при бажанні, може показати ТОП10 сайтів по даному запиту. За раз можна аналізувати до 30 ключових слів (пошукових фраз). Глибина аналізу до 100 позицій, тобто якщо сайт по введеному ключевику займає позицію більше сотої, то аналіз проводитися не буде.

Якщо на сайті кілька сторінок заточені під один пошуковий запит, то в розділі «Релевантні сторінки» можна визначити найбільш релевантну сторінку під даний пошуковий запит. Інструмент дозволяє аналізувати за раз до 30-ти пошукових запитів. Визначає релевантні сторінки в Yandex і Google. Хочу сказати, що визначити найбільш релевантну сторінку сайту для певного запиту можна і засобами самої пошукової системи. Для цього в пошуковику набираємо приблизно наступну команду без лапок: "site: buildsiteblog.ru аналіз сайту". Пошукова система видасть по спадаючій зверху вниз сторінки, найбільш релевантні для запиту «аналіз сайту».

Сервіс також проводить аналіз текстового вмісту сторінок сайту. Цей інструмент знаходиться в розділі «Аналіз тексту сторінки». Суть аналізу полягає в тому, що з аналізованої сторінки видаляються всі стоп-слова, потім підраховується кількість входжень залишилися слів тексту, а також визначається входження даних слів в теги Title, body, h1-h6, strong, <b>. Також відображається відсоток входження кожного слова в текст. Результат виводиться у вигляді наочної таблиці.

У цього сервісу є також інструменти масового аналізу сайтів, які знаходяться у відповідній групі «Масовий аналіз сайтів».

У висновку хочу сказати ще про одну цікаву фішку даного сервісу, яка доступна після реєстрації. Це група інструментів «Моніторинг сайтів», до якого входять такі інструменти як:

- моніторинг доступності сайту - безкоштовна перевірка доступності сайту кожні 10 хвилин з повідомленням по e-mail, rss або sms (повідомлення через sms платне, вартість одного повідомлення 1 рубль, але 10 sms повідомлень дається в подарунок), ведення історії доступності за останні 30 днів , оцінка часу, протягом якого сайт був недоступний, статистика швидкості відповіді сервера;

- підписка на повідомлення про оновлення ТІЦ і PR сайту через e-mail, rss і sms (тут також перші десять смс повідомлень даються в подарунок);

- підписка на щоденні перевірки індексації сайтів в Yandex і Google. До 30 сайтів на аккаунт;

- напевно, самий корисний інструмент в цьому списку це «Розміщення посилання». Інструмент буде корисний тим, хто хоче відслідковувати наявність зовнішніх посилань на сайт, які були отримані або шляхом обміну посиланнями, або були куплені та ін. На жаль, даний інструмент дозволяє відстежувати тільки до 100 посилань, але на халяву і це добре.

Наостанок хочу додати, що для моніторингу сайту не потрібно підтверджувати його авторство, таким чином, ви можете моніторити не тільки свої сайти, але і будь-які інші питання, що цікавлять вас сайти.

Ви можете допомогти проекту, розповівши про нього в соціальних мережах:

Дякуємо!

You have no rights to post comments