Навигация по сайту

Популярные статьи

Seopro.ru. Хочу «холодильники» в ТОП!

Часи, коли рекламодавці замовляли послугу просування сайту в пошукових системах лише тому, що це модно, сучасно або з міркувань «мій знайомий вже спробував» та інше, вже пройшли Часи, коли рекламодавці замовляли послугу просування сайту в пошукових системах лише тому, що це модно, сучасно або з міркувань «мій знайомий вже спробував» та інше, вже пройшли.

Сьогодні клієнт, коли приходить в SEO-компанію, не вимагає абстрактно «просунути сайт», а ставить перед фахівцями конкретну мету, яку він повинен в результаті досягти. Від підрядника, в свою чергу, потрібно вибрати оптимальну стратегію для її реалізації.

Правда, ситуація, коли клієнт перед SEO-підрядником має на меті потрапити в ТОП-10 по так званим високочастотним запитам виду - «пластикові вікна», «таксі», «телевізор» - досі дуже поширена. І не сильно в цьому плані щось змінилося з плином 10-15 останніх років. Саме на зорі розквіту пошукових систем - такого роду слова були практично єдиними можливими для набору користувачами. Це пізніше пошукові системи навчили нас конкретизувати свої наміри при пошуку в низько- і середньо частотні ключові слова.

Текст статті повністю

19 листопада 2012

Поділитися