Навигация по сайту

Популярные статьи

Seosprint без реферера

Отже, на просторах інтернету ви натрапили на статтю, замітку або новина про сайт Seosprint.net (Це партнерський ресурс, на якому можна заробити невелику суму грошей за просту механічну роботу, таку як кліки по сайту, перегляд відео, вступ до групи в соціальній мережі або за участь в голосуванні, а також залучити нових користувачів через просування свого власного ресурсу), де знайшли цікавий для себе матеріал, після чого перейшли і зареєструвалися.

А потім, трохи пізніше, коли познайомилися з роботою системи ближче, дізналися, що переходячи по посиланню, ви зайшли по посиланню для залучення рефералів (учасників партнерської програми) від реферера (направляючий / відсилає на ці самі програми) і автоматично стали його рефералом і тепер хочете відмовитися від цієї долі.

На жаль, в даний момент не передбачений простий спосіб відмови від реферера, однак, як і в будь-якому правилі, є деякі винятки.

По-перше, ви перестанете бути прив'язаним до реферера, якщо він порушить якісь правила партнерської програми, буде знищений або забанили в системі, або ви самі ідіть з системи і не зареєструєтесь знову, а по-друге, ви можете написати лист вашому реферера з проханням видалити вас зі списку його рефералів і сподіватися на те, що він піде вам на зустріч і продасть вас або видалить зі свого списку.

Вже не знаю навіщо вам необхідно відмежовуватися від певного реферера, але по суті ви нічого від цього співробітництва не втрачаєте, хіба що набуває тільки він крихітний відсоток прибутку і рейтингу за ваші дії за партнерською програмою. Тобто Seosprint без реферера можливий тільки в разі, що ви самостійно знайшли сайт в пошуковій системі і зареєструвалися на сайті і в подальшому, при виконанні завдань не стали чиїмось рефералом по своїй волі.