Навигация по сайту

Популярные статьи

SeoSprint Скільки можна заробити і як? Відповідь тут!

  1. Скільки можна заробляти на СеоСпрінт?
  2. Розлучення - це ваш СеоСпрінт
  3. Розмір доходу: Новачок, Досвідчений, Просунутий
  4. Приклад просунутого сеоспрінтера
  5. Ура! Кнопка "Бабло" !!!

зміст

Скільки можна заробляти на СеоСпрінт?

Здрастуй, подорожній!

На зв'язку Роман Мільйонів і блог "Міні Кейси" Блог Романа Мілліонова . Сьогодні ми розберемо по кісточках такий проект для заробітку, як SeoSprint - найпопулярніший букс в рунеті. Спочатку трохи лірики, потім м'ясо. Поїхали.

Статистика СеоСпрінт

Чи можна на цьому сайті заробити? Однозначно - так. І не можна, а потрібно. Якщо ти новачок в тематиці заробітку в інтернеті, то настійно рекомендую почати саме з цього сайту. "Знавці" закидають мене яблуками, мовляв на сеоспрінте сидять одні школярі і заробляють копійки. І вони будуть праві.

Реєстрація на SeoSprint

Важливо розуміти, що сеоспрінт, як і інші букси - це всього лише інструмент. Як молоток наприклад. В одних руках він б'є весь час по пальцю і гніт цвяхи або в кращому випадку валяється десь в ящику. В інших, умілих руках - він все ремонтує по дому, будує паркан наприклад або зовсім застосовується на роботі і приносить тим самим гроші людині, яка вміє ним користуватися.

Перша людина буде говорити, що молоток всього лише марна палиця з залізякою, яка до того ж може і нашкодити здоров'ю. Другий буде доводити, що молоток - це відмінний інструмент для заробітку і вдома. Хто з них має рацію? Правильно - обидва! Правда у кожного своя, і заснована вона або на своєму досвіді або на "досвіді знавців".

Розлучення - це ваш СеоСпрінт

На сеоспрінте, як і на інших Сарах (система активної реклами) є два види користувачів з тих, хто недавно зареєструвався:

Кря кря ... Одні помучались від одного дня до тижня, заробили кілька рублів і звалюють з проекту з думкою, що це все лохотрон. Та й взагалі в інтернеті заробити не можна, одні лохотронщики всюди.

Рррр ... Інші - спочатку теж мучаться, але не кидають. Набивають руку і паралельно вивчають способи по збільшенню заробітку на буксе. Знаходять відсів, сайти, де описуються різні методи або навіть купують курси по заробітку в системах активної реклами. І якщо вистачає завзятості, виходять на цілком гідні доходи, порівнянні з заробітками в реальному житті, нехай і значно менше. Але це тільки початок!

Давайте перейдемо до конкретних прикладів, скільки можна заробити на сеоспрінт.

Розмір доходу: Новачок, Досвідчений, Просунутий

новачки

Ну якщо у вас взагалі немає досвіду, то прямо зараз ви можете заробити перші 10 рублів протягом години після реєстрації. Для цього потрібно просто вступити в 40 спільнот в контакті, які рекламуються на сеоспрінт. В середньому рекламодавці платять 25 копійок за одне вступ.

досвідчені трудяги

Хлопці, які розібралися в сайті, з'ясували як знаходити і виконувати найбільш високооплачувані завдання, набили руку у виконанні даних завдань, і не лінуються орати - виходять на дохід 150-300 рублів в день, працюючи всього по 5 годин максимум. Давайте візьмемо середнє число 220 рублів помножити на 22 робочих дня. 220x22 = 4840 рублів. Плюс всякі бонуси за активність, разом 5000 рублів за місяць, 8-9 днів з якого ми відпочиваємо.

Я вважаю, цілком собі гідну оплату праці, до якого можна приступити відразу після реєстрації. Не потрібні якісь особливі навички, знання сайтобудування і тим більше програмування. Що називається - "Прийшов, побачив, переміг". Заробляти може почати як школяр, так і пенсіонер. Сума звичайно не велика в будь-якому випадку, тим більше її ще потрібно навчитися заробляти, але це точно не копійки.

А що купується досвід і дисципліна, які виробляються під час виконання завдання взагалі неможливо переоцінити, особливо досвід і знання. Знання, які ви отримаєте в процесі заробітку вам знадобляться в побудові подальшої кар'єри на сеоспрінт і виходу на доходи, що перевищують вищевказані суми в рази.

І не тільки на сеоспрінт, а взагалі в кар'єрі інтернет підприємця. Багато інтернет-підприємців та більшість блогерів по заробітку в мережі починали саме з сеоспрінта. І ваш покірний слуга в тому числі. І вчуся до сих пір. І до сих пір використовую можливості сеоспрінта по розкрутці паралельних проектів.

просунуті

Ті, хто не зупинився на виконавської діяльності, а почав залучати рефералів в проект - починають заробляти додатково від зусиль запрошених ними людей. В система передбачена дворівнева реферальная (партнерська) програма. Виплати становлять від 5 до 40% від заробітку запрошених вами людей.

Наприклад, ви запросили Васю і він заробив за тиждень 100 рублів. Система, за те, що саме ви запросили Васю - виплатить вам винагороду від 5 до 40 рублів, але не за рахунок Васі, а за рахунок системи. Вася свій стольник може повністю забрати, плюс ви йому можете зі своїх 40 рублів видати премію, наприклад ще десятку накинути, щоб ще краще працював. Премії на сайті налаштовуються і виплачуються автоматично, це називається рефбек (повернення частини реферальних відрахувань від вашого партнера)

Реферальні відрахування в залежності від статусу і виду завдань

Встановлюючи рефбек і проводячи мотивують конкурси серед своїх рефералів, досвідчені рефоводи мотивують своїх партнерів заробляти ще більше, відповідно заробляють більше і самі. Давайте розберемо ще один приклад. Наприклад у вас 100 активних рефералів і в середньому кожен з них заробляє лише по 50 рублів в день на завданнях, за які вам нараховують реферального відсоток в розмірі 10%.

100x50 = 5000x10% = 500 рублів в день x 22 робочих дня = 11.000 рублів на місяць щодо пасивного доходу

Приклад просунутого сеоспрінтера

А якщо у вас 1000 рефералів? Загалом потенціал доходів вважаю ви переконує самі. Наприклад у мого реферера (людина, яка мене запросив на сеоспрінт) вже понад 15.000 рефералів за 2,5 року роботи. Вражає? Мене теж. Нам є до чого прагнути. Ось він на зображенні нижче. Шукайте рядок "Всього рефералів"

Скільки він заробляє на цьому "копійчаному" сайті? Я не знаю. Навіть якщо у нього тільки 10% людей (1500 чол.), Які заробляють за все по 50 рублів в день 1500x50x10%, то це виходить 7.500 рублів. У день хлопці, в день! Помножте на 22 дня самі! Нижче ви можете подивитися скільки заробили за 4 дні (скріншот зроблений 17.02.2016.) Десять його активних рефералів тільки на завданнях, не рахуючи тести, серфінг і заробіток на своїх рефералах.

Клац на плюсик

При чому з цих 15.000 рефералів у багатьох є свої непогані структури партнерів, від яких теж йдуть відрахування (я писав вище - реферальная програма дворівнева) від 5 до 10%. Загалом, думаю більше не треба розповідати чи можна тут заробити. При чому інших способів заробітку за допомогою даного букса неміряно, але це вже зовсім інша історія.

Ура! Кнопка "Бабло" !!!

Кнопка бабло тут

Забудь дорогий! Халяви тут немає!

Красиво, правда? На словах - так. А на ділі за цими цифрами стоїть величезна праця, купа перечитати матеріалу по заробітку на буксах, годинник переглянутого відео по залученню рефералів, тестування отриманих знань, набивання шишок, безсонні ночі коли щось не виходить і просто оранка.

Не можна повернутися в минуле і змінити свій старт, але можна стартувати зараз і змінити свій фініш. Рой Джонс

Чи готові стартанути прямо зараз і почати проливати літри поту в спробах вийти на дохід в 100 рублів в день? Хто не злякався - поїхали! Досить лірики, тисни на кнопку реєстрації, проходь верифікацію аккаунта. Потім повертайся.

Реєстрація на SeoSprint

В наступній частині статті я розповідаю що до чого, що по чому і з чим його їдять. Щоб не втратити цей сайт, прямо зараз тисни Ctrl + D і сайт сам додасться в закладки.

Скільки можна заробляти на СеоСпрінт?
Хто з них має рацію?
Вражає?
Красиво, правда?