Навигация по сайту

Популярные статьи

Сервіси перевірки тексту на унікальність

 1. Он-лайн сервіси перевірки унікальності текстів
 2. Програми для перевірки унікальності текстів:
Ця стаття присвячена огляду сервісів для перевірки тексту на унікальність. У ній я постараюся коротко описати найбільш популярні і зручні сервіси та програми для перевірки унікальності текстів.

Он-лайн сервіси перевірки унікальності текстів

Серед перерахованих антиплагіат-сервісів є в тому числі безкоштовні, що дозволяють перевірити текст на унікальність без реєстрації. Особливості сервісів вказані в описах нижче.

У списку є посилання переважно на головні сторінки сервісів, тому що адреса внутрішньої сторінки з інструментом для перевірки унікальності може змінитися.

 1. content-watch.ru - безкоштовний, швидкий і зручний он-лайн сервіс перевірки унікальності тексту. Є можливість завантаження тексту як через URL, так і просто через копіювання і вставку тексту. Для постійної перевірки сторінок необхідна реєстрація, є функція автоматичної регулярної перевірки сторінок вашого сайту.
 2. plagiarisma.ru - перевірка без реєстрації йде в обмеженому режимі, тому для якісної перевірки на плагіат необхідно зареєструватися. Є можливість перевірки по url сайту.
 3. istio.com - сервіс, який поєднує в собі перевірку на унікальність і перевірку щільності ключових слів на сторінці. Безкоштовне завантаження текстів як через url, так і без нього, необмежену кількість разів.
 4. etxt.ru - он-лайн перевірка текстів на унікальність. Також на сайті можна скачати програму для безкоштовного аналізу контенту. Онлайн перевірка коштує 1,5 руб. за 1000 знаків. Для використання сервісу антиплагіату зареєструйтеся на сайті Етхт і в особистому кабінеті переходите на вкладку «Перевірка унікальності». Там можна завантажити безкоштовну програму або скористатися платним онлайн-сервісом.
 5. be1.ru/antiplagiat-online/ - дозволяє перевірити унікальність текстів безкоштовно і без реєстрації. Обмеження по довжині перевіряється тексту - до 10 тис. Знаків.
 6. antiplag.ru - платний сервіс для перевірки нових текстів і робіт, є можливість автоматичного підвищення унікальності текстів. Завантаження тексту по url відсутня.
 7. pr-cy.ru/unique/ - перевірка тексту можлива тільки після реєстрації, для безкоштовної перевірки потрібно вводити текст з обмеженням за кількістю символів. Є одним з безлічі інструментів сервісу pr-cy.ru, де можна перевірити ТИЦ, PR, швидкість завантаження, оптимізацію і багато інших параметрів сайту.
 8. text.ru - безкоштовний сервіс перевірки унікальності тексту. При перевірці тексту його можуть поставити в чергу, так як сервіс досить навантажений. Перевірка по url сайту доступна тільки після реєстрації. Є можливість купити готовий унікальний текст.

Програми для перевірки унікальності текстів:

 1. advego.ru/plagiatus - безкоштовна програма, що дозволяє робити дуже глибокий аналіз унікальності тексту
  etxt.ru/antiplagiat - безкоштовна програма, що дозволяє робити швидку і глибоку перевірку унікальності тексту, в програмі також є сео-інструменти і можливість перевірки оптимізації.

У статті коротко описані найвідоміші і переважно безкоштовні сервіси та програми для перевірки тексту на унікальність. Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий сервіс або програму.

Читайте також: