Навигация по сайту

Популярные статьи

Shopify SEO Огляд 2019: Чи мій магазин рангу добре?

 1. Що люди мають сказати про SEO у Shopify?
 2. Чи існують магазини Shopify, які успішно працюють у SEO?
 3. Shopify SEO Плюси і мінуси
 4. Типові помилки SEO & Shopify SEO поради
 5. Огляд Shopify SEO
 6. На сторінці SEO параметри на сторінці
 7. Популярні (і корисні) додатки SEO
 8. Отже… чи SEO Shopify хороший чи поганий?

Якщо ви не є масовим впливом соціальних засобів масової інформації або маєте великий список контактів для продажу, вам потрібно буде покладатися на органічний трафік пошукових систем для продажу в Інтернеті .

Так само, як виробник морозива залежить від сонячних днів.

Ось чому перед покупкою Shopify, ви дійсно повинні перевірити свої опції SEO і подивитися, якщо (кілька) обмежень, які він буде буде справу вимикач для вас.

На щастя, Shopify робить хороші зусилля, намагаючись виховувати своїх користувачів, надаючи навчальні матеріали для SEO . Наприклад, можна знайти багато поглиблені статті SEO навіть у своєму блозі SEO-орієнтоване відео навчальні посібники .

Щоб допомогти вам ще далі, ми створили цей поглиблений посібник, у якому викладено речі, які потрібно знати про SEO у Shopify.

Що люди мають сказати про SEO у Shopify?

При дослідженні форумів і спільнот про те, що люди думають про SEO у Shopify, здається, що існує цілий ряд поглядів на цю тему .

Деякі люди, схоже, люблять SEO можливості цього будівельника магазину, а інші рекомендують відмовитися від нього. Але при копанні трохи більше, можна бачити, що негативні коментарі в основному про відсутність передових функцій SEO - більшість з яких були додані в останні роки (наприклад, автоматичні 301 перенаправлення на зміни URL).

Наприклад, деякі експерти SEO скаржаться, що:

 • Структури URL-адрес важко редагувати (про це нижче)
 • Ви не отримаєте доступ до Robots.txt
 • Мапи сайтів генеруються автоматично, тому їх не можна редагувати.

Але в цілому, більшість користувачів, здається, задоволені SEO Shopify.

Чи існують магазини Shopify, які успішно працюють у SEO?

Але, звичайно, кращий спосіб довести, якщо опції SEO Shopify достатньо хороші, щоб зайняти місце в Google (і інших пошукових системах), це шукати фактичні магазини Shopify добре в пошукових системах .

Я знайшов?

По правді кажучи, є багато прикладів магазинів Shopify з великим органічним (SEO) рейтингом.

Наприклад, перевірте Міндзай . За словами Арефа, цей інтернет-магазин роздрібних іграшок добре органічно працює . Він навіть має хороші рейтинги для відносно високих ключових слів трафіку, таких як "bearbrick" (японська іграшка), "unicorno series 5" або "art toys". Шапки до Mindzai!

Шапки до Mindzai

Навіть сама Кім Кардашян, схоже, чула про доброзичливість SEO Shopify і "завоювала" деякі цікаві ключові слова, пов'язані з красою онлайн магазин краси .

Іншим дійсно вдалим прикладом хорошого магазину Shopify є Tattly . Як ви можете бачити нижче, цей тимчасовий тату-он-лайн магазин має великі рейтинги для конкурентних ключових слів, таких як «тимчасові татуювання», «тимчасові татуювання» або навіть «фіолетові орхідеї» - я не знав, що тимчасові татуювання були такою великою справою.

Як ви можете бачити нижче, цей тимчасовий тату-он-лайн магазин має великі рейтинги для конкурентних ключових слів, таких як «тимчасові татуювання», «тимчасові татуювання» або навіть «фіолетові орхідеї» - я не знав, що тимчасові татуювання були такою великою справою

А якщо ви шукаєте "годинник", "чоловічий годинник", "жіночий годинник", "водонепроникний годинник" або навіть "гарні годинники" на Google, ви, напевно, бачили MVMT піднімаються, оскільки вони, здається, мають надзвичайні рейтинги .

Ви бачили доказ - Shopify, здається, добре працює з SEO (принаймні для деяких).

Тепер, давайте перевіримо основні плюси і мінуси їх системи SEO, так що ви отримаєте швидкий огляд того, що він може і не може зробити.

Shopify SEO Плюси і мінуси

Shopify SEO Професіонали Shopify SEO Мінуси + Легко реалізувати : Більшість на сторінці реалізацій SEO дуже легко здійснювати, як їх бекенда дуже інтуїтивно.

+ Повністю SEO-озброєний : Shopify поставляється з основними опціями SEO, які потрібні більшості власників магазинів. Наприклад, автоматичне створення мапи сайту, канонічні інструкції, персоналізовані URL-адреси, 301 перенаправлення, налаштовувані теги заголовків тощо.

+ Швидкість : Shopify - це гнучка система, і якщо ви виберете "легкий" шаблон, ваш інтернет-магазин швидко завантажиться.

+ Uptime : Вони мають хороший час безвідмовної роботи, це позитивно впливає на вашу електронну комерцію.

+ Підтримка : Наявність надійної підтримки контакту, коли ви сумніваєтеся, є великою справою для SEO.

+ Apps : Є багато корисних програм для SEO SEO (читайте нижче), які можуть полегшити ваше життя.

- Струни в URL-адресах : на жаль, Shopify додає ряд рядків до певних URL-адрес, які ви не можете змінити. Наприклад, сторінка продукту матиме обов'язковий '/ products /' у їхній URL-адресі.

- Нелегко створювати контент : можна створювати вміст, що не є електронною комерцією (наприклад, сторінки та публікації в блогах), однак це не найбільш гнучка система. Таким чином, він не може бути достатньо гарним для реалізації деяких маркетингових стратегій вмісту.

- Деякі функції SEO заблоковані : наприклад, доступ до файлу Robots.txt або файл Sitemap неможливий. Тільки справжні вигадники SEO потребують цього.

- Немає підкатегорій ззовні : можна створити підкатегорії - Shopify називає їх підколекціями. Однак, це включає в себе возитися з кодом, і це не початківцям.

Особисто я вважаю, що SEO професіонали Shopify мають переваги - це не система з найбільш гнучкою, але простою у використанні.

На мою думку, його недоліки в SEO будуть тільки турбувати тих власників магазинів, які дійсно хочуть мати абсолютний контроль над SEO оптимізацією на сторінці. Файли Sitemap і файли Robots.txt, як правило, не мають стосуватися більшості власників магазинів.

Типові помилки SEO & Shopify SEO поради

Як ви можете собі уявити, на роботі я отримую багато повідомлень від користувачів . Багато цих коментарів є людьми, які відчувають SEO проблеми і звинувачують їх у своєму інструменті.

Але я б сказав, що 90% випадків ці проблеми не пов'язані з самим інтернет-магазином або інструментом створення веб-сайтів, а з впровадженням SEO. Іншими словами, власники магазинів не роблять свою домашню роботу SEO .

Зазвичай я бачу такі:

 • Відсутній на сторінці SEO : Вірте чи ні, я стикаюся з багатьма користувачами, які не турбують заповнення тегів заголовків, створюють власні URL-адреси або не беруть часу, щоб заповнити атрибут alt для зображень. Якщо ви не знаєте, що це таке, перевірте це керівництво .
 • Дослідження ключових слів : Тільки диваки (як я) користуються дослідженням ключових слів. Я розумію це, дивлячись на нескінченні ряди чисел і термінів - не улюблене хобі кожного. Але реальність така: якщо ви хочете бути успішним у SEO, вам потрібно отримати правильні ключові слова. Я б сказав, що 50% (або більше) людей не дивляться на це або не роблять це належним чином.

Sidenote : Не знаю, з чого почати з ключових слів? Прочитай це Shopify керівництво або перегляньте цей короткий відео .

 • Поганий вміст . Немає набору правил, які визначають поганий вміст. Проте ми всі відразу визнаємо її, коли бачимо її. Мати сайт, вільний від орфографічних та граматичних помилок, використовуючи мультимедійний контент (наприклад, зображення та відео) і маючи чудову копію, є гарним місцем для початку. Докладніше про копірайтинг в Блог блога .
 • Зміст на основі зображень : Не розміщуйте текст на зображеннях (наприклад, за допомогою Photoshop), цей текст залишатиметься непоміченим пошуковими системами. Їх алгоритми не можуть зрозуміти зображення (поки що). Це, мабуть, найчастіша помилка серед початківців.

Це, мабуть, найчастіша помилка серед початківців

 • Занадто багато конкуренції не йти : Так само розумний бізнесмен або бізнес-леді не буде відкривати інше місце швидкого харчування бургер між McDonald's і Burger King, ви не повинні йти в ніші, які мають інтенсивну конкуренцію SEO. Вам знадобиться багато часу, вдосконалені стратегії SEO і потенційно глибокі кишені, можливо, навіть не входять у Топ 10.

Вам знадобиться багато часу, вдосконалені стратегії SEO і потенційно глибокі кишені, можливо, навіть не входять у Топ 10

 • Внутрішні посилання : зворотні посилання дійсно важливі для SEO. Крім того, хороша внутрішня стратегія зв'язків (посилання у вашому інтернет-магазині) також може зробити величезну різницю і відносно легко реалізувати.

Sidenote : Всякий раз, коли я не задоволений рейтингом сторінки, однією з перших речей, яку я побачу, є її внутрішні посилання. Не варто недооцінювати цю техніку.

 • Дубльований вміст : не лінуйтеся! Поширеною практикою (і питанням SEO) серед власників магазинів є копіювання вмісту виробника. Так, ви повинні використовувати власні описи продуктів, назви продуктів, а також ідеально зображення та відеофайли. Таким чином, ви уникнете дубльованих проблем із вмістом, які глибоко зашкодять вашому рейтингу.

Sidenote : Як правило, одна з найбільш складних завдань при виконанні SEO для електронної комерції уникає дублювання вмісту. Інтернет-магазини, як правило, мають багато схожих сторінок (наприклад, сторінки категорій та варіантів продуктів), які злякають Google. Загалом, Shopify полегшує боротьбу з ними.

 • Ігноруючи контент-маркетинг : я бачив багато прикладів магазинів, які не намагаються створити вміст. Наприклад: запуск блогу, створення посібників із продуктів або демонстрації відео є відмінним способом отримати відвідувачів з органічних можливостей (і, можливо, покупців).
 • Не просто видаляйте сторінки продукту : коли власникам магазинів закінчується запас, їх видаляють, а не пропонують форму попереднього замовлення або перенаправляють сторінку в іншому місці. Зайве говорити, що це отруйні для вашого SEO, оскільки ви повністю втратите будь-які рейтинги, які використовували сторінки.

Огляд Shopify SEO

Тепер для захоплюючого матеріалу - давайте перевіримо, з якими особливостями Shopify приходить і що вам буде не вистачати, так що ви маєте уявлення про те, чого очікувати від їх системи SEO.

SEO Функція Коментар Доступний у Shopify? Заголовок сторінки Назва заголовка відображається у видачах (результатах пошуку) як основний заголовок сторінки. Це одна з найважливіших SEO-оптимізацій на сторінці, і ключове слово в ній має вирішальне значення. Редагований мета-опис Короткий опис, який можна знайти для кожного результату. SEO експерти, здається, погоджуються, що ця оптимізація більше не важлива. Проте, це може підвищити видимість вашої сторінки, оскільки ключові слова можуть видаватися напівжирним шрифтом . Персональні URL-адреси, які можна редагувати Наявність цільового ключового слова в ній має бути для вас пріоритетом.

Примітка : Shopify додасть додаткові рядки (наприклад, "/ products /" або "/ news /") до URL-адрес.

Можна редагувати

Заголовок структури

Заголовки допомагають структурувати вміст. Google та інші пошукові системи покладаються на них, щоб краще зрозуміти структуру вашої сторінки. Від H1 до H6 Налаштувати атрибути alt alt пошукових машин Пошукові системи не можуть зрозуміти зображення, вони читають текст 'alt' у ваших HTML-зображеннях, щоб дізнатися, про що вони. Можна редагувати 301 переадресацію Іноді відбуваються зміни URL-адрес і для уникнення непрацюючих посилань налаштований перенаправлення 301 - 404 дійсно погано для SEO.

Дізнайтеся, як створити 301 перенаправлення з Shopify.

Автоматично генерується. Можливе керування ними вручну. Google Friendly Google не сподобається, якщо ваш веб-сайт не відображається на всіх пристроях (наприклад, планшетах і смартфонах). Адаптивний дизайн шифрування SSL Наявність зашифрованого сайту SSL є обов'язковим для інтернет-магазинів. Це забезпечить безпеку та безпеку обміну даними між вашою електронною комерцією та клієнтами. Інструкції пошукової системи Іноді ви не хочете, щоб певні сторінки індексувалися пошуковими системами (наприклад, форми контактів, ToS, тощо). Тег мета-роботів (наприклад, "noindex") - це шлях тут.

Найпростіший спосіб зробити це дуже важливо для управління та підтримки проектів електронної комерції. На жаль Shopify не просто з цим. Однак є програми (наприклад, SEO), які можуть допомогти вам у цьому.

Для деяких сторінок (наприклад, продуктів та колекцій) доступні лише з використанням спеціального коду або програми App Shopify. Карта сайту Це XML-файл, який містить перелік усіх сторінок вашого сайту. Це велика допомога пошуковим системам для виявлення та (сподіваюся) індексування всіх ваших сторінок.

Мапу сайту вашого магазину ви знайдете в розділі: your-store.com/sitemap.xml

Автоматично генерується " Швидкість і час" Google не любить повільні сторінки, і ваш веб-сайт не вистачає кожного дня.

Перегляньте наш огляд щоб побачити результати швидкості та часу роботи.

Видатні канонічні теги Додаткові функції, які допоможуть вам працювати зі сторінками, що пропонують подібний вміст. З ними ви можете розказувати пошуковим системам, яку сторінку слід індексувати, і уникати втрати рейтингу через дублювання вмісту.

Shopify автоматично додає канонічні теги до певних сторінок, тому вам не доведеться турбуватися. Однак, якщо ви хочете налаштувати їх самостійно, вам потрібно буде налаштувати код. Більше про це тут .

За допомогою спеціального коду Структуровані дані Спосіб надання додаткової інформації пошуковим системам про ваш сайт (наприклад, оцінки зірок або дати в результатах Google). Це також допомагає Google краще зрозуміти ваш веб-сайт.

Перевіряти цей потік для отримання додаткової інформації про структуровані дані.

За допомогою спеціального коду або зовнішньої програми Google Analytics Google Analytics дозволить перевірити ефективність вашого сайту та відстежувати поведінку відвідувачів.

Майте на увазі, що це не матиме безпосереднього впливу на ваш рейтинг, але це відмінний джерело інформації для покращення вашого магазину.

Легко додати Google Search Console

Канал, який Google використовує для спілкування з веб-майстрами. Наприклад, він повідомить вам про непрацюючі посилання, ефективність пошуку, проблеми сканування та навіть ручні покарання. Легко додати Рейтинг SEO Як ви можете бачити Shopify робить більшість основ SEO легко. Це також досить гнучке, оскільки ви можете отримати доступ до коду для впровадження нестандартних кодованих рішень, якщо це необхідно.

Тим не менш, є купа оптимізацій, які повинні бути простіше зробити. Наприклад, більш простий спосіб мати справу з канонічними тегами і мета-роботами.

Добре

На мою думку, Shopify SEO на сторінці основи великий , ефективний і простий в реалізації з бекенда. Я б тільки стверджував, що рядки, які додають Shopify до URL, не є ідеальними, але решта досить пристойно.

Речі підуть на південь, коли ви дивитеся на більш розширені опції. Наприклад, якщо у вашій темі не вбудовані структуровані дані, це може бути біль для реалізації не-кодерів. Вам також знадобляться навички програмування для керування канонічними тегами та ситуаціями noindex / index.

Але якщо ви не зацікавлені в вивченні Liquid (мова Shopify) для реалізації інструкцій пошукової системи або визначення канонічних тегів, ви завжди можете отримати додаток Shopify SEO .

На сторінці SEO параметри на сторінці

Існує багато типів сторінок, які можна створити за допомогою Shopify (наприклад, повідомлення, продукти, колекції тощо). Тож давайте подивимося, які SEO оптимізації на сторінці доступні f або кожну сторінку :

Тип сторінки URL тега заголовка * 2 Мета опис Noindex / index Структура заголовка Сторінки продукту Редаговане редаговане Редагований користувальницький код або додаток H1 до сторінок колекції H6 Редаговане редаговане редагований код користувача або додаток H1 до H6 Сторінки для редагування Редагований редагований редагований код або додаток - Дописи в блогах Editable Editable Editable редаговані H1 - H6

Назва Теги : Shopify автоматично додає назву вашого магазину. Здається, що це можна видалити за допомогою a зміна коду .

URL : їхня система додає рядок до URL-адрес, які ви не зможете видалити. Наприклад "/ products /" (для сторінок продукту) і "/ collection /" (для колекцій) тощо.

Популярні (і корисні) додатки SEO

Як я вже згадував протягом цього огляду Shopify SEO, Є багато додатків, які можуть допомогти вам з вашої електронної комерції SEO . Ці програми спрощують розширені конфігурації.

Структуровані дані мають вирішальне значення для інтернет-магазинів. Наприклад, багаті фрагменти (наприклад, рейтинг зірок або дати) можуть підвищити рейтинг кліків. Ти можеш знайти програми легко додати структуровані дані до магазину Shopify, навіть безкоштовно!

Деякі можуть шукати додаток, який допомагає їм легко обробляти теги мета-роботів або мапи сайту . Якщо це ваш випадок, вам пощастило, є кілька SEO додатків, які допоможуть вам з цим. Але найпопулярнішим є SEO менеджер , що робить це і багато чого іншого - однак це не дешево, в даний час він коштує близько $ 20 на місяць.

Інші цікаві програми:

 • Minifier стискає ваші зображення, щоб збільшити вашу швидкість.
 • Підключіть SEO та SEO Doctor є великими додатками для визначення питань SEO вашого магазину.
 • ReloadSEO - це інструмент дослідження ключових слів, який зробить процес дослідження швидшим.
 • SEO оптимізатор зображень для тих, хто бажає підвищити свій образ SEO.

Ви можете знайти всі ці рішення в Market App App Store .

На додаток до цих оптимізаторів SEO, ви також повинні використовувати інструмент відстеження рангу, який відправляє вам оновлення, коли ваш рейтинг Google зміниться. Ми переглянули 7 інструментів відстеження SERP тут .

Отже… чи SEO Shopify хороший чи поганий?

SEO є спірною темою, і SEO, як правило, дійсно впевнений , без образи. Так що я впевнений, що ви знайдете мільйон різних думок про SEO у Shopify.

Проте після інтенсивної перевірки під капотом Shopify я вважаю наступним:

 1. Існує безліч прикладів ефективних сайтів Shopify . Так Shopify не може бути так погано.
 2. На мій погляд, Shopify задовольнить 90% користувачів прямо з коробки . Крім того, вони спрощують керування більшістю матеріалів на сторінці. Відмінно підходить для не SEO-вундеркіндів.
 3. Вам може знадобитися додаток (або програми), якщо вам потрібно багато налаштувань SEO, і ви не хочете кодувати. Це можуть бути додаткові витрати.
 4. Нарешті, не можна ігнорувати, що у Shopify є певні недоліки SEO - в основному пов'язані з наявністю негнучкої системи (наприклад, рядки з URL-адресою).

Але в цілому, я задоволений своїми можливостями SEO Shopify.

Я буду радий почути про ваш досвід з їх SEO, будь ласка, залиште коментар і дайте мені знати.

Що люди мають сказати про SEO у Shopify?
Чи існують магазини Shopify, які успішно працюють у SEO?
Що люди мають сказати про SEO у Shopify?
Чи існують магазини Shopify, які успішно працюють у SEO?
Я знайшов?
SEO Функція Коментар Доступний у Shopify?
Отже… чи SEO Shopify хороший чи поганий?