Навигация по сайту

Популярные статьи

Shopify + SEO: Оптимізуйте свій Інтернет-магазин

  1. Shopify + SEO
  2. Якщо це звучить як багато тарабарщини, давайте розіб'ємо його за вас!
  3. Додати теги заголовків.
  4. Змініть мета описи.
  5. Ключові слова + заголовки сторінок.
  6. Вміст вмісту вмісту!

Як власник бізнесу онлайн, ви, ймовірно, чути SEO скрізь, де ви повертаєтеся. Ви знаєте, що це важливо, ви просто не знаєте, що це таке або як оптимізувати магазин Shopify. Ми її отримуємо.

Відома Вікіпедія визначає SEO або пошукову оптимізацію, як процес впливу на видимість веб-сайту або веб-сторінки в неоплачених результатах веб-пошукової системи - часто називають "природними", "органічними" або "отриманими результатами" .

Чи знаєте ви, що Shopify спрощує для вас SEO оптимізацію сайту?

Shopify + SEO

Кожен план Shopify включає наступні потужні функції SEO.

  • редаговані теги заголовків, метаопису та URL-адреси для ваших сторінок
  • редаговані теги ALT для всіх зображень, налаштовуваних імен файлів зображень
  • автоматично генерує файли sitemap.xml і robots.txt
  • автоматично генеруються канонічні теги URL (для припинення дублювання вмісту).

Якщо це звучить як багато тарабарщини, давайте розіб'ємо його за вас!

Теги заголовків - це те, що відображаються на сторінці результатів пошуку (SERPs) як заголовок, який можна натискати. Вони надзвичайно важливі для соціального обміну та SEO. Тег заголовка служить швидким, стислим описом вмісту сторінки.

Мета описи - це те, що ви бачите на маленькому веб-перегляді на сторінці результатів пошуку (SERPs). Це атрибути HTML, які також надають стислі пояснення вмісту веб-сторінки.

Назва файлу зображення & alt text tell веб-сайт переглядає вміст зображення. Пошукові системи не можуть сканувати зображення без імені файлу та / або тексту ALT. Таким чином, показуючи, що знаходиться на малюнку, це також допоможе вашим продуктам з'являтися, коли клієнти шукають зображення.

Файл Sitemap.XML містить усі ваші продукти, сторінки, колекції та публікації в блогах.

Протокол виключення роботів (REP) або файл robots.txt є текстовим файлом, який веб-майстри створюють для того, щоб інструктувати роботам (як правило, роботам пошукової системи), котрі сканувати та індексувати сторінки на своєму веб-сайті.

Як власник бізнесу онлайн, ви, ймовірно, чути SEO скрізь, де ви повертаєтеся

Оптимізуйте магазин Shopify для зростання!

Shopify охоплює основи для вас. Але для того, щоб виділитися над іншими, є кілька речей, які ви можете налаштувати, щоб розширити свій органічний простір.

Додати теги заголовків.

Відредагуйте теги заголовків для вашого інтернет-магазину та встановіть тег заголовка для кожного продукту, колекції та / або сторінки. Для цього прокрутіть вниз до розділу пошукової системи на кожній з цих сторінок у Shopify, щоб внести зміни.

Змініть мета описи.

Змінення тексту, який Shopify автоматично витягує з вашої сторінки, забезпечить його повну відповідність ключовим словам. За допомогою адміністратора Shopify можна змінити мета описи домашньої сторінки, додаткових сторінок, колекцій і публікацій у блогах.

Ключові слова + заголовки сторінок.

Включення основних ключових слів у продукти, колекції та публікації в своєму магазині допоможе вашим сторінкам відображатися, коли користувачі шукають ці ключові слова.

Вміст вмісту вмісту!

Ви це чули раніше, ми впевнені. Проте, надаючи більше вмісту в описах продуктів, текстах колекцій або публікаціях у блогах, ви збільшуєте шанси вашого сайту знайти їх на сторінках Google та інших пошукових системах. Включення декількох абзаців тексту, заповнених ключовими словами, завжди добре. Потрібна допомога з вмістом на вашому сайті? Ми працюємо Bliss Creative , і дуже рекомендую їх!

Ми, безумовно, тільки подряпали поверхню всім SEO. Якщо ви виявите, що вам потрібна додаткова допомога, зв’яжіться з нами тут, в Arya Creative !

Чи знаєте ви, що Shopify спрощує для вас SEO оптимізацію сайту?
Потрібна допомога з вмістом на вашому сайті?