Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Штукатурка газобетону всередині і зовні

Опубликовано: 12.01.2019

видео Штукатурка газобетону всередині і зовні

CT 85 Суміш ППС

Штукатурка газобетону всередині і зовні

Штукатурка всередині приміщення - бажання чи необхідність?



Газобетон відносно новий матеріал, який останнім часом користується підвищеним попитом. Все частіше за допомогою даного матеріалу споруджуються приватні будинки та офісні приміщення.

Коли спорудження вже побудовано, настає час проводити оздоблювальні роботи. Так як газобетонні блоки - не так давно стали використовуватися, у багатьох виникають подібні питання: «Чи потрібно штукатурити стіни? І чим штукатурити газобетон всередині і зовні будинку? »


Как быстро клеить пенопласт на стены.

На сьогоднішній день думки розділилися з цього приводу, але все ж велика частина будівельників рекомендує людям, які побудували будинок своїми руками, проводити таку оздоблювальну роботу.

Таким чином, знову ж виникає питання про те, чим штукатурити газобетонні блоки всередині. Багато людей шукають інформацію на форумах, де досвідчені фахівці, а так само люди, що займаються будівництвом, залишають свої відгуки та рекомендації. Головне правильно і грамотно підійти до вибору.


Декоративная штукатурка

Головним правилом штукатурки стін з газобетону є те, що спочатку потрібно провести всі роботи зсередини, а потім вже і зовні. Ще однією особливістю є те, що даний будівельний матеріал кардинально відрізняється від цегли, тому потрібно підходити до вибору штукатурної суміші дуже відповідально.

Якщо Ви не знаєте чим штукатурити газобетон всередині будинку, і Вам радять застосувати універсальний розчин з цементу і піску, то не обов'язково прислухатися до цієї рекомендації. Так як газобетон має пористу структуру, тому існує велика ймовірність того, що штукатурка просто буде кришитися і обсипатися.

Слід дотримуватися правил:

потрібно використовувати сухі штукатурні суміші, спеціально для газобетону. На сьогоднішній момент їх багато в продажу. Перевагою є те, що суміш виконана в заводських умовах з правильним дозуванням всіх складових речовин; дуже важливо, що б при внутрішній штукатурці до складу суміші входив гіпс. Якщо потрібно виконати оздоблювальні роботи в сухих приміщеннях, наприклад: у вітальні, спальні, залі, можна використовувати шпаклівку. Якщо ж потрібно зробити штукатурку в кімнаті з підвищеним рівнем вологості - відмінно підійдуть суміші на основі цементу. перш, ніж штукатурити газобетон зовні, варто виконати внутрішні роботи.

Особливості зовнішньої штукатурки.

Як тільки буде виконана внутрішня обробна робота. Тільки потім слід починати зовнішню. І тут так само може з'явитися питання, пов'язане з тим, чим штукатурити газобетон зовні. Як і з внутрішньою обробкою, не варто використовувати цементно-піщаний розчин. Так як газобетон відрізняється гігроскопічними особливостями, то слід вибирати суміш або розчин з високим коефіцієнтом паропроникності, щоб будівельний матеріал не був таким вразливим при різких перепадах температури.

Крім підбору розчину, слід виконувати ще кілька процедур, які вплинуть на довговічність споруди:

грунтовка повинна бути спеціально для пористого бетону; обов'язково потрібно використовувати армуючу сітку; слід нанести штукатурну суміш, яка має високі показники паропроникності; будинок зовні, а саме фасад, потрібно або пофарбувати, або ж застосувати будь-який тонкошаровий фасадний матеріал; так само слід через 1 - 1,5 року, після проведення зовнішніх робіт, нанести шар гідрофобізатора, який збільшить термін експлуатації.
rss