Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Шумоізоляція своїми руками [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

видео Шумоізоляція своїми руками [draft]

Уплотнитель под дверь? Легко! Шьем)

Ч асто тонкі стіни стають причиною сварок між сусідами. Одним не подобається гавкіт собаки в квартирі, іншим гра на скрипці сусідського хлопчика. Уникнути цих та інших проблем Вам допоможе шумоізоляція квартири.



Шумоізоляція квартири – маленькі хитрощі

Найчастіше від криків сусідів страждають мешканці панельних і блокових будинків. Сучасні матеріали та інноваційні технології допоможуть Вам забути про цю неприємність. Поліпшити шумоізоляціяю підлоги, стін і стелі допоможуть плаваюча підлога, підвісна шумоізоляційна стеля, звукоізоляційні кріплення з використанням шумоблока.


Почему дует из входной металлической двери? Откуда сквозняк?

Проте ці матеріали коштуватимуть дорого, тому спробуйте зробити шумоізоляцію квартири своїми руками, удавшись до деяких хитрощів. Виявляється, що, вживши певних заходів, Ви зможете значно захистити себе від зовнішніх подразників.

Купили двери и живут со сковзняком

Стояки

Щілини, які з’являються між стояками водопостачання і опалювання, можуть свідчити про те, що будівельники їх або не заклали мінеральною ватою, або обійшлися без гільзи, тому загерметизуйте проміжки водоміцним герметиком або ж оберніть основу труби стеклохолстом або азбестовою тканиною. Пошкоджену ділянку підлоги або стелі зацементуйте.

Розетки

Спочатку проведіть демонтаж самої розетки і монтажної коробки. Потім вкладіть в отвір шар монтажної вати, базальтового картону або азбестової тканини. Згори герметизуємо цементом або шпаклюванням. Монтажну піну для цих цілей краще не використовувати.

Стики підлоги і стін

Ч асто на стиках підлоги і стін утворюються тріщини, які під шпалерами можна навіть не побачити. Вони стають однією з найбільш частих причин проникнення шуму в квартиру. Щоб усунути цю проблему, Вам доведеться зняти старі шпалери і закласти стики цементним розчином або гіпсовою шпаклівкою. Згори нанесіть шар акрилового герметика. Після завершення процедури можна знову клеїти шпалери, проводити фарбування стін.

Вікна

Замініть старе скло на товще (не менше 5-6 мм). Дерев’яні рами краще замінити на металопластикові конструкції. До віконних стулок закріпіть ущільнювачі. Такий прийом допоможе Вам не лише уникнути шуму з вулиці, але й значно утеплити приміщення. Укоси треба обробити цементно-піщаною штукатуркою.

Двері

Вхідні двері повинні мати поріг і профільний гумовий ущільнювач. Щілини між коробкою і стінами слід закласти цементним розчином або герметиком.

Обов’язкова звукоізоляція

Якщо у власній квартирі ми можемо ставити звукоізоляцію на власний розсуд, то деякі приміщення потребують обов’язкової шумоізоляції. До них відносяться:

нічні клуби; кафе і ресторани; спортивні клуби; медичні установи; кінотеатри, концертні зали, театри; сервісні центри і СТО; активні виробництва.

Нормативи шуму, які вони роблять, не повинні перевищувати 40 дБ вдень і 30 дБ вночі.

Типові помилки

Дуже часто, намагаючись зробити краще, ми припускаємось помилок, які не лише не усувають проблему, а можуть навіть її погіршити. Не варто наклеювати на стіни або стелю листи пінопласту, які потім покриваються штукатуркою. Такий прийом збільшує резонанс, і шуму в квартирі тільки додається. До такого ж результату призведе використання пробки, пенополіетилена і т. д. Враховуйте те, що загальна товщина шумоізоляційних конструкцій має бути не менше 40-50 мм.

Взявши до уваги наші поради, Ви позбавитеся від шуму і неприємних звуків у квартирі. Головне, докласти зусилля, тоді у Вас все обов’язково вийде.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.