Навигация по сайту

Популярные статьи

Синергія SEA та SEO | Що вони можуть робити один для одного?

 1. Що таке СЕО
 2. Переваги СЕО
 3. Що таке SEO
 4. Переваги SEO
 5. Що таке синергія між SEA і SEO
 6. Збільште якість своїх сторінок
 7. Збільшення видимості
 8. Моніторинг отриманих результатів
 9. Висновок

Інтернет-маркетинг - це широка концепція. Він містить кілька частин, які слугують одній спільній меті; досягнення цілей маркетингу. Прикладами компонентів інтернет-маркетингу є;

 • SEA (Реклама в пошукових системах)
 • SEO (пошукова оптимізація)
 • Маркетинг соціальних медіа
 • Електронний маркетинг
 • Партнерський маркетинг

Чи існує згуртованість між цими компонентами? Абсолютно. У цьому блозі ми обговорюємо відносини між SEA і SEO.

У цьому блозі ми обговорюємо відносини між SEA і SEO

SEA і SEO використовуються для досягнення маркетингових цілей

Що таке СЕО

Як уже згадувалося, SEA означає Реклама в пошукових системах. Це означає рекламу через платну рекламу в пошуковій системі. Це можливо, наприклад, за допомогою текстової та візуальної реклами. Компанія буде сплачувати встановлену суму за клік на цю рекламу. Дисплей у пошуковій системі не коштує нічого, тільки свідоме клацання.

Переваги СЕО

Головною перевагою СЕО є те, що вже можна побачити результати в короткостроковій перспективі. Якщо ви відповідаєте певним вимогам у ваших кампаніях, то ваша реклама швидко стане помітною в Google. Отже, ви швидко досягаєте потенційних клієнтів. Ще однією перевагою є те, що ви можете легко просувати тимчасові акції. Підвищує вашу кампанію відповідно до потрібних умов, і ви тимчасово перебуваєте в центрі уваги в пошуковій системі. З точки зору моніторингу, ви можете легко переглядати ваші результати 24/7 і коригувати при бажанні.

Що таке SEO

SEO, відомий під назвою в Нідерландах пошукова оптимізація , фокусується на вільних (органічні результати пошуку). Щоб зайняти провідні позиції в пошуковій системі, ваш веб-сайт / інтернет-магазин повинен відповідати багатьом умовам щодо змісту, репутації та технології.

Переваги SEO

SEO - це довгострокова стратегія для отримання відвідувачів вашого сайту за допомогою безкоштовних результатів пошуку. Перша перевага полягає в тому, що отримання позиції в пошуковій системі є безкоштовним / економічним. Як приємно, якщо ви отримуєте багато відвідувачів на ваш сайт щомісяця, для яких вам не доведеться платити рекламний бюджет. Оскільки SEO є в довгостроковій перспективі, вона має довгостроковий ефект і також є гарним способом роботи над розпізнаванням вашого бренду. Крім того, споживач часто довіряє органічним результатам краще, ніж оголошення, і це призводить до підвищення рейтингу кліків.

Крім того, споживач часто довіряє органічним результатам краще, ніж оголошення, і це призводить до підвищення рейтингу кліків

Існує чітка згуртованість між СЕО і SEO

Що таке синергія між SEA і SEO

Початок стратегії SEO часто починається з дослідження ключових слів. За допомогою цього дослідження ви відображаєте свою нішу на ринку. Переглядаючи ваші SEA-кампанії з хорошим показником якості та без обмежень бюджету, можна добре уявити, наскільки популярними є ваші ключові слова. Ключові слова з кампанії SEA також дають чітке уявлення про те, чи є багато конверсій щодо цього конкретного слова. Це хороша основа для визначення ключових слів, які ви будете використовувати для цілей SEO. Наприклад, використовуйте тексти оголошень для назв сторінок або метаописів для створення додаткових відвідувачів за допомогою органічних результатів пошуку.

Збільште якість своїх сторінок

Гарна якість вашої сторінки є важливим фактором як для SEO, так і для SEA. Для SEA висока оцінка якості означає, що ви можете встановити нижчий бюджет. Для SEO означає, що ваші відвідувачі залишаються на сторінці довше, відвідують більше сторінок або що сторінка має знижений рівень відмов. Коротше кажучи, якість ваших сторінок окупається. Що підпадає під якість сторінки серед інших;

 • Швидке завантаження
 • Очистити вміст
 • Очистити навігацію
 • Чіткий заклик до дії
 • Впровадження важливих ключових слів

Збільшення видимості

Звичайно, як SEO, так і SEA можна використовувати одночасно на важливих умовах. Деякі відвідувачі сліпо натискають на перший результат пошуку, який часто є рекламою, а інші свідомо вибирають органічний результат. Ви помітні в обох випадках? Тоді у вас обох буде більше шансів, що відвідувачі перейдуть, і це підвищує вашу надійність, тому що ви бачитеся принаймні двічі в топ-10.

Моніторинг отриманих результатів

SEO і SEA є легко вимірними. Ефекти можна легко відобразити за допомогою певних інструментів, таких як Google Analytics і Google Ads. Проаналізуйте дані і подивіться, що добре, але я також критикую те, що викликає розчарування. Коли ключове слово для SEA / SEO або обидва перетворюються добре, можна стверджувати, що ця сторінка добре організована. Потім ви можете використовувати цю сторінку як шаблон для завершення та оптимізації інших сторінок.

Висновок

SEO і SEA є окремими компонентами в рамках інтернет-маркетингу, але вони мають спільну мову. Якщо обидва аспекти використовуються правильно, це дає значний приріст вашої онлайн-видимості, обізнаності про бренд і обігу. Ви також хочете почати з SEA або SEO? Експерти Extendure допомагають розробити успішну онлайн-стратегію. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Ви помітні в обох випадках?
Ви також хочете почати з SEA або SEO?