Навигация по сайту

Популярные статьи

СКАЧАТИ Vk Like безкоштовно для будь-якого телефону

Уже далеко не перший день функціонують різні програми, які створені для накрутки і обміну «мені подобається» у соціальній мережі «Вконтакте». Однією з найбільш популярних програм для накрутки «лайків» є програма, яку можна завантажити Vk Like Cheaters.

Можна сміливо стверджувати, що це вельми якісний сервіс, що дозволяє збільшувати кількість лайків, друзів і передплатників. Крім цього, Vk Like Cheaters стане в нагоді і для розкрутки публічних сторінок і груп.

Отже, описуваний софт необхідний для таких дій:

  1. Накрутка «Мені подобається» в соцмережі «Вконтакте».
  2. Накрутка кількості друзів і передплатників в соцмережі «Вконтакте».
  3. Розкрутка груп і співтовариств в соцмережі «Вконтакте».

Серед особливостей програми-бота Vk Like Cheaters можна виділити наступні переваги:

  1. Простий і інтуїтивно зрозумілий дизайн.
  2. Докладний журнал подій.
  3. Висновок на екран тільки потрібної інформації.
  4. Програма може працювати і у фоновому режимі.

Слід розібратися із самою суттю значка «Мені подобається». Його по-іншому часто називають «лайки» або «сердечком». Можна сказати, що користувач, який натискає на це сердечко (ставить лайк) схвалює той пост, під яким розташований значок «Мені подобається». Таким чином виражається схвалення поста або симпатія до його автору.

Таким чином виражається схвалення поста або симпатія до його автору

Мабуть, кожен помічав. Що особливо цікаві і цікаві для багатьох користувачів записи завжди набирають багато сердечок. Іноді Лайком користувачі висловлюють подяку і вдячність автору поста за те, що він поділився цікавою інформацією або контентом.

Якщо захочете поділитися фото, відео або просто написати повідомлення своєму партнеру, то можете використовувати популярні інтернет-меседжер.
Якщо захочете поділитися фото, відео або просто написати повідомлення своєму партнеру, то можете використовувати популярні інтернет-меседжер
Найпопулярнішим зараз вважається whatsapp для ipad , Воно і зрозуміло. Число iPad'ов в Росії просто зашкалює, а whatsapp - найпопулярніше додаток для спілкування! Далі йде додаток Виберіть на телефон - воно менш популярне, але дозволяє здійснювати дзвінки. І звичайно рекомендуємо вам вже вчора скачати один навколо на телефон ! :)

Буває так, що «лайкнути» фотографію або запис просять користувачі, які складаються в друзях. Такі прохання цілком можна пояснити. Та й виконати побажання друга або знайомого теж хочеться. Але трапляється і так, що поставити лайк просять зовсім незнайомі люди. Виникає цілком логічне запитання «навіщо вони це роблять?» Все гранично просто.

Хтось хоче здивувати своїх друзів неймовірним кількість сердечок, а хтось бере участь в різних конкурсах, які стали популярні в соціальних мережах сьогодні. Суть цих конкурсів в тому, що користувачі викладають свої фотографії, вірші та інший контент, а потім визначають того, хто набрав більше всіх лайків. Ця людина зазвичай отримує приз. Звичайно ж, багато для популярності і перемоги використовують накрутку лайків.

Часто буває так, що в подібних конкурсах перемагає не найкрасивіше фото і не найцікавіше відео, а той матеріал, автор якого своєчасно зміг накрутити побільше лайків, не викликаючи підозр з боку інших користувачів і адміністраторів.

Часто буває так, що в подібних конкурсах перемагає не найкрасивіше фото і не найцікавіше відео, а той матеріал, автор якого своєчасно зміг накрутити побільше лайків, не викликаючи підозр з боку інших користувачів і адміністраторів

Програма Vk Like Cheaters працює через сайт Olike.ru, на якому слід зареєструватися для того, щоб використовувати софт. Після проходження процедури реєстрації програма запросить дані для входу «Вконтакте» і проксі (127.0.0.1:80).

Програма Vk Like Cheaters має кілька обмежень. Серед них можна виділити максимальної кількість друзів, яких можна накрутити за добу (50). Крім цього, не рекомендується вступати в велику кількість паблік і груп «Вконтакте». Звичайно ж, це особиста справа кожного, але адміністрація соціальної мережі рано чи пізно забанити такого «підозрілого» користувача.

Не варто накручувати з двох акаунтів з однієї IP-адреси одночасно. У такому випадку користувач може бути забанений на Olike. Буває так, що програма не може знайти посилання. У цьому випадку її необхідно перезапустити. Одним словом, завантажити Vk Like нескладно, але використовувати програму потрібно з розумом.


Виникає цілком логічне запитання «навіщо вони це роблять?