Навигация по сайту

Популярные статьи

Скільки ключових слів розміщувати на сайт

  1. 2. Конкуренція
  2. 3. Мета кампанії
  3. 4. Бюджет
  4. 5. Про що ще слід пам'ятати

Одним з основних факторів, що впливають на успіх позиціонування сайту, є підбір правильних ключових слів або як ще називають   збір семантичного ядра
Одним з основних факторів, що впливають на успіх позиціонування сайту, є підбір правильних ключових слів або як ще називають збір семантичного ядра . Через запити, введені в пошукових системах, користувачі намагаються дістатися до шуканих відомостей і матеріалів. Тому так важливо перед початком робіт визначити такі ключові слова, які найкраще підходять для змісту сайту і в той же час залучать зацікавлених покупців. Крім того, які вибирати фрази для просування сайту, виникає питання - скільки їх повинно бути?

Не існує однієї універсальної схеми, багато що залежить від:

  • Потенціалу даної галузі,
  • Розміру сайту,
  • конкуренції,
  • Цілей кампанії,
  • Бюджету на SEO.

Також не може бути строго певного мінімального або максимального кількості ключових слів для однієї сторінки або всього сайту.

На початку, слід зазначити, що в пошуках потрібних ключових слів, не варто обмежуватися тільки явними ключами. До питання слід підійти набагато ширше і знайти такі ключові слова, які пов'язані з тематикою сайту або галуззю компанії, які потенційно можуть принести цінний трафік. Навіть якщо в даний час ви не має їх у вмісті сайту. Залежно від кількості і популярності знайдених фраз необхідно підготувати відповідний шар контенту, що включає, наприклад, записи в блозі, інфографіку, підручники і т. Д. Розширюючи зміст веб-сайту, ми збільшимо діапазон ключових слів, за рахунок повного використання потенціалу конкретної галузі, ніші або тематики. Бажано, скласти таку стратегію на якомога більш ранній стадії діяльності.

2. Конкуренція

Оптимальний розмір пакета позиціонуються ключових слів, в досить значній мірі може залежати також від розміру і сили конкуренції. Якщо у вашій галузі або ніші ринку працює велика кількість сильних, добре оптимізованих веб-сайтів, що мають багаторічну історію і давно, що здійснюють роботи в SEO, для досягнення високої видимості в результатах пошукових систем, завдання ставати, як правило, складною і трудомісткою.

Можна застосовувати в такій ситуації дві різні тактики. Перше - це позиціонування великої кількості «простих» ключових слів, з невеликою частотністю НЧ, СЧ ключів. Потенційно вони приносять на сайт не дуже багато трафіку, однак, використовуючи їх легше домогтися для них місця в топ-10 результатів в умовах жорсткої конкуренції. Другим варіантом є зосередження дій на найбільш популярних ключових словах (ВЧ), складних для просування, але підбирати їх в меншій кількості.

З нашого досвіду, оптимальним рішенням є комбінування цих двох тактик, і завдяки цьому можливо використовувати весь потенціал сайту. Тоді низькочастотні запити починають приносити трафік після закінчення короткого часу, інші більш складні в набагато більш тривалий період. Такий підхід дає економію часу в очікуванні перших результатів позиціонування.

3. Мета кампанії

На кількість використовуваних ключових слів, також впливає поставлені цілі, які також можуть бути різними, до основних стратегій відносяться:

  1. Іміджева - тут можуть бути досить загальні і високочастотні ключі, які мають велику кількість пошукових запитів і в той же час мають велику конкуренцію. Отримання високих позицій для таких фраз допоможе вам підвищити впізнаваність компанії, бренду або порталу та поліпшити їх імідж. Приклад фрази: "кредити"
  2. Локальна - використовується в разі компаній, що пропонують послуги або продукти тільки на певній території. У кампанії акцент зроблений на так звані регіональні фрази, тобто містять назви населених пунктів або районів, в яких здійснюється діяльність компанії. Приклад фрази: "купити в Санкт-Петербурзі"
  3. НЧ запити long tail - стратегія заснована на довгих фразах, так званих фраз з "довгим хвостом". У таких фраз, як правило, невелика числом запитів користувачів в пошукових системах, однак вони характеризуються високим рівнем конверсії. Стратегія longtail рекомендується для інтернет-магазинів і невеликих сайтів, яким важче конкурувати з великими порталами по сильним ключам. Приклад фрази: "купити туфлі на танкетці чорні лаковані".

4. Бюджет

В цьому місці ми підходимо до наступного важливого питання, в значній мірі вирішальним про оптимальну кількість ключових фраз в SEO кампанії, в залежності від бюджету. Маючи в своєму розпорядженні невеликими коштами не рекомендується просування великої групи ключових фраз, так як призначених коштів може виявитися недостатньо, для того щоб отримати для них високі позиції. Кращим варіантом в такому випадку буде зробити акцент на малій групі фраз, що мають найбільшу ймовірність досягнення провідних місць в пошукових системах.

Не можна забувати, що в зв'язку з постійним вдосконаленням алгоритмів пошукових систем, і все більша кількість веб-сайтів, які використовують SEO послуги, пошукова оптимізація в даний час процесом, що вимагає набагато більших витрат, ніж це було ще 5-10 років тому. У зв'язку з цим ефективна реалізація кампанії, що включає велику кількість фраз, особливо в найбільш конкурентоспроможних і прибуткових тематиках, вимагає в більшості випадків, відповідно, високого бюджету та тривалого часу.

5. Про що ще слід пам'ятати

Теоретично може здатися, що чим більше ключових слів буде на цільовій сторінці сайту, то це напевно буде корисніше. На практиці, для того, щоб велика кількість ключових слів з'явилося у видачі в TOP-10, в розумний проміжок часу, необхідний адекватний бюджет. Варто відзначити також, що важливим є не тільки кількість ключових слів, але, перш за все, їх актуальність, відповідність змісту веб-сайту і поставлених перед ним цілей.

Матеріал підготовлений приватним SEO-оптимізатором ex-pl.com .

Відео
В продовження теми трохи теорії, про оптимізацію сторінки під вибрані ключові запити.

Крім того, які вибирати фрази для просування сайту, виникає питання - скільки їх повинно бути?