Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Скільки летіти до кіпру з москви, вибір авіаліній, ціни

Опубликовано: 03.09.2018

На острові Кіпр життя зародилося ще в епоху неоліту (знайшли перші згадки про перебування людини на цій території). І вже більше 9 тисячоліть острів славиться своїми насиченими історичними подіями.

Кіпр - райське місце для відпочинку з цікавою і глибокою історією

В Бронзовий вік Кіпр став одним з найвідоміших торгових центрів на Середземному морі, в цей період його ще називали Мідний островом завдяки багатим міддю природних ресурсів. Греки почали завойовувати Кіпр в кінці Бронзовою епохи, і ця подія обгрунтувало на острові культуру, релігію, мову, освітні витоки. Після цього боротьба за землі острова протягом багатьох тисячоліть була між багатьма народами: єгиптянами, асирійцями, персами, римлянами - всіх їх залучали кіпрські багаті землі.

Західна Європа теж не залишила без уваги це райське місце. Кіпр пережив Хрестові походи, захоплення Генуєю і Османською імперією. Три тисячоліття острів був у володінні Османської імперії, але російсько-турецька війна (1878 г.) вимагала підтримки Великобританії, і за це довелося поступитися їй острів Кіпр. Але англійські закони викликали протистояння між турецько-кіпрськими і греко-кіпрськими громадами. Мирно цей конфлікт і до нашого часу врегулювати не вдалося, тому острів розділений на дві частини: Північний Кіпр - 30% території (у володінні Турецької Республіки) та Республіка Кіпр - частина території Європейського Союзу.

Чим Кіпр вабить туристів цілий рік

Цей острів славиться своїм м`яким середземноморським кліматом і підійде для відпочинку в будь-який час року. Сонце, море, гори - все, що потрібно для незабутнього подорожі. Кіпрський сервіс знаходиться на вищому рівні.

Можна об`єднати не тільки морський відпочинок, а й активний - на гірськолижних курортах. На Кіпрі є засніжені вершини, їхати до яких кілька годин, з повністю розвиненою туристичною інфраструктурою. Жителі багатьох країн вибирають це чудове місце для відпочинку, і туристи з Росії - не виняток.

Багатьох цікавить питання, скільки летіти до Кіпру з Москви. Це абсолютно не тривалий переліт, який займе від 3-х до 4-х з половиною годин. Те, скільки летіти до Кіпру з Москви, в першу чергу залежить від обраних авіаліній. У зв`язку з неврегульованим кіпрсько-турецькою конфліктом, Турецька Республіка заборонила Кіпрським авіалініям літати над її територією. І правильною відповіддю на питання, скільки годин летіти до Кіпру з Москви, буде наступний: кіпрська авіалініями - 4.5 години, а турецькими і рейсами інших авіакомпаній - орієнтовно від 3-х годин.

Поради при виборі відпочинку і авіаліній

При покупці туристичної путівки для відпочинку на Кіпрі бажано звернути увагу на наступні аспекти:

місце розташування (можливо, це буде Північний Кіпр - володіння Турецької Республіки); надійність авіакомпанії (від цього залежить, скільки часу летіти до Кіпру з Москви або іншого міста Росії); якість сервісу (загальна оцінка відпочиваючих, відгуки, поради туроператора і т.д.); віддаленість від моря, гір, розважальних комплексів (в залежності від бажаної активності відпочинку); можливість відвідування історичних пам`яток (екскурсії, морські прогулянки, інші заходи).

Якщо розглядати Російські авіалінії, то скільки летіти до Кіпру з Москви? "Трансаеро" має прямий рейс, який займає 3.5 години. Туристам краще вибирати авіакомпанії, яким дозволені польоти над територією Турецької Республіки, це значно скорочує час перельоту не тільки з Москви, але з інших країн і міст Росії. З обласних центрів РФ прямі рейси прямують до Кіпрські міжнародні аеропорти в містах Пафос і Ларнака. З Москви авіаперельоти можливі з "Внуково", "Шереметьєво" і "Домодєдово".

Скільки летіти до Кіпру з Москви, Санкт-Петербурга, Новосибірська, Самари і деяких інших міст

Кіпр - одне з найпопулярніших місць для відпочинку серед туристів з Росії. Поетом ознайомимося не тільки з тим, скільки годин летіти до Кіпру з Москви, але і з тим, які існують варіанти авіаперельотів з інших міст і регіонів.

Санкт-Петербург ( "Пулково") - Кіпр (Ларнака). Летіти доведеться 3,5-4 години. Самара - Ларнака. Час у дорозі становить 4 години. Новосибірськ - Кіпр (Ларнака). Політ займе приблизно 6-6,5 години. Єкатеринбург - Ларнака. Тривалість перельоту - від 5 до 6 годин. Краснодар - Кіпр (Ларнака). На переліт піде орієнтовно 5 годин часу.

Орієнтовна вартість авіаквитків з міст Росії на Кіпр

Ціни на квитки авіакомпаній становлять від 15 до 30 тис. Рублів, в залежності від міста вильоту і обраної компанії. Відвідати Кіпр можна, скориставшись пропозиціями Російських, Польських, українських, Кіпрських, Турецьких, Британських, Еміратських, Берлінських і деяких інших авіаліній. При виборі авіарейсу на острів краще відразу звернути увагу не тільки на ціну авіаквитка, але і час перельоту (наприклад, скільки летіти до Кіпру з Москви), надання чартерних рейсів авіакомпанією і її надійність.

rss