Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Скільки заробляють українські держслужбовці. ІНФОГРАФІКА

Опубликовано: 21.10.2018

видео Скільки заробляють українські держслужбовці. ІНФОГРАФІКА

Наші гроші. Як заробити 14 мільйонів премії за два дні, працюючи держслужбовцем

Нещодавно був оприлюднений розмір заробітних плат українських урядовців – як виявилось, більшість із них працюють за 6 із гаком тисяч гривень.


Премії та зарплати. Скільки заробляють українські топ-посадовці?

Так, прем’єр-міністр у червні отримав 6681,4 гривні, а більшість його підопічних – і того менше. Лише міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із усіма надбавками заробив 13774,94 гривні, проте й ця цифра вочевидь не відповідає його витратам як державного діяча.


Наші гроші. Скільки заробляють та як працюють державні органи?

Нещодавно голова Державної фіскальної служби Роман Насіров навіть заявив, що отримав дані про те, що в Міністерстві інфраструктури заробітну плату виплачують у конвертах. І поки суспільство чекає результатів перевірки відомства Андрія Пивоварського, «Слово і Діло» вирішило проілюструвати, що і як отримують за свою роботу міністри українського уряду.

*Дані зарплатних відомостей членів Кабінету міністрів за червень 2015 року.

 

rss