Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Скільки податків платять українці? Цифри, які вас здивують

Опубликовано: 28.10.2018

видео Скільки податків платять українці? Цифри, які вас здивують

Нові Податки Для Українських Заробітчан В Польщі! Ціна питання?

Кожен з нас платить податки. Однак, мало хто цікавиться сумою щомісячних платежів, адже за всі розрахунки відповідає відділ бухгалтерії або інші фахівці. Більшість працівників отримують реальну зарплату, з урахуванням всіх комісій та інших виплат.Насправді, українці отримують в 1,5-2 рази меншу зарплату, ніж насправді. Податки, військові збори та інші платежі державі відбирають значну частку грошових коштів. Найпростіше розглянути на життєвому прикладі. Припустимо, ваша зарплата офіційно 7300 гривень, проте, на картку зараховується 4800.


Оксана Продан: якби українці знали, скільки податків платять, вони б більше вимагали від влади

Популярне:  Данилюк зробив гучну заяву щодо підвищення мінімальної зарплати

22% (1300 грн) від 7300 гривень – це податок, який потрібно заплатити державі. Платіж складається з: зборів до пенсійного фонду, фонд занятности, страхування на підприємстві і т.д. Додайте ще податок на доходи – 1080 гривень і 90 гривень – військовий збір. Ось ми і опустилися з 7300 до 4800 гривень. За підрахунками, з кожної тисячі зароблених гривень, 400 йде на оплату податків державі, це майже 50%.


Чому українців змушують платити податок на нерухомість

Крім зароблених грошей, українці продовжують платити податки кожен день. Купуючи продукти, алкоголь, товари в магазинах електроніки, нараховуються додаткові податки до вартості товару. Якщо мова йде про покупку алкогольних напоїв, додатково нараховується акциз.

Коментарі

rss