Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Скільки щорічних відпусток може взяти працівник протягом робочого року

Опубликовано: 31.10.2018

видео Скільки щорічних відпусток може взяти працівник протягом робочого року

A must see video
основна; додаткова за роботу із шкідливими та важкими умовами праці; додаткова за особливий характер праці (за ненормований робочий день, за роботу з комп’ютером тощо); інші додаткові, передбачені законодавством (за вислугу років держслужбовцям та посадовим особам ОМС тощо).

Загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток за один робочий рік не може перевищувати 59 календарних днів, а на підземних гірничих роботах — 69 календарних днів ( ч. 3 ст. 10 Закону про відпустки ).  Якщо надаєте щорічні відпустки за минулі роки, обмеження у 59 днів не діє.Працівник, який має право на кілька додаткових відпусток, повинен обрати одну з них. Кабмін встановлює винятки, коли працівнику надають щорічні додаткові відпустки за кількома підставами ( ч. 1 ст. 10 Закону про відпустки ).

Додаткові відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А I групи, надають понад щорічні відпустки ( ч. 7 ст. 20 Закону про відпустки ).


The Great Gildersleeve: Gildy's Radio Broadcast / Gildy's New Secretary / Anniversary Dinner

Приклад.  Працівник має право на три відпустки — соціальну на дітей, щорічні додаткові за ненормований день і за роботу з комп’ютером. Він може взяти:

додаткову відпустку або за ненормований робочий день, або за роботу з комп’ютером — на власний розсуд; додаткову соціальну відпустку працівникам із дітьми.

Отже,  працівник, який має право на кілька щорічних додаткових відпусток, має обрати одну з них — понад основну відпустку. Водночас за ним зберігається право на соціальну відпустку на дітей.

Источник:  https://news.dtkt.ua/labor/labor-relations/46780

***

rss