Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Скільки обкатувати скутер

Опубликовано: 26.01.2019

видео Скільки обкатувати скутер

Обкатка нового мотоцикла - какой способ лучше?

Обкатка є важливою частиною життя вашого скутера. Якщо не проходити обкатку, або проходити її не правильно, то це може принести з собою не бажані поломки. Ті поломки яких б не виникло при правильній обкатці. У статті ми поговорим про те, скільки обкатувати скутер і для чого це потрібно.Кожен скутер повинен пройти обкатку після заміни двигуна або його капітального ремонту, чи після виїзду з салону

Обкатка скутера служить для того, щоб всі деталі притерлись один до одного. В цей час з скутером треба поводитись дуже бережно. Це особливо стосується китайських скутерів. У більшості випадків їхня і без того сумнівна якість може ще більше усугубитись.


Как обкатать скутер-мопед после капремонта" капитального ремонта"Honda Dio

Головна задача обкатки — мінімізувати тертя деталей на увесь період служби скутера.

Відповідь на це питання є індивідуальною для кожного виробника скутерів. Як правило потрібно знайти мануал і там вказано все що стосується обкатки. Якщо не має можливості знайти точну інформацію для вашого скутера, можна скористатись середніми значеннями (або запитати в коментарях). Якщо обкатка проходить не правильно, ви відчуєте це досить швидко. Скутер може перегріватись, втрачати потужність а відповідно і швидкість.

Повна обкатка скутера  займає приблизно 1000-1500 км. Тільки після того як ви проїдете таку кількість дороги ви зможете використовувати скутер на повну потужність. Якщо обкатка пройдена замало, або не пройдена взагалі, то він може так ніколи і не досягнути своєї максимальної потужності.

Коли міняти масло на скутері під час обкатки ви дізнаєтесь тут: через скільки міняти масло в скутері . Дуже важливо у цей час робити все правильно.

У перші 500 км бажано не вижимати більше половини газу, або більше ніж 60-70% швидкості. Також не варто довго їхати з постійною швидкістю.

Коли скутер пройшов свої перші 500 км, можна їхати з швидкістю 80% від максимальної.

Після пробігу у 1500 км. обкатку можна вважати завершеною.

І звісно у період обкатки скутера не рекомендується їздити з пасажиром щоб не нагружати двигун.

rss