Навигация по сайту

Популярные статьи

Скористайтеся нашою новою панеллю налаштувань SEO - блог WordPress.com

  1. Інструменти перевірки сайту
  2. Мапа сайту XML
  3. Взяти на себе відповідальність

Візьміть під свій контроль свій сайт і як він з'являється в пошукових системах.

WordPress.com завжди дбав про пошукову оптимізацію вашого сайту (SEO) за кулісами. Незалежно від того, чи є у вас безкоштовний сайт або сплачений план, ми індексуємо ваші публікації та сторінки, щоб їх могли легко знайти в усьому світі. Багато хто з вас, однак, запросили більше практичного контролю над SEO вашим сайтом - так що ми раді представити нову панель налаштувань SEO до вашої інформаційної панелі.

Коли мова йде про залучення глядачів через пошукові системи, ніщо не може зрівнятися з публікацією високоякісних повідомлень на регулярній основі. Але є й ряд технічних налаштувань, які можуть вплинути на нас, і наша нова панель дає вам легкий доступ до цих налаштувань і керування ними.

Коли ви працюєте на своєму сайті в інформаційній панелі WordPress.com (доступ до неї можна за допомогою пункту " Мої сайти" у верхньому лівому куті екрана), перейдіть на сторінку " Налаштування " та побачите новий розділ трафіку .

Цей розділ містить два елементи: служби перевірки сайту та файл Sitemap XML. Прочитайте далі, щоб дізнатися, як вони можуть допомогти з видимістю вашого сайту.

Інструменти перевірки сайту

WordPress.com поставляється з вбудована статистика що дає вам достатню інформацію про ваш трафік. Якщо ви хочете отримати ще більшу статистику , деякі пошукові системи та соціальні мережі пропонують додаткові "інструменти для веб-майстрів", які можуть доповнювати дані, які ви бачите тут.

Ми спростили для вас підтвердження вашого сайту кількома службами (детальні інструкції щодо перевірки сайту читайте в нашому розділі покрокові інструкції ). Все, що вам потрібно, - скопіювати HTML-код перевірки з будь-якої з перелічених нижче платформ і вставити її у відповідне поле:

Інструменти перевірки сайту

Наразі ми підтримуємо такі послуги:

Мапа сайту XML

Мапа сайту XML

Ваш сайт завжди мав карту сайту XML, але зараз ви ніколи не знайдете його більше ніж на пару секунд!

Мапи сайтів - це сторінки спеціального формату, які дозволяють пошуковим системам знати, які сторінки існують на вашому сайті та де їх можна знайти. Після підтвердження свого сайту за допомогою інструментів для веб-майстрів Google, Bing або Yandex можна надіслати свій сайт до цих служб, щоб пошукові системи могли легко знайти всі сторінки вашого сайту.

Цей крок може допомогти пошуковим системам швидше індексувати ваш сайт, а також встановити авторство оригінального вмісту, якщо пізніше ваші публікації будуть синдикованими або спільними в іншому місці. Після додавання файлу sitemap деякі з цих служб (включаючи Google і Bing) також зможуть надати вам додаткову інформацію про ефективність вашого сайту.

Взяти на себе відповідальність

Маючи доступ до більш налаштувань SEO, ніж будь-коли, у вас є можливість взяти на себе відповідальність за успіх вашого сайту в пошукових системах. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися більше про SEO на WordPress.com, відвідайте наш попередній статті на цю тему в The Daily Post або перевірте деякі з найбільш найчастіше задаються питання SEO .