Навигация по сайту

Популярные статьи

Слідкуйте за негативним SEO

Конкуруючи за органічні результати пошуку може бути потворний бізнес і, на жаль, власники сайтів іноді стають жертвами негативного SEO Конкуруючи за органічні результати пошуку може бути потворний бізнес і, на жаль, власники сайтів іноді стають жертвами негативного SEO. Що таке негативний SEO? Це спроба пошкодити рейтинг іншого сайту, створюючи зворотні посилання на спам. Така тактика викликає занепокоєння після оновлень алгоритмів, таких як Пінгвін випущено компанією Google.
Google сказав раніше, що немає нічого, що конкурент може зробити, щоб завдати шкоди вашому рейтингу, але негативний SEO існує, і це є причиною для занепокоєння для будь-якого сайту. Останнім часом веб-майстри отримали електронні листи, які стверджують, що вони виконують негативний SEO щодо свого сайту, якщо вони не кашлять 1500 доларів.

Електронні листи були надіслані до Google і, очевидно, пошукові системи дослідили претензії. Вони не впевнені, наскільки надійною є загроза, але представники Google стверджують, що їхні алгоритми покликані запобігти таким спробам заподіяти шкоду веб-сайтам.

У Google нагадує, що якщо ви переглянете ваші зворотні посилання та знайдете посилання на спам, ви можете скористатися відмовитися від інструменту щоб видалити їх. Однак Google раніше попросив веб-майстрів спробувати інші засоби видалення поганих посилань перед використанням інструменту disavow. Такий приклад може зв'язуватися з сайтом, де знаходиться посилання, і просити їх видалити його.

Тут, у WSOA, ми рекомендуємо активізувати негативний SEO, періодично переглядаючи ваш профіль зворотного зв'язку. Якщо вам цікаво, як виглядає хороший профіль для зворотного зв’язку, вам слід мати на увазі кілька речей:

  • Різноманітність - Ваші зворотні посилання повинні складатися з комбінації гостьових повідомлень, коментарів у блогах, ресурсних посилань тощо. Приємний баланс не надсилає жодних червоних прапорців Google.
  • Релевантність - Ваш профіль зворотного зв'язку повинен складатися з посилань на сайти, які мають відношення до вашої галузі. Будівельні посилання на нерелевантних сайтах може зашкодити вашому рейтингу, і це велика частина негативного SEO.
  • Різноманітність - Google хоче бачити, що ваші посилання з'являються природно. Якщо ви створюєте багато посилань з одним і тим самим текстом прив'язки, це може бути показником для Google, що ви намагаєтеся маніпулювати їх рейтингами. Зробіть все можливе, щоб змінити якірний текст якомога більше, і уникайте побудови посилань з якорними текстами.

Створення посилань за цими правилами стало досить складним завданням і вимагає багато часу. Однак виконання негативних SEO та розміщення посилань на сайтах низької якості простіше, ніж будь-коли раніше. Зробіть все можливе, щоб не стати жертвою такої тактики, звертаючи увагу на ваші зворотні посилання. Що ви робите, щоб залишатися активним проти негативного SEO?

Що таке негативний SEO?
Що ви робите, щоб залишатися активним проти негативного SEO?