Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Сімейний офіс

Опубликовано: 31.01.2022

 

   

  сімейний офісБезпека. Ваша компанія користуватиметься першокласним обслуговуванням у цьому «розумному» будинку. Для забезпечення безпеки та спокою співробітників та відвідувачів запроваджено цілодобову систему спостереження та охорони. Місця загального користування знаходяться у полі зору камер відеоспостереження, а в'їзд на парковку та до будівлі постійно контролюється.

  Управління орендною нерухомістю рекомендую прочитати докладніше сімейний офіс. Як потенційний орендар, ваша компанія буде користуватися повною підтримкою нашої професійної компанії, яка буде працювати цілодобово, щоб забезпечити належне функціонування об'єкта. будівлю та її системи, а також надавати всі інші додаткові послуги при необхідності.

  Офісне обладнання та аксесуари. Однією з ексклюзивних переваг, що пропонуються, є стандартні аксесуари та обладнання для офісних приміщень, які надаються інвестором без зміни умов оренди. Компанія залишається у вашому розпорядженні, щоб надати повний набір стандартних умов, а також запропонувати професійні консультації щодо дизайну вашого офісного приміщення.

  ПОСЛУГИ

  Компанія відповідає міжнародним стандартам першокласного адміністративного центру. Найбільша увага до деталей приділяється дизайну, точному плануванню простору, вибору будівельних матеріалів, технічного оснащення та генерального підрядника. Мета полягає в тому, щоб забезпечити максимально комфортне та ефективне робоче середовище для орендарів, і досягається за рахунок:

  • оптимальний дизайн для природного освітлення протягом дня
  • подвійна підлога та підвісна стеля, що забезпечують висоту офісних поверхів 2,80 м
  • концепція відкритого простору: гнучке планування офісу
  • 4-трубна модульна система ОВКВ
  • 6 швидкісних ліфтів (3 для офісів та 3 для готелів)
  • Система управління будівлею (BMS)
  • структурована кабельна система для оптимальної передачі
  • Цілодобова охорона, відеоспостереження та контроль доступу
  • Автономне електропостачання підстанції та дизель-генератор на випадок аварійної ситуації
  • автоматична система пожежної сигналізації  Begal Arsen Petrovich
  31.01.2022 в 09:20
  Готовим чебуреку. Каждую часть теста раскатайте в круглую лепешку, чтобы она имела более правильную форму, вырежьте ножом круг, прижимая пластину. Выложить мясной фарш пополам, накрыть другой частью теста. Соедините стороны пальцами или надавите на них зубцами вилки.

  Все комментарии
  rss