Навигация по сайту

Популярные статьи

SMM як метод лінкбілдінга - кращі тактики і стратегії

 1. Ставте посилання на сайт в своїх соціальних профілях
 2. Просіть передплатників переглядати і читати ваш контент
 3. Робіть свій текст читабельним
 4. Робіть аналіз просування конкурентів
 5. Ваша мета - незмінно актуальний контент
 6. Розгляньте можливість перекладу існуючого контенту
 7. Публікуйте контент на новинних сайтах або контент-спільнотах вашої ніші
 8. Публікуйте контент в інтернет-спільнотах
 9. Створюйте вірусний контент
 10. Ваш SMM повинен бути спрямований на підлітків і молодь
 11. Діліться своїми емоціями з приводу всього, що відбувається в соцмережах в режимі реального часу
 12. Будьте креативніше
 13. висновок

Чи працюють посилання з соціальних мереж?

Чую це питання постійно. Відповідали на нього неодноразово. Посилання з соціальних мереж одна зі складових крауд-маркетингу , Якщо їх правильно готувати - працюють .

Ближче до справи!

Роль SMM в SEO не так очевидна. Деякі люди скептично ставляться до просування в соцмережах яке також впливає на ранжування Google. Інші люди вважають що SMM і SEO це абсолютно різні види діяльності з різними цілями і методами. Однак, нещодавно з'ясувалося, що більшість SEO експертів цю думку не розділяють.

У найбільшому опитуванні SEO-фахівців про методи лінкбілдінга в 2017 році підтвердилася інформація про те, що більшість сеошників користуються SMM для лінкбілдінга. Трохи фактів:

Трохи фактів:

88% SEO-фахівців ставлять посилання на сайт в профілях соцмереж

81% поширюють свій контент через соціальні мережі

53% людей експериментували з вірусними кампаніями (конкурси та розіграші подарунків в соцмережах і т.д.)

Погляньте на діаграму показує рівень ефективності цих методів:

Саме тому ми вважаємо що побудова посилань за допомогою SMM є широко використовуваною і ефективною тактикою яку впроваджують у своїй роботі багато фахівців. Якщо ви один з них вам буде корисно почитати цю статтю. У цій статті наведено огляд перевірених методів які варто спробувати для просування.

Ставте посилання на сайт в своїх соціальних профілях

Фахівці часто вважають, що соцмережі не несуть ніякої користі для SEO по одній простій причині - посилання з соціальних медіа-платформ мають атрибут nofollow. Незважаючи на те, що такі платформи як Google Plus, YouTube, Pinterest, Tumblr, LinkedIn колись були винятком з цього правила з певних причин, в будь-якому випадку деякі фахівці вважають що посилання з цих майданчиків стануть марною тратою часу в найближчому майбутньому.

На сьогоднішній момент єдиною ефективною соцмережею є Reddit. Однак, просування товару на Reddit вважають майже нездійсненним завданням. Ваш товар повинен бути вкрай релевантний для певних обговорень щоб успішно займатися його просуванням і побудовою на нього посилань.

Не ігноруйте лінкбілдінг в соціальних мережах тільки тому що посилання з цих майданчиків є nofollow. А як щодо просування в соціальних мережах і трафіку завдяки посиланням розміщеним в новинних стрічках? Метью Вудворд в своєму керівництві по просуванню в соцмережах показав наскільки важливі зворотні посилання з соцмереж для SEO, а також дав кілька порад для ефективної роботи SMM.

Наприклад, якщо ви просуваєте свій товар на Facebook, вам варто додати:

 • Посилання на сайт в розділі "Контакти" і "Основна інформація" на вкладці "Про себе"
 • URL вашого сайту в кожен пост який ви публікуєте на своїй стіні, в тому числі зображення та відео
 • Посилання на сайт в прикріплений пост вашої групи

Такі ж дії слід зробити і з іншими сторінками в соцмережах і додати посилання в фотографії на обкладинці, біографію, зображення, описи і т.д .. Навіть якщо ви не будете просувати товар через певні сторінки в соцмережах, посилання в описі з великою ймовірністю потенційного трафіку в найближчому майбутньому вам не завадять!

Просіть передплатників переглядати і читати ваш контент

Одна з головних проблем SEO та контент-маркетингу - змусити людей переглядати контент. З огляду на величезну кількість контенту в інтернеті не дивно що вам буде важко знайти цільову аудиторію для своїх публікацій. Пропоную вашій увазі кілька головних тактик для просування контенту.

 1. Робіть свій текст читабельним

Про це і так всі знають, але деякі до цих пір пишуть свій контент щодо погано. Якщо ви хочете щоб ваш контент побачили він повинен бути привабливим, якісним і без помилок. Навіть якщо написаний він виключно для SEO просування.

 1. Робіть аналіз просування конкурентів

переглянувши посилальні профілі конкурентів можна знайти купу можливостей для власного просування контенту. Одна голова добре а дві краще! Не забудьте також поглянути на посилальні профілі своїх непрямих конкурентів.

 1. Ваша мета - незмінно актуальний контент

Я знаю що це важко здійснити, але контент користується незмінною популярністю повинен стати вашою кінцевою метою. Крім того, вам слід сфокусуватися на створенні контенту, який стане знову актуальний для користувачів через деякий час. Наприклад, стаття про Хеллоуїн зможе стати джерелом для нового трафіку кожного жовтня.

 1. Розгляньте можливість перекладу існуючого контенту

Якщо у вашого сайту міжнародна аудиторія, ви можете збільшити рівень популярності сайту і кількості посилань якщо просто переведете статті, які вже опубліковані.

 1. Публікуйте контент на новинних сайтах або контент-спільнотах вашої ніші

Чи не в кожній ніші існує новинний сайт або контент-спільнота, але у більшості з них вони все-таки присутні. Наприклад, в сфері інтернет-маркетингу існують такі сайти як GrowthHackers.com, Inbound.org і BizSugar.com. На сайті Triberr.com публікують в блозі статті практично на будь-яку тему. Пошукайте схожі сайти у вашій ніші і домовтеся про публікацію свого контенту щоб поліпшити ефективність просування свого сайту.

 1. Публікуйте контент в інтернет-спільнотах

Не менш важливі і спільноти в соціальних мережах. Залежно від ніші, вони можуть бути корисним і, отже, цінним ресурсом для вас. Існують групи в Facebook, групи в LinkedIn і спільноти Google+, але ви також можете спробувати просування в релевантних спільнотах Reddit або Tumblr.

Не забувайте про нішевих або локальних соціальних платформах! Деякі з них присвячені виключно книгам або музиці, або можуть бути, наприклад, популярні тільки в конкретних країнах.

У всіх цих спільнотах вам доведеться спілкуватися з читачами, а також коментувати і відповідати на їхні запитання. Це добре, тому що читачі, можливо, в кінцевому підсумку запозичать ваш контент і поставлять на вас посилання.

Створюйте вірусний контент

Поширення цікавої інформації - це найшвидший але складний спосіб побудови посилань. Якщо під час SMM кампанії ви зможете поширити вірусний контент, будьте впевнені, що зворотні посилання з'являться з популярних сайтів і новинних майданчиків без будь-яких додаткових зусиль.

Слідувати тренду соціальних мереж щоб вас опублікували на сайті The Guardian - занадто ризиковано, а створення вірусного контенту - мрія багатьох маркетологів. Проблема в тому, що більшість маркетологів навіть не намагаються його створювати в такому вигляді.

Незважаючи на те, що деякі відеоролики стають популярними волею випадку або завдяки дійсно цікавого контенту, більшість з них створюються маркетологами, які знають секрети вірусного маркетингу. Давайте спробуємо розібратися в цьому процесі проаналізувавши контент деяких компаній, який досить часто поширюється в мережі зі швидкістю звуку.

 1. Ваш SMM повинен бути спрямований на підлітків і молодь

Давайте розглянемо просування в соціальних мережах таких відомих брендів як американська мережа фаст-фудів Taco Bell і британська мобільна мережа O2. У той час як більшість дорослих їдять фаст-фуд і користуються мобільним мережею (і, швидше за все, користуються послугами саме компанії O2, оскільки її послуги і правда дорогі), SMM цих брендів, швидше за все, спрямований на підлітків і молодь. Вся справа в жартах, мемах, мовою емоджі і іноді лайливих словах. Щоб йти в ногу з часом, відомі бренди наймають для просування в соцмережах мілленіалов - людей, які росли разом з розвитком соціальних мереж і культури хайпа.

Так чому ж відомим брендам цікава саме ця частина потенційних покупців під час впровадження власних стратегій просування в соціальних мережах?

Можливо, тому що вони розуміють, що саме ця аудиторія зможе "похайпіть" той чи інший контент.

Як правило, звичайне спілкування представників бренду і клієнта або брендів між собою стають популярними просто тому що вони кумедні.

Як правило, звичайне спілкування представників бренду і клієнта або брендів між собою стають популярними просто тому що вони кумедні

 1. Діліться своїми емоціями з приводу всього, що відбувається в соцмережах в режимі реального часу

Колишній керівник відділу інтернет-маркетингу і SMM компанії Taco Bell Ніколас Тран одного разу сказав:

"Стратегії просування, які ми зараз впроваджуємо, спрямовані на онлайн новини в соціальних мережах, тобто, то що до чого ми постійно прислухаємося і то чим ми безперервно цікавимося. Саме цей пункт і був відсутній в стратегіях просування минулих років ".

Обговорення - це невід'ємна частина соціальних мереж яке відбувається весь час. Життя йде своєю чергою. Люди продовжують читати, коментувати і ділитися новинами.

Дуже рідко трапляється коли контент стає популярним без допомоги менеджера SMM, який докладає для цього всі свої зусилля. Ключ до успіху полягає в продовженні бесіди, яка може привернути більше уваги і зацікавити читача будь-яким згадкою.

Інша тактика полягає в реакції компанії на актуальні тренди в соціальних мережах. Для реалізації цієї ідеї маркетологи повинні відслідковувати потрібні і цікаві новини і підключатися до нього в потрібний момент.

Наприклад, коли в Твіттері був популярний хештег # 10ThingsIGetAlot, на сторінці компанії опублікували твіт "Do you sell bells?". Їх відповідь була милим і забавним, і саме тому він став популярний.

Майте на увазі, що представники брендів завжди повинні враховувати наслідки і ризики, які можуть виникнути завдяки дотримання трендів. Незважаючи на те, що проходження деяких трендам в соцмережах може нести абсолютно неетичний характер, в деяких випадках це може зіграти вам на руку.

Одним з випадків проходження тренду без розуміння контексту є твіт представників компанії DiGiorno Pizza , Які випадково (я сподіваюся) використовували хештег #WhyIStayed присвячений боротьбі з домашньому насильством.

Одним з випадків проходження тренду без розуміння контексту є твіт представників компанії  DiGiorno Pizza  , Які випадково (я сподіваюся) використовували хештег #WhyIStayed присвячений боротьбі з домашньому насильством

З іншого боку, компанії Oreo вдалося досягти успіху завдяки публікації свого печива з наповнювачем кольори веселки. Контент став популярним і породив безліч дискусій, трафіку і посилань.

Контент став популярним і породив безліч дискусій, трафіку і посилань

 1. Будьте креативніше

І знову правило з розряду "легко сказати, але важко зробити". Однак не варто в такому разі сподіватися на популяризацію бренду просто створюючи пересічний контент схожий на тисячі інших навіть якщо він краще викладено або наповнений яскравими картинками.

Ви повинні показати родзинку бренду щоб стати популярним.

І для цього існує інша тактика - стежити за діями конкурентів і робити все з точністю навпаки.

Був випадок коли маркетологи компанії Taco Bell почали просувати свій новий мобільний додаток і припустили що ніхто цього не помітить якщо створювати галас в соціальних мережах, як це роблять всі інші. Тому вони видалили всі сторінки соціальних мереж і залишили тільки один пост:

Тому вони видалили всі сторінки соціальних мереж і залишили тільки один пост:

Цим вони зловили так званий "хайп" отримавши безліч посилань і трафіку, а додаток стало самим завантаженим в App Store в категорії "їжа і напої".

висновок

Лінкбілдінг за допомогою соціальних мереж є дуже навіть реальною і ефективною тактикою. Хоча деякі тактики можна і не застосовувати (як ставити посилання на сайт в своїх соціальних профілях), деякі з них принесуть вашій компанії багато користі (як створення вірусного контенту). У будь-якому випадку за допомогою створення вірусного контенту у вас буде більше шансів поліпшити показники ранжирування.

Спробуйте тактики і стратегії описані в цій статті і вирішите яка найкраще підійде для просування вашого бренду.

Хочете, щоб на ваш сайт з'являлися посилання кожен день? Реєструйтеся в нашій системі крауд-маркетингу - http://service.referr.ru/register/

Поділитися з друзями

А як щодо просування в соціальних мережах і трафіку завдяки посиланням розміщеним в новинних стрічках?
Так чому ж відомим брендам цікава саме ця частина потенційних покупців під час впровадження власних стратегій просування в соціальних мережах?
Наприклад, коли в Твіттері був популярний хештег # 10ThingsIGetAlot, на сторінці компанії опублікували твіт "Do you sell bells?
Хочете, щоб на ваш сайт з'являлися посилання кожен день?