Навигация по сайту

Популярные статьи

SMM просування в соціальних мережах в Тюмені

  1. SMM просування бізнесу
  2. Ефективне просування в соц мережах
  3. Підхід до просування

SMM просування бізнесу   Що може бути однакового у реально існуючого бізнесу і віртуальної соціальної мережі

SMM просування бізнесу

Що може бути однакового у реально існуючого бізнесу і віртуальної соціальної мережі?

Правильно, першому потрібні потенційні замовники, наявні в другій. І займаємося тим, що залучаємо людей з вкконтакте, однокласники, МейлРу, інстаграмм, фейсбук на ваш онлайн-ресурс, де вони вже цілком можуть бути реальними покупцями.

SMM розкрутка в Тюмені надавалася лише на аматорському рівні. До тих пір, поки наша команда не стала надавати даний вид послуг. У нас працюють справжні зубри просування в соціальних мережах, здатні залучити клієнтів звідки завгодно. І ми вважаємо за краще використовувати для цього Вконтакте і Однокласників, Фейсбук і інстаграмм - там сьогодні «тусується» більше половини відвідувачів інтернету.

Ефективне просування в соц мережах

Достатньо лише правильно налаштувати стратегію і вибрати необхідну аудиторію. Але саме на цьому етапі оступається більшість «недорекламщіков». Одні не можуть розібратися з настройками, інші неправильно складають оголошення, треті ж і зовсім не зрозуміють, кому саме потрібно показувати рекламу. У нас подібних труднощів немає і бути не може. Ми вже зарекомендували себе як команда висококласних професіоналів, справляються з будь-яким завданням. Пару років тому першим ринком була тільки Тюмень і область. А сьогодні пропонуємо послуги з створення і просування сайтів за кордоном.

Для багатьох в Тюмені вирішальним є ціновий фактор при виборі агентства.

Звертаючись до тих, хто зробить все дешево. Потрібно розуміти що реклама в соціальних мережах може коштувати досить чимало. І ті кампанії, беруться за дешеве просування, надходять одним з нижчеперелічених способів:

1. Вкладають всі гроші в гарну рекламну кампанію, яка триває всього кілька днів, після чого фінанси закінчуються. Як результат - нульовий ефект. Або ж, горе-продвіженцев знову приходять до замовника і просять ще грошей;

2. «розмазувати» фінансування тонким шаром на тривалий період.

Підхід до просування

Як чинимо ми: розробляємо оптимальну стратегію просування групи або сторінки, після чого слідуємо їй.

І ось які плоди вона приносить:

1. Вкладаємося в мінімально допустимий бюджет, який набагато нижче, ніж при неправильній рекламі;

2. Ви отримуєте потужний трафік на сторінку. Кожен з відвідувачів може стати клієнтом;

3. Ефект від нашого просування «довгограючий»: оголошення буде знаходитися перед очима потенційних покупців аж ніяк не один день.