Навигация по сайту

Популярные статьи

Що краще: комерційна або безкоштовна розкрутка сайту? | Партнерські програми і заробіток в інтернет! | Партнерські програми і заробіток в інтернет!

  1. Що краще: комерційна або безкоштовна розкрутка сайту? Ухвалення рішення про створенні свого сайту...
  2. Безкоштовні способи розкрутки.
  3. Платне просування ресурсу.

Що краще: комерційна або безкоштовна розкрутка сайту?

Ухвалення рішення про створенні свого сайту має різні причини і мотиви. І у кожного вони свої. Одна з найбільш популярних причин, за якими створюється сайт - отримання прибутку. А щоб була можливість здійснити це бажання, необхідні живі відвідувачі, а отже варто зайнятися просуванням ресурсу в інтернеті і наповненням його корисним контентом для відвідувача.

Для цієї мети було створено безліч способів, легальних і не дуже, причому, навіть сьогодні з'являються все нові і нові варіанти, більш досконалі, ніж попередні і раніше відомі .

Чи треба займатися розкручуванням сайту?

Якщо ви завели сайт для особистих цілей, типу показати друзям або однокласникам, або просто «похизуватися» то можна залишити так як є.
І звичайно варто і слід цим займатися, якщо хочеться, щоб він приносив постійний прибуток. Один раз почавши це робити, зупинитися вже не можна, в іншому випадку, ресурс прийде в занепад і втратить вже завойовані позиції. Крім того, весь процес вимагає чималих зусиль і навичок, тимчасових і моральних витрат. Тому, перш, ніж приступати до роботи, слід ретельно все обдумати і оцінити свої сили.

Насправді, основна кількість силових і тимчасових витрат, доводиться на початковий етап розкрутки. Як тільки ресурс «встане на ноги», всі турботи про нього зведуться лише до періодичної реорганізації, та регулярного оновлення контенту.

Повністю розкрученим вважається сайт, який залучає певну кількість відвідувачів з різних джерел, приносить прибуток своєму власникові і займає високі позиції в рейтингу пошукових систем. Все це досягається за допомогою безлічі способів, які можна розділити на дві категорії: комерційні, тобто ті, які вимагають фінансових витрат, і безкоштовні.
До речі, не варто робити вибір відразу, спочатку слід зрозуміти чим обидва варіанти відрізняються один від одного.

Безкоштовні способи розкрутки.

Найчастіше, такі способи використовують новачки, спочатку своєї веб майстерні діяльності. Тут є один нюанс - це «безкорисливі» варіанти в матеріальному плані, тут доведеться витратити значну кількість часу і сил. А ось у фінансовому плані, це абсолютно безкоштовно.

З абсолютною відсутністю грошей проводиться реєстрація ресурсу в пошуковій системі і її каталозі. Також можна отримати посилання на сайт, записавши його на спеціальних сервісах. Розроблено і створено безліч програм, для автоматичного розкручування, реєстрації і просування сайту. Правда, використовувати їх не завжди безпечно, оскільки існує ймовірність, що такий ресурс можуть сприйняти, як не відповідає правилам пошукових систем, і на нього будуть накладені санкції.

Безкоштовну розкрутку інтернет - ресурсу складно назвати ефективною. Крім того, її результат проявляється не відразу, а через довгий час, та й це досить трудомісткий спосіб, який забирає досить багато часу.

Платне просування ресурсу.

Його використовують вже понад професійні веб - майстри. Незважаючи на те, що такий спосіб вимагає оплати, в більшості випадків, всі витрати окупаються отриманим прибутком. Користувач отримує більш швидкий результат в порівнянні з вищеописаним способом, а часу і сил він забирає набагато менше, але тут необхідні навички і розуміння самого процесу просування сайту.

До комерційних способам розкрутки відноситься придбання різних посилань, розміщення статей на тематичних ресурсах з їх подальшим розміщенням і закупівлею на відповідних біржах . До речі, їх зовсім необов'язково купувати, досить просто взяти адресу в оренду. Платним просуванням є використання контекстної реклами, банерів і навіть контент.

Для тих, хто заробляє за допомогою інтернет - магазину або будь-якого іншого виду сайту, хороша можливість розкрутки - використання новинних порталів.

Хоча найбільш ефективним є розкрутка сайту з використанням способів, що належать до обох категорій.
Підсумок: До розкрутці сайту слід підходити комплексно і застосовувати як платні так і безкоштовні умовно методи просування сайту. Хоча в першому способі необхідні навички, розуміння процесу і фінанси, а в другому пристойну кількість вільного часу. Який спосіб використовувати? Вибирає кожен сам для себе!


Коментарі

Що краще: комерційна або безкоштовна розкрутка сайту?
Що краще: комерційна або безкоштовна розкрутка сайту?
Чи треба займатися розкручуванням сайту?
Який спосіб використовувати?