Навигация по сайту

Популярные статьи

Що не так з соціальним SEO? - Об'єднання міжконфесійних дій

Слідкуйте за нами, як і ми:

Соціальні мережі зараз є невід'ємною частиною Інтернету. Для США більше 70% користувачів Інтернету мають профіль соціальних медіа. Facebook, Twitter, Instagram і LinkedIn стали визначальними платформами для експертизи апаратів, а з 2018 року планета матиме 2,5 мільярди користувачів соціальної мережі. Тепер це використання не стосується лише обміну selfies і домашніх тварин. Основна частина соціального змісту містить взаємодії B2B і B2C. Соціальні мережі, такі як Facebook, грають величезну роль у впливі на рішення покупців клієнтів. Більшість успішних компаній також взяли на використання соціальних медіа для своїх маркетингових зусиль з пошукової оптимізації. Соціальні взаємодії, такі як розмови, відгуки, акції тощо, безпосередньо впливають на трафік на певний веб-сайт.

Для тих, хто дивується, наскільки великим є ефект, ось деякі важливі цифри, які слід помітити: Для тих, хто дивується, наскільки великим є ефект, ось деякі важливі цифри, які слід помітити:

Ефект був настільки сильним, що соціальні маркетингові бюджети високого міжнародного бізнесу зростуть на 25 відсотків у наступні п'ять десятиліть.

З найпростіших пояснень, посилання, які завжди спільно використовуються з YouTube, Facebook, Google, Instagram і Twitter, мають значний вплив на пошукові системи. Веб-сайти, які хочуть досягти максимальної експозиції для своїх товарів, послуг, блогів, подій і реклами, можуть зробити з високою ефективністю присутності в соціальних мережах. Ці гіперпосилання не лише відволікають соціальну аудиторію на вашому сайті, але й збільшують відвідувачів, які шукають павуки пошукових систем.

Маркетинг соціальних мереж є захоплюючим інструментом для компанії, але багато компаній все ще не в змозі повністю зрозуміти його. Отже, вони не мають здатності виконувати очікування, і, крім того, суперництво, яке отримують сучасні бренди. Ось деякі поширені помилки, які створюють великі бренди, коли йдеться про соціальну SEO:

Перехід до боротьби без стратегії Більшість фірм пройшли через це - вони раптово вирішили поєднати соціальний ландшафт, створити профіль компанії, потім додати багато інформації, спробувати активізувати і інтригувати на деякий час і повільно зникати. Тільки за тиждень, послідовники instagram вже задається питанням, що вони робили разом з їхніми відповідями, не розпізнані і не отримали відповіді.