Навигация по сайту

Популярные статьи

Що новенького приготував нам Android 4.3 Jelly Bean?

Android 4.3 - щоб ваш пристрій працювало ще швидше і краще

Можна піти двома шляхами, кажучи про нову версію ОС Android: перша - поглиблена, друга - поверхнева. Ми вибрали поверхневу, щоб звичайний користувач теж зміг зрозуміти, про що йде мова. Ми постаралися не забути про всі ті штуки, які піднесли нам розробники Jelly Bean. Хлопці з Google постаралися на славу, щоб ваш пристрій працювало ще швидше і краще.

графіка

Google додала колекцію вбудованих поліпшень: vsync timing, потрійну буферизацію, зниження часу відгуку сенсора, оверклокинг процесора, апаратне прискорення 2D графіки. Оптимізацію останнього ви знайдете корисним для потоку команд малювання.

Покращення, згадані вище, можуть не вплинути на тих, хто любить час від часу взяти свій телефон і "струсити пил", запустивши іграшку з найпотужнішою графікою. Зате графічний процесор вашого пристрою скаже "спасибі" за ефективну перегрупування і об'єднання операцій малювання. Цей рендер може використовувати багатопоточність на декількох ядрах ЦП для виконання "певних" завдань.

Що це означає?

Якщо ви хочете отримувати все від свого многоядерного процесора (як працює більшість телефонів-героїв в наш час), то тепер у вас є можливість змусити їх "танцювати" заради 2D рендеринга! Звичайно, для обивателя ця функція буде непереливки особливою, але цінителі графіки все зрозуміють.

Android 4.3 додав поліпшену отрисовку у всіх напрямках, концентрація припадає на фігури і текст.

Всі перераховані вище поліпшення пов'язані з OpenGL ES 3.0 і Google, яка адаптувала цю систему для Android 4.3. Головне, що потрібно знати про цю систему - це те, що вона розширила можливості розробників, щоб подарувати вам високоякісну графіку і поліпшення додатків з новими інструментами, які включає в себе офіційний Android Native Developer Kit (NDK).

Автоматизація призначеного для користувача інтерфейсу

Android 4.3 Jelly Bean заснований на доступності бази, яка дозволяє проводити симуляції на девайсі. Ваше пристрій думає, що ви торкаєтеся, клацаєте, водите по дисплею, а ви в цей момент проводите ці команди, використовуючи комп'ютер. За словами Google, користувач може "виконувати базові завдання, задати поворот екрану, вводити інформацію, робити скріншоти" і багато іншого.

Інформація для розробників

Для отримання доступу до Developer Options вам потрібно перейти в "Налаштування" - "Про телефоні" - "Номер збірки", а, потім швидко натиснути на номер збірки 7 разів. Все, ви в справі.

Android 4.3 може запропонувати ряд можливостей для розробників "за лаштунками" пристрою, включаючи набір поліпшень для Systrace loggin.

За допомогою інструменту Systrace розробники можуть побачити, як працює створюване ними додаток зсередини, проаналізувати дані, які потім виводяться, використовувати Systrace-івські теги з налаштуванням вибору додатків, щоб зрозуміти продуктивність і поведінку додатків. Все це відбувається на досить-таки зрозумілому рівні. Як новачкові, так і "бувалому" вистачить інструментів для вивчення програми.

Система безпеки

Це доповнення стане ключовим для власників бізнесу та працівників, яким потрібен додатковий захист. Фішка цього оновлення полягає в тому, що до налаштувань Wi-Fi додані конфігурації облікових даних під час підключення пристрою до певних WPA2-точок доступу для кожної програми окремо. Google додала сумісність API з настройками Extensible Authentication Protocol (EAP) і Encapsulated EAP (Phase 2), чого дуже хотіли певні користувачі.

Ще Android 4.3 додав таке поліпшення як KeyChain. Воно дозволяє додаткам підтвердити, що вся інформація, яка вводиться під час роботи з додатком (паролі, команди і т.п.) ніколи не можна буде експортувати з пристрою. Як сказали в Google, ця функція - "корінь довіри до апарату". Компанія стверджує, злом функції неможливий (і ми повіримо їм до першого випадку злому, а, в цілому, - дуже корисна фіча).

Багатьох користувачів зацікавить така річ, як "заборонені профілі". Функція, яку Google бачить як захист від втручання в настройки дітьми. Користувач налаштовує функції, якими може користуватися інша людина. В першу чергу, можна "забанити" Google Play, і дитина не зможе завантажити платне додаток без відома батьків. Зручно.

Коли і де

Google буде просувати Android 4.3 через нексусовскіе девайси, починаючи з сьогоднішнього дня. Це стосується моделей Nexus 4, Nexus 7, і Nexus 10.

СКОРО оновлення вийде для HTC One Google Play edition і Samsung Galaxy S 4 Google Play edition. Іншим пристроям Android-всесвіту доведеться почекати.

Що це означає?