Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке анкор, як правильно складати анкор

Анкор є текст посилання, який грає важливу роль в просуванні сайту . Анкор - це один з визначальних факторів, які використовуються в посилальному ранжируванні Анкор є текст посилання, який грає важливу роль в   просуванні сайту , Оскільки в складі анкора присутні ключові слова.

Залежно від наявності додаткових слів виділяють розбавлені і нерозбавлені анкор, а так само безанкорние посилання, які не містять текст запиту.

Наприклад, для «купити пилосос» розбавлений анкор буде виглядати так: «купити пилосос в Єкатеринбурзі за вигідною ціною», а не розбавлений просто «купити
порохотяг". Текст для безанкорние посилання - «Купити пилосос в Єкатеринбурзі можна тут». Так само анкором може служити опис зображення (alt), з якого ставиться посилання.


Крім того, існує класифікація анкоров відповідно до частотністю запитів Крім того, існує класифікація анкоров відповідно до   частотністю запитів   : :

  • ВЧ анкор;
  • СЧ анкор;
  • НЧ анкор.

ВЧ анкор включають, як правило, 1-2 ключових слова або цілий запиту ВЧ анкор включають, як правило, 1-2 ключових слова або цілий   запиту   , Який використовується користувачами при пошуку , Який використовується користувачами при пошуку. СЧ анкор можуть включати від 2 до 4 слів, і вони являють собою розбавлені ВЧ анкор. У свою чергу, НЧ анкор є розведеними для СЧ і ВЧ анкоров, і можуть включати більше 4-х слів.

Співвідношення анкорний / безанкорние посилань і довжини анокров може бути різним для сайтів різної тематики. Наприклад, у магазина eldorado.ru контрольний профіль такий:

ru контрольний профіль такий:

Для того, щоб ефект від зворотних посилань був Масимально, необхідно, щоб анкор були унікальними, тобто чим більша коліченство різноманітних анкоров, тим краще.