Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке чорне SEO? Black SEO - визначення SEO терміна в глосарії від SEMANTICA

 1. Чорне SEO - оптимізація забороненими методами
 2. Чим небезпечне чорне SEO
 3. Чорне SEO - оптимізація «на любителя»

Ми збільшуємо відвідуваність і позиції у видачі. Ви отримуєте продажу і платите тільки за реальний результат, тільки за цільові переходи з пошукових систем

Чорне SEO - оптимізація забороненими методами

Що таке чорне SEO, і де його застосовують? На відміну від «Білих» методик пошукового просування , Чорне СЕО орієнтоване на спробу обману ПС. Використовуючи ті чи інші «дірки» в пошукових алгоритмах, недобросовісний оптимізатор може на час добитися значного приросту позицій просувається. Проблема в тому, що ефект від Black SEO вельми нетривалий, а негативні наслідки настають неодмінно.

Більше відео на нашому каналі - вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA

Більше відео на нашому каналі - вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA

Чим небезпечне чорне SEO

 1. Зниження позицій в пошуковій видачі. Така санкція застосовується за відносно невеликі «злочину», наприклад, за переоптімізацію текстів ключовими фразами. Пошуковики досить добре вміють визначати неунікальний або даремний контент. Сторінки з таким наповненням практично не мають шансів вийти в ТОП-10.
 2. Виняток частини сторінок з видачі. Дана санкція нерідко накладається за копіпаст, а також за використання невидимого тексту, що зливається з фоном сторінки. Пошукова система Google може перемістити сторінки-дублі в додатковий індекс, що також позбавляє вебмастера трафіку і доходу.

Це потрібно знати! Іноді виключала окремі фрагменти сторінок відбувається не через накладених санкцій, а через технічні неполадки. Можливо, сервер був недоступний, коли пошуковик відвідував сайт. В цьому випадку сторінки з часом повернуться в індекс. Також слід перевірити, чи правильно оформлений файл robots.txt.

 1. Зниження ІКС / PR. Ці показники зазвичай знижуються або обнуляються через занадто різкого збільшення посилальної маси. Найпростіше організувати собі подібну халепу, якщо влаштувати автоматичний прогін по десяткам тисяч каталогів або одноразово закупити кілька сотень неякісних посилань.
 2. БАН пошукової системи. Це найсуворіше покарання, яке може отримати «чорний» SEO оптимізатор. БАН передбачає виключення всіх сторінок сайту з пошукового індексу. Іноді в пошуку залишається стартова сторінка, що не змінює положення. БАН можна отримати за клоакинг , Створення дорвея або навіть за систематичне копіювання чужих текстів.

Чорне SEO - оптимізація «на любителя»

Розглянемо основні методики чорної SEO оптимізації, що застосовуються веб-майстрами. До них відноситься:

 • клоакинг (користувачеві і роботу видається різний зміст);
 • створення дорвеев, напрямних відвідувачів на основний сайт;
 • приховування тексту від користувачів;
 • надмірна оптимізація сторінок, надлишок ключових фраз;
 • свопинг - заміна тексту на сторінці після її виведення в ТОП-10;
 • контрольний спам;
 • створення мережі сателітів, аффіліатов.

Це цікаво! Мережі сателітів можуть дійсно допомагати просувати основний проект без загрози санкцій з боку ПС. Але для цього буде потрібно наповнити їх більш-менш якісним (НЕ згенерував і не копіювати) контентом, а також задіяти різні шаблони. Це досить витратний метод просування, який не представляє собою класичне SEO чорне.

Чорне SEO розвивається одночасно з пошуковими алгоритмами. Останнім часом в мережі з'явилося чимало сервісів і програм, що дозволяють імітувати активність відвідувачів для накрутки поведінкових факторів. Автоматичні боти переходять по сторінках, коментують статті і навіть заповнюють призначені для користувача профілі. Однак представники пошукових систем заявляють, що вони вміють з високим ступенем ймовірності розпізнавати подібні способи накрутки.