Навигация по сайту

Популярные статьи

Що таке Facebook? Словник SEO-термінів, СайтАктів

Facebook - одна з найпопулярніших соціальних мереж світу, завдяки своїй зручності, багатофункціональності та грамотному маркетингу досягла лідируючих позицій на ринку соціальних медіа.

Соціальна мережа спочатку була створена для спілкування і підтримки контактів студентів Гарвардського університету і мала найменування thefacebook.com Соціальна мережа спочатку була створена для спілкування і підтримки контактів студентів Гарвардського університету і мала найменування   thefacebook , За аналогією з традиційним в Америці особистим щоденником студента, де фіксувалися всі пам'ятні події навчання та саморозвитку.

Незабаром після створення Facebook, багато інших людей, в тому числі не мають відношення до студентському середовищі, висловили бажання стати учасниками і соціальна мережа стала загальнодоступною.

Будучи майданчиком, де безперервно спілкуються і обмінюються контентом Будучи майданчиком, де безперервно спілкуються і обмінюються   контентом   не один мільйон користувачів у всьому світі, Facebook ставиться привабливою можливістю для   просування сайтів   , Товарів і послуг, популяризації брендів не один мільйон користувачів у всьому світі, Facebook ставиться привабливою можливістю для просування сайтів , Товарів і послуг, популяризації брендів.

При вдало опублікованому контенті в такій масі народу нерідко виникає вірусний ефект і користувачі починають за власною ініціативою поширювати інформацію про продукт, що просувається.